Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně / Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 422
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně / Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Příspěvek od Grizzli5690 »

Naposledy upravil(a) Grizzli5690 dne 26 úno 2024 20:36, celkem upraveno 1 x.
origamirek
Příspěvky: 232
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně / Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Příspěvek od origamirek »

Žádná sláva, Hájek zase úřadoval... Vzhledem k tomu, že to samé platí i o samotném filmu, tak to tolik nemrzí, jako jiné letošní zmrvené filmy.

Paní Brousková je určitě lepší volba než Dana Černá v traileru, ale mám pocit, že je teď v každém dabingu, tak právě zde by se hodilo dabing osvěžit paní Strykovou, která na Sofii Boutellu perfektně sedí. Dále mám velký problém se samotným Vojtěchem Hájkem na Edu Skreinovi a Matouši Rumlovi na Michielu Huismanovi. Oba dabéři ve mě evokují muže s více chlapeckým vzezřením, jako třeba Ezra Miller, Andrew Garfield. Tady by to chtělo třeba právě z žebříčku Jiřího Krejčího nebo Marka Holého na Skreinovi a na Huismana Písaříka či Valentu. Dále mám taky obavu jak bude znít Jan Kříž.

Ale vzhledem k tomu, že to režíroval Hájek, tak to mohlo dopadnout i více katastroficky. :lol:
dabing fans
Příspěvky: 440
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně / Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Příspěvek od dabing fans »

Souhlasím, taky mě to nepotěšilo. Já věřil, že vyjde Jana Stryková, ta by byla nejlepší. Celkově to není vůbec podle mých představ. Zajímalo by mě, jestli se někdy také podívají zde na návrhy, protože dost často mi připadá, že se na ty návrhy nedívají, možná jen nějaké výjimky.
Mistr
Příspěvky: 3
Registrován: 09 črc 2022 08:35

Re: Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně / Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Příspěvek od Mistr »

já se třeba i podívám... ;)
Uživatelský avatar
xXx Star
Příspěvky: 86
Registrován: 16 dub 2019 18:12

Re: Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně / Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Příspěvek od xXx Star »

Za mě Jana Stryková určitě ne, protože by zněla stejně staře jako adoptivní otec Kory, kterého dabuje Marek Holý a ani by se nehodila k charakteru postavy.
Na hlavního záporáka bych si dokázal představit někoho s temnějším hlasem než Vojtěch Hájek.
Také mi připadalo, že některým větám bylo špatně rozumět, jako by se to dabovalo moc narychlo.
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně / Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Mě pobavilo že v tomhle tom dabingu, každý dabér dabuje dvě postavy, Radovan Vaculík, Anežka Saicová, Luděk Čtvrtlík, Bohdan Tůma a další. :lol:

například Anežka Sajcová dabuje jak mladou holku tak najednou v dalším vzápětí dabuje už doslova mámu. :shock:

Naštěstí že se ty postavy nepotkávají, docela se bojím, jak dopadne dabing u druhé části pokud to bude opět režírovat Vojtěch Hájek. :-?
dabing fans
Příspěvky: 440
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně / Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Příspěvek od dabing fans »

Mimochodem, našel jsem pěknou ukázku na Rebel Moon, kde je i Petr Nárožný. Je to skvělá scénka, kterou bych ani nečekal. :-:
https://www.youtube.com/watch?v=GlChLbWJl54
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4723
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně / Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Příspěvek od Newmy »

Reklama zafungovala, hned si to jdu pustit.....teda jako že ne Rebel Moon, ale S čerty nejsou žerty :D
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Rebel Moon: První část - Zrozená z ohně / Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Rozhovor s Petrem Nárožným, Proč vzal roli na Spot o filmu o kterém nic nevěděl. :D
https://youtu.be/YnJC4r8quyk?t=226
Odpovědět

Zpět na „Filmy“