Flash - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9470
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Flash - trailer

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | FLASH

TRAILER B: https://www.youtube.com/watch?v=2ZGD3w6gQHM
V českém znění: Vojtěch Hájek - Ezra Miller (Barry Allen / Flash), Zdeněk Hruška - Michael Keaton (Bruce Wayne / Batman), Štěpánka Fingerhutová - Sasha Calle (Supergirl), Lukáš Hlavica - Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Rudolf Kubík - Ron Livingston (Henry Allen), Stanislava Jachnická - Maribel Verdú (Nora Allen), Martin Stránský - Michael Shannon (General Zod), Otakar Brousek ml. (komentář)

Překlad: Jakub Racek
Produkce: Lenka Skřečková
Zvuk: Martin Ženíšek
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Pro Warner Bros. vyrobila LS Productions ve studiu Buďánka - 2023
Naposledy upravil(a) dabing fans dne 02 kvě 2023 19:10, celkem upraveno 3 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
dabing fans
Příspěvky: 462
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Flash - trailer

Příspěvek od dabing fans »

Opraveno, ale ještě si nejsem jistý, kdo dabuje Sashu Calle.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Flash - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

Kdo vymyslel, že bude opět Michaela Keatona dabovat Zdeněk Hruška (a to nemluvím o překladu hlášky Do you wanna get nuts?), ten by zasloužil medaili.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 447
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Flash - trailer

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Protože daboval Batmana v minulosti DC, ve filmu Batman (1989) a Batman se vrací (1992).
dabing fans
Příspěvky: 462
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Flash - trailer

Příspěvek od dabing fans »

Já jsem byl předtím trochu skeptický vůči obsazení Zdeňka Hrušky na Keatona, ale s tímto trailerem mě to přesvědčilo. Vůbec to nezní špatně, celkově doufám, že se takto povede i celý film. A jsem neskutečně rád, že se rozhodli pro kinodabing. :-:
origamirek
Příspěvky: 235
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Flash - trailer

Příspěvek od origamirek »

Zdeněk Hruška v tom traileru zní naprosto neskutečně, trailer si ukradl pro sebe, a moc doufám, že se celkově toto obsazení zachová i do výsledného dabingu. No uvažte sami, kdy jsme naposledy mohli v jednom filmu slyšet Zdeňka Hrušku, Lukáše Hlavicu a Martina Stránského? Snad se to podaří a to přeji i samotnému filmu, přestože osobně jsem už superhrdinskými filmy přesycený.
Uživatelský avatar
Voky29
Příspěvky: 60
Registrován: 31 srp 2008 16:39
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Flash - trailer

Příspěvek od Voky29 »

Návrat Zdeňka Hrušky je úžasný, kdo by čekal, že se po tolika letech ještě vrátí Michael Keaton do role Batmana a teď ještě s hlasem Zdeňka Hrušky. Čekal jsem, že budou někteří brblat, proč jej nedabuje Otakar Brousek ml., ale proč by měl? Tohle je role pana Hrušky a obával jsem se, že pokud by pan Brousek daboval Batmana, tak bych pořád viděl před sebou Alexandra Knoxe.
Pak tady máme ty "ořechy", jaký smysl to má v češtině? Jsem rád, že zůstaly u "cvoků", tak jako ve filmu Batman.
No... hodně se těším Michael Keaton/Zdeněk Hruška a Ben Affleck/Lukáš Hlavica, tomu říkám slušně combo.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Flash - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

BlueShadow24Cz píše: 04 kvě 2023 20:20 Protože daboval Batmana v minulosti DC, ve filmu Batman (1989) a Batman se vrací (1992).
Asi jsem se špatně vyjádřil. Já na dabovaném Batmanovi s Keatonem vyrůstal. Zdeněk Hruška je jeden z prvních dabérů, jejichž hlas jsem kdy výrazněji zaznamenal (protože jsem hlavně jedničku sjížděl pořád dokola). Spíš jsem myslel: "Kdo vymyslel, že se vrátí Zdeněk Hruška, ten by zasloužil medaili." A taky jsem narážel na stejný překlad hlášky: "Do you wanna get nuts?" jako ve starém dabingu.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“