Opice v zimě / Un singe en hiver

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Opice v zimě / Un singe en hiver

Příspěvek od salgado »

Tak ten by Gabina svým hlasem totálně zabil.
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 940
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Opice v zimě / Un singe en hiver

Příspěvek od Pálkman »

A co třeba Miloš Vávra nebo Jiří Klem?
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Opice v zimě / Un singe en hiver

Příspěvek od salgado »

Po tom, jak dopadl Miloš Vávra v Maigretovi bych ho asi vhodným dabérem nenazýval.
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 940
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Opice v zimě / Un singe en hiver

Příspěvek od Pálkman »

Je otázka, zda ještě má vůbec smysl dál hledat případné vhodné dabéry (herce) na Jean Gabina a dál s nimi "experimentovat", jako např. s jinde navrhovaným Zdeňkem Duškem, když se ty nové dabingy stejně dělají tak hrozně narychlo, že (podle mě) ani spoustu velkých herců nedokáže podat dostatečně uspokojivý výkon, když nemají nebo skoro nemají ani čas na přípravu, jako měli před revolucí, kdy se to natáčelo několik dní a všichni herci byli ve studiu a reagovali vzájemně na sebe. Na ČT předpokládám lepší možnosti s tím časem a souvisejícími prostředky - penězi. Jiná věc jsou filmy do kin např. od Disney apod.. Myslím si a souhlasím s některými v tom, že asi jediný, kdo by ještě stál za zkoušku je ten Jaromír Meduna.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Opice v zimě / Un singe en hiver

Příspěvek od salgado »

S tím souhlasím. Divím se, že to ještě na ČT nezkusili.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Opice v zimě / Un singe en hiver

Příspěvek od Budy »

Když si pustíte zdejší hlasovou ukázku Jaromíra Meduny z Irčana a představíte si Gabina, tak to podle mě sedí skvěle.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 940
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Opice v zimě / Un singe en hiver

Příspěvek od Pálkman »

Přesně tak. Pouštěl jsem si ji též a to několikrát a zároveň se díval na různé ukázky JG na YouTube - tam jsem naopak zvuk vypínal. Synchron sice většinou nesedí, ale aspoň si to lze živěji představit.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
beatman
Příspěvky: 133
Registrován: 14 bře 2013 15:40

Re: Opice v zimě / Un singe en hiver

Příspěvek od beatman »

dochází zvučné, chlapácké hlasy herců, nejen herců. Na gabina mtak ještě napadá třeba dušan sitek, jinak asi krom ttoho rímského nikdo, možná ještě Zdeněk maryška? tam bych asi byl na pochybách.
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Opice v zimě / Un singe en hiver

Příspěvek od salgado »

Premiéra dabované verze 25. 3. od 14:00 na ČT2.
stanleyyy
Příspěvky: 105
Registrován: 19 črc 2015 15:25

Re: Opice v zimě / Un singe en hiver

Příspěvek od stanleyyy »

Já jsem náhodou spokojenej. Nikdy jsem nebyl náročnej ale myslim že to mohlo bejt daleko horší. Za mě by možná bylo lepší vyměnit hlas Rímského se Zavřelem. Každopádně Rímský mi přijde moc drsnej na trochu silnějšího Gabina. Jean Paul je ale v pohodě a na film se hezky dívá. Originál už si nepamatuju tak možná taky proto.. Každopádně nejvíc tam slyšim Homera :D a jsem rád že nám Čt i když o řádku let později ale přece, dopřeje kvalitnější podívanou. :)
Filmaniac
Odpovědět

Zpět na „Filmy“