Horizont lásky / Dem Horizont so nah

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Horizont lásky / Dem Horizont so nah

Příspěvek od KOMZA »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: Prima

V českém znění: Oldřich Hajlich - Jannik Schümann (Danny Taylor), Klára Nováková - Luna Wedler (Jessica Kochová), Malvína Pachlová - Luise Befort (Tina), Šárka Vondrová - Victoria Mayer (Johanna Kochová), Jan Šťastný - Stephan Kampwirth (Rufus Koch), Viktorie Taberyová - Kristin Hunold (Vanessa), Lena Vogt (Karla), Marek Libert - Denis Moschitto (Jörg), Petr Gelnar - Frederick Lau (Dogan), Richard Wágner - Henry Horn (Jakob + titulky), Silvie Matičková - Marta Martin (Jana), Milada Vaňkátová - Nicola Gründel (Dr. Kirchová), Bohdan Tůma, Robin Pařík

Překlad: Jiří Pondělíček
Zvuk: Jan Strnad
Vedoucí výroby: Martina Veltruská
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Anna Raymanová
Režie: Richard Wágner
Vyrobila: FTV Prima, spol. s r.o. v roce 2023
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizont lásky / Dem Horizont so nah

Příspěvek od Newmy »

První režie Richarda? Tak mu přeji, ať mu to jde minimálně stejně dobře jak podcast :D
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Rajesh
Příspěvky: 140
Registrován: 31 pro 2014 15:53

Re: Horizont lásky / Dem Horizont so nah

Příspěvek od Rajesh »

Souhlasím, přeji hodně úspěchů, Richarde. :-:
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizont lásky / Dem Horizont so nah

Příspěvek od KOMZA »

Richard děkuje a doufá, že se vám bude jeho první plnohodnotný (už tam byly nějaké dokumenty) dabing líbit... 8-)

Premiéra je každopádně dnes, 8. 2. v 17:25 na Prima Max.
kubajakub876
Příspěvky: 47
Registrován: 10 dub 2021 11:45

Re: Horizont lásky / Dem Horizont so nah

Příspěvek od kubajakub876 »

Klobouk dolů, na to, že to byla první režie Richarda, tak to dopadlo velmi dobře. Doufám, že bude režírovat častěji. U koho jsem měl od prvopočátků větší obavy byla Klára Nováková. Byť je výborná dabérka, tak jsem si říkal, jestli to není na hlavní dospělou roli malinko přehmat. Ale, pak jsem si řekl: Nesuď knihu podle obalu a podíval jsem se na to. A dobře jsem udělal! Původní malou skepsi vystřídalo nadšení. Byla to opravdu výborná volba, dokonce jsem tam viděl i určitou vizuální podobu, čímž se to ještě vylepšilo. Už jsem se v duchu Kláře i několikrát omluvil za skepsi. Olda Hajlich byl skvělá volba! Velmi příjemně překvapila i Malvína Pachlová, kterou jsem doteď slýchal v menších rolích. Jediné, co mi malinko vadilo, tak bylo dvojí obsazení Petra Gelnara. V roli trenéra nemohl být nikdo lepší (podle mne), ale na lékaře (samozřejmě plně uznávám, že to bylo jen pár replik), ale byla to jediná vada na kráse. A i když to byly jen asi dvě repliky, tak Richard se na Jakoba hodil výborně :-: :D

Podtrženo a sečteno: Klára velice příjemně překvapila. Na to, že se na dabing "čekalo" čtyři roky, výborný nadstandard :-:
V. Příhodová T.Taberyová I.Korolová J.Moučková J.Mařasová K.Lojdová K.Peřinová M.Chytilová, K.Nováková, L. Vondráčková
M. Libert P.Vondra M.Holán O.Hajlich M.Holý P.Neskusil P.Tesař L.Cigánek B.Tůma I.Hrbáč M.Stránský P.Soukup J.Prager L.Hruška
Z.Štěpán
Odpovědět

Zpět na „Filmy“