Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic

Zaujal vás v kině, nebo na netu nějaký film? Pomozte tvůrcům shromáždit dvorní dabéry herců, popřípadě vaše návrhy ...
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 418
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic

Příspěvek od Darth Vader »

Jelikož tento film vyjde začátkem září na DVD a Blu-ray, tak se třeba dočkáme nového dabingu.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic

Příspěvek od KOMZA »

fabec122 píše: 20 led 2022 19:33 V Blesku info o tom, že Vojta Kotek tady bude dabovat.
Opravdu? To by mě tedy zajímalo, jak na to tehdy přišli... Vzpomeneš si, v jaké souvislosti to zmiňovali?
fabec122
Příspěvky: 1569
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic

Příspěvek od fabec122 »

To už netušim. Ale nedivil bych se třeba ani tomu, že ho opravdu reálně sehnali, ale když zjistil, jaká je zbylá část dabingu brak, tak z toho vycouval.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 418
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic

Příspěvek od Darth Vader »

To je možný. Ale je to strašná škoda. Podle mě jsme všichni čekali na to, že tento speciál bude mít stejně dobrý dabing, jako má speciál Přátel. Navíc Harry Potter je známý u nás i svým kvalitním dabingem, takže je to fakt škoda, že zde se nepovedlo dodržet vůbec nikoho. A to tento speciál dokonce vydali na DVD a Blu-ray s tímto strašným dabingem.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic

Příspěvek od Pan X »

Po nějaké době. :arrow: Věděl by, už někdo obsazení dokumentu? Docela mě překvapuje, že zatím nikdo profil s obsazením nepřidal. :) Já mám dokument rozkoukaný a žádný hlas neznám. A prostě, vůbec nepochopím, jak mohl vzniknout takto obsazený dabing :roll: :cry: . Čekal jsem krásně obsazený dabing a dostal toto. Opravdu hrozné zvlášť, když se jedná o tento fenomén. Tvůrci k tomu přistoupili jako k dabingu nějakého obyčejného dokumentu a přitom to chtělo stejnou péči či dokonce lepší, jako dokument o přátelích. Kéž by vznikl redabing pro nějakou TV. U samotného HBO toto asi čekat nelze.
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“