Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

mně se to zase ukazuje správně, tak nevím :(
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 940
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Pálkman »

Už to někdo musel opravit, ta chyba tam byla několik dní. Čekal jsem jestli si toho někdo všimne.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2306
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od klmdfkj »

Když na to narazím, snažím se to opravovat. Je to kvůli označení [ dokument ], stačí přepsat na [dokumentární] a je to v pohodě :)
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Pan X »

Nevím jestli se to zobrazuje jenom mě nebo i ostatním. :D
Ale poprosím o odstranění těchto tří neexistujících témat. Ty dvě témata u sebe se nachází v sekci dabované novinky - kino.
Obrázek

......

Obrázek
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 940
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Pálkman »

Pan X: I ostatním, já to tam vidím též. Napadlo mě jestli to nezůstalo z nějákého zkušebního testování. Nejde mi to odstranit, protože to neexistuje.

Ten SpongeBob mě taky pobavil co tady tropí, nebo spíš tropil v roce 1970. :lol:

klmdfkj: Díky, tušil jsem že to nějak souvisí s tím tagem.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Pan X »

Tak snad to nakonec půjde odstranit. :D Taky by mě, zajímalo kde se to tady vzalo . :) Jo ten rok 70 mě taky pobavil. :lol:
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Poprosím o URL na ty topicy ke smazání, ať to mohu vykopírovat. Děkuji.

Půlnoci 1.1.1970 je takový počítačový čas 0, protože ve finále je v počíači všechno jenom číslo a nějak se muselo určit, co bude znamenat 0 :)
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Mělo by být smazáno, prosím o kontrolu. Děkuji.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“