Polda 2

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1605
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Polda 2

Příspěvek od TmavyCyklista »

Obrázek
Vydavatel: Zima Software

V českém znění: Luděk Sobota (Pankrác), Petr Nárožný (reportér, Matěj, hasič, Sloní muž, Hrabě, Napoleon, Al Capone, Bill Gates, César, Matel), Václav Faltus (major, pacient v ústavu, Rumlcajs, Bašta, Hitler, Miloš Zeman, gorila před Rockbarem, doktor Cvajštajn), Jiří Lábus (reklamy, Pankrácova manželka, babka před ústavem, Stobožka, papoušek Ferdinand, Kachnan, týpek v severních docích, hráč v modrém, hráč v červeném, Majkl Džeksn, hipík, hlas z kaktusu), Vlastimil Bedrna (Koprfíld, klaun, sup, Ken), Petra Hanžlíková (telefon z radnice, Pamela Anderson, Esmeralda, Lara Croft), Valérie Zawadská (krotitelka v cirkuse, Marilyn Monroe 1, Marilyn Monroe 2, Klaudie Š.), Pavel Pípal (výrostek před stanicí, úchyl, doktor v ústavu, hlídač v baru, pankáč, pilot)

Vyrobil: SOKIT
1999
Naposledy upravil(a) TmavyCyklista dne 22 srp 2016 02:45, celkem upraveno 13 x.
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Polda 2

Příspěvek od HonzaXXII »

"Néééé. Prosím do sklepa nééé!!! to je moje televize nééé!!!":D:D:D
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Polda 2

Příspěvek od Budy »

To bylo drsné! Nezapomenutelná hláška.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
ChozeeSpetka
Příspěvky: 13
Registrován: 09 zář 2011 07:56

Re: Polda 2

Příspěvek od ChozeeSpetka »

FragMan píše:Neví někdo, kdo mluvil toho šéfa na policejní stanici? Dost povědomý hlas.
Je to Faltus imitující Stanislava Neumanna (např. Král z Pyšné princezny)
______________________________________________________________________________
Nejoblíbenější dabéři: Bohdan Tůma, Jan Dolanský, Michal Dlouhý, Jiří Štěpnička, Otakar Brousek ml., Tomáš Juřička, Oldřich Kaiser
Fricoolinek
Příspěvky: 57
Registrován: 23 črc 2009 00:16

Re: Polda 2

Příspěvek od Fricoolinek »

Tak to mne ani nenapadlo. Ale ano - by to Neumann.

Každopádně hra, kterou si nevychutnáte, pokud vám v době jejího vzniku nebylo min. tak 12 let... Esmeralda, éééééé Bašta, zpívání s Gorilomečiarem...
Fricoolinek
Příspěvky: 57
Registrován: 23 črc 2009 00:16

Re: Polda 2

Příspěvek od Fricoolinek »

Tak jsem si na zase na tuhle hru, díky jedné občasně zadrhávající se postavě, v uplynulých týdnech vzpomenul. :lol:
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Polda 2

Příspěvek od HonzaXXII »

1) Bych tady politiku fakt netahal.

2) Jestli jde o tu postavu, kterou myslím, tak vzhledem k tomu že jsem v devadesátkách vyrůstal a tu "reprezentaci" jejich druhé poloviny znám docela dobře (a co jsem zapomněl, jsem si později připomněl ze starých videí), tak herní postava Bašty je podle všeho mix dvou politiků. Konkrétně skutečného Jaroslava Bašty, ale také jednoho z největších úkazů devadesátkové politiky Václava Bendy, který se často pěkně zadrhával a v nejednom případě tu myšlenku ani nedokončil (pro nepamětníky - ano - Mareček Benda je jeho synátor). Patrně další klon - hybrid :D :D :D
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Odpovědět

Zpět na „Hry“