Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Pan X »

Chtěl bych se zeptat, jak to zatím vypadá s realizací těch seznamů dabovaných filmu, seriálů, daberů a herců? Chybí to zde na fóru hodně. :)
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

Nijak. Teď jsem si po delší době udělal na fórum čas a pro změnu, teď už ve spolupráci s poskytovatelem hostingu, řeším problémy s vyhledáváním :(
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

KOMZA píše: 17 led 2023 06:36 Nebylo by vzhledem k častému spamu vhodné a možné pro nově registrované uživatele zapnout schvalování prvního přidávaného příspěvku moderátory, ať se rovnou eliminují ty nevhodné a nemusí se mazat zpětně?
Zkusil jsem to teď zapnout. Jednak přísější captcha a jednak schvalování příspěvků nově registrovaných uživatelů, než se "osvědčí".
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od KOMZA »

Vzhledem k tomu, že se zde stále spam témata objevují, bude asi v nastavení něco v nepořádku.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Newmy »

Jelikož Jan_McRae je registrován už 2019 a asi už nějaký spam vytvořil, systém ho nebude brát jako "nově registrovaného"
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

+ jsem koukal, že toho nastavování okolo je více. Poprosil jsem moderátory, aby se na to kouknuli
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Pan X »

chovanecm píše: 11 črc 2022 23:54 Odložím si tu pro sebe odkaz na tento doplněk, který bych mohl vyzkoušet - myslím, že ho používá i slovenské DF: https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... pic_index/
Byla by tedy, možná realizace tohoto doplňku sem na fórum?
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od chovanecm »

Píšu si na květen připomínku, abych to opět zkusil. Už nevím, proč jsem s tím posledně nehnul. Díky za připomenutí
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Pan X »

Není zač. ;) A těším se na výsledek. Jinak se omlouvám, že na to reaguji takto opožděně.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Pan X »

Tak se zase zeptám po skoro čtyřech měsících. :D Pohnulo se to někam? A vypadá to už nějak s tou realizací?
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“