Pokémon / Pocket Monsters

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 445
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Víte, co mě nejvíc překvapilo, že 23 série Všichni, kteří dabovali a jejich postavy, je dabovali, a nikdo nebyl obsazen, nechali všechny postavy, které byly dabovány s původními herci, a z celého seriálu, a to už jsem dlouho neviděl, aby se vůbec stalo.
maty93
Příspěvky: 192
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od maty93 »

Od včerejška je 24. série dostupná na Netflixu.
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 445
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Prozatím vám sem pošlu úvodní sestavu v českém znění pro 24. sérii, až budu moct tak vám napíšu zbytek.
Výstřižek.PNG
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od peno »

Dawn ani Iris v tom seznamu nevidím a ty by mě zrovna zajímaly nejvíc.
A ty sestry Novákovi na Chloe, tomu mám rozumět jak, prosím pěkně?
patrik1177
Příspěvky: 44
Registrován: 15 zář 2015 10:12

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od patrik1177 »

Jsem aktuálné u 36. dílu. Nevím, kdo přesně daboval Dawn a Iris, ale můžu ti říct, že obsazení z minulosti nebylo dodrženo.

Co se týče Chloe, asi do 32. dílu ji dabuje Adéla, pak Klára.
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od peno »

Tak u Dawn se to ani čekat nedalo. Rozita Erbanová prostě s dabingem skončila a šance ji dostat zpět je prakticky nulová. Ale Iris mě zklamala. Tam jsem čekal, že Ivanu Korolovou dostanou zpět. Zajímalo by mě, jestli ji oslovili a ona to odmítla, nebo ji ani neoslovili. Ale jak ten dabing od nástupu pana Hájka do režisérského křesla pozoruji, tak bych si skoro tipl tu druhou možnost. Třeba mu teď křivdím, ale mám prostě pocit, že on má na Pokémony svůj ansámbl a ten nehodlá měnit, ať se děje, co se děje.
maty93
Příspěvky: 192
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od maty93 »

Dawn má těch nových dabérek několik. Hlas v dvojdílu 26-27 taky nepoznávám, ale v dílech 41-42 ji dabuje Anna Suchánková. A pak je tu Klára Nováková v Kronikách...
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 445
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Potom ještě předposledním díle jí dabovala Adéla Nováková i když tam dabovala Chloe, A po tom posledním díle to nadabovala Klára Nováková protože už tam byly čtyřikrát.
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 445
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

peno píše: 02 říj 2022 16:33 Tak u Dawn se to ani čekat nedalo. Rozita Erbanová prostě s dabingem skončila a šance ji dostat zpět je prakticky nulová. Ale Iris mě zklamala. Tam jsem čekal, že Ivanu Korolovou dostanou zpět. Zajímalo by mě, jestli ji oslovili a ona to odmítla, nebo ji ani neoslovili. Ale jak ten dabing od nástupu pana Hájka do režisérského křesla pozoruji, tak bych si skoro tipl tu druhou možnost. Třeba mu teď křivdím, ale mám prostě pocit, že on má na Pokémony svůj ansámbl a ten nehodlá měnit, ať se děje, co se děje.
Já bych řekl že tu byla i třetí možnost, že když se tam objevila jenom ve dvou epizodách, tak je celku zbytečně volat, Ivana Korolová když se tam objeví jen na krátkou dobu, a potom zmizí a v seriálu, se už potom neukáže.
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od peno »

Spoiler warning:
Ale ona se znovu objeví. Jenže, pravda, až v další sérii. Tam bude mít ovšem roli mnohem větší a doufám, že tam už Ivana Korolová bude. Ale na to si budeme muset ještě tak rok počkat.
Na druhou stranu, na Brocka do toho speciálu s Arceusem Jana Maxiána zavolali, tak nevidím důvod, proč by nemohli sem, na tu jednu epizodu, zavolat Ivanu Korolovou.

A když už jsme u těch vracejících se postav, mám se vůbec ptát, jak dopadl Gary?
Odpovědět

Zpět na „Seriály“