Muž jménem Otto / A Man Called Otto

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2312
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Muž jménem Otto / A Man Called Otto

Příspěvek od klmdfkj »

BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Muž jménem Otto / A Man Called Otto

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Jiří Dvořák jako Tom Hanks, často na něm slyším Aleše Procházku ale nemuselo by to být špatný. ;)
Hlavyn
Příspěvky: 7
Registrován: 29 črc 2022 09:27

Re: Muž jménem Otto / A Man Called Otto

Příspěvek od Hlavyn »

Máte někdo prosím info, na jaké streamovací službě/stránce je tento dabing?
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Muž jménem Otto / A Man Called Otto

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Tento film bude exkluzivně na HBO Max.
Hlavyn píše: 09 kvě 2023 16:47Hlavyn
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Muž jménem Otto / A Man Called Otto

Příspěvek od Brocc »

Naprosto nesmyslné dodržování nějaké "spjatosti". Jiří Dvořák a Aleš Procházka zní na Hankse prostě mladě a i když to do jisté míry uhrají (přece jen jsou to dva z našich nelejpších dabérů), tak to prostě nezní přirozeně. Tom Hanks zestárnul a ten věkový rozdíl tam je citelný. U Elvise i tady by mi seděl Jaromír Meduna například, možná jsou i další varianty.

Petra Gelnara komentovat nebudu, vůbec nechápu četnost jeho obsazování.
dabing fans
Příspěvky: 436
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Muž jménem Otto / A Man Called Otto

Příspěvek od dabing fans »

Já si zase stojím za tím, že je velká opravdu velká škoda, že se ještě nikomu nepovedlo obsadit na Toma Hankse právě Jana Hartla, který má v jistých polohách dost podobný hlas jako Vladimír Dlouhý.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Muž jménem Otto / A Man Called Otto

Příspěvek od Brocc »

Nebudu tvrdit, že by to nefungovalo, ale mám s tím problém, protože ten jeho projev je jiný než Toma Hankse. Není to jen o hlasu a podle mě by se mělo obsazovat podle herce a ne podle dabéra. Ve vší úctě k panu Dlouhému, to bylo jedno z našich skutečně spjatých spojení, ale všichni víme jak to dopadlo u De Funése, když se snažili přizpůsobit ne jemu, ale panu Filipovskému.
dabing fans
Příspěvky: 436
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Muž jménem Otto / A Man Called Otto

Příspěvek od dabing fans »

Já netvrdím a ani nechci aby Jan Hartl napodoboval Vladimíra Dlouhého, on ho napodobovat nemusí, protože ten hlas tam prostě je podobný. A u Funése tam s tím souhlasím, že neměli zkoušet napodobovat pana Filipovského, když nenašli herce, který by měl alespoň lehce podobný hlas jako pan Filipovský. V tom je totiž ten rozdíl, když někdo zkouší napodobovat hlas někoho jiného a když někdo má od přírody lehce podobný hlas jako je to v případě Jana Hartla a Vladimíra Dlouhého.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“