Mandalorian / The Mandalorian

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Lukas-Nov
Příspěvky: 6
Registrován: 22 bře 2023 19:07

Re: Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od Lukas-Nov »

xXx Star: Se Sabine a Herou souhlasím, tam ty hlasy mohou naprosto bez problémů přejít do hrané verze, věkem sedí a Martinková i Horáková byly naprosto výborné. Ale u Ezry nevím, jestli by tam ten časový skok mezi Povstalci a hranou verzí neměl být cítit více. Přeci jen, tam byl jen kluk... :-?

Jinak ty klony mě také mrzí. Aspoň ten Jan Šťastný by potěšil, ale co se dá dělat.
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od fabec122 »

Tak v aktuálním díle problém s dodržením hlasu z Povstalců nebyl, tak uvidíme, jak to bude v dalších hraných verzích.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od KOMZA »

Jo, poslední díl mě tímto dodržením potěšil. Ještě nedávno bych tedy řekla, že se snad nemusíme bát ani u ostatních, ale u Star Wars už si asi radši nebudu ničím jistá. Ale doufám, že na dodržení dojde. Nejsem sice velký fanda Rebels, ale ta obsazení byla fajn, i právě včetně Zeba. Nicméně když už tu jsem, tak rovnou trocha doplnění ke třetí sérii.

Daniel Rous - Steve Blum (Zeb Orrelios)
Tomáš Karger - Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva)
Pavel Nečas - Tim Meadows (Tuttle) [tady úplně nechápu, proč má Pavel Nečas další postavu]
Milada Vaňkátová - Katy O'Brian (Elia Kane) [lze doplnit i do prvních dvou sérií]
Jan Teplý - Ahmed Best (Kelleran Beq) [zajímalo by mě, zda byl zvažován Libor Hruška]
Jan Hájek - Jason Chu (mandalorianský sudí)
Luděk Čtvrtlík - Max Lloyd-Jones (Reed)

+ Kateřina Bohatová, Tereza Groszmannová, Stanislav Lehký

A popravdě mi až teď došlo, že Pershinga už nedabuje Jan Meduna, zajímal by mě důvod... Kvůli Karnovi? Vzhledem k tomu, kolik herců se napříč SW už opakuje, by mi to najednou připadalo zvláštní, ale nic jiného mě osobně nenapadá, pokud to samozřejmě není obyčejná nemožnost se dabingu účastnit.

EDIT: Pardon, teď jsem si všimla, že se mi kdysi povedlo udělat botu s Filonim. Správně je výše zmíněné spojení Tomáš Karger - Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Filoniho dabuje někdo jiný, koho nepoznávám.
klmdfkj píše: 09 dub 2022 22:13Tomáš Karger - Dave Filoni (Wolf),
DCernoch
Příspěvky: 76
Registrován: 26 dub 2018 16:09

Re: Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od DCernoch »

KOMZA píše: 01 dub 2023 22:41 Jan Teplý - Ahmed Best (Kelleran Beq) [zajímalo by mě, zda byl zvažován Libor Hruška]
Jo to by mě taky zajímalo, bylo by to pěkný propojení s Jar Jarem. :D
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

David Novotný - Jack Black (Kapitán Bombardýr) zajímavé spojení nečekal bych že by ho uslyšel ve Star Wars. :-: Helena Brabcová Virgler,
Uživatelský avatar
xXx Star
Příspěvky: 85
Registrován: 16 dub 2019 18:12

Re: Mandalorian / The Mandalorian

Příspěvek od xXx Star »

Opravdu dobrý dabing. Tento seriál jsem viděl několikrát v originále i v českém dabingu. Hlavní role jsou tu obsazeny dobře, Martin Trnavský mi přidadá mnohem lepší volba než Zdeněk Hruška, protože má podobnější hlas Pedrovi Pascalovi.
Anna Brousková je na Bo-Katan Kryze taky velmi dobrá, jen škoda, že už ji nedabovala v Klonových válkách. Takhle má jedna postava v rámci celé série 4 různé dabérky, když v originále ji mluví a hraje jen jedna herečka. Velmi se mi také líbil Pavel Novotný na Moffu Gideonovi, Antonie Talacková na Zbrojířce, Kateřina Winterová na starší Ahsoce, lepší hlas snad ani vybrat nemohli, chvílemi mi dokonce zní podobně jako Anežka Pohorská. A taky se mi líbila Martina Preissová i když ze začátku zněla trochu divně. Zdeněk Maryška mi vůbec nevadil, protože se na svou roli velmi hodil, i když už daboval hodně vedlejších postav v Povstalcích, Honda v Klonových válkách a Lamu Su v Epizodě II. Také je tu dostatek hlasů na vedlejší postavy, jediný u koho jsem si všiml, že dabuje více postav je Miroslav Etzler, který v seriálu mluví 3 postavy.
U navracejících se postav z jiných filmů a seriálů je to trochu horší. Byl dodržen Daniel Rous na Zebovi, za což jsem velmi rád. Nevím proč nemohl Bobu Fetta mluvit Pavel Soukup, když pak byl obsazen na jinou postavu v Andorovi. Ale uznávám, že Milan Kamarčík má hlasově a věkově blíže k Temueru Morrisonovi. Bitevního droida daboval Zdeněk Mahdal i když by ho měl dabovat Filip Švarc. Ale to nejhorší na celém dabingu je dabing Luka Skywalkera. Jsem zvyklý ho slyšet s hlasem Petra Lněničky, takže mi k němu Oldřich Hajlich vůbec neseděl. Vím, že byl obsazen proto, že má podobný hlas jako Michal Dlouhý, ale s hlasem mladého Marka Hamilla nemá nic společného. Sice se snažil, ale asi si na něj nikdy nezvyknu. Snad dabing seriálu Ahsoka dopadne ještě lépe, dabing prvního traileru se mi vůbec nelíbil.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“