Ztracené město / The Lost City

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Ztracené město / The Lost City

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: DVD/VOD

V českém znění: Dagmar Čárová - Sandra Bullock (Loretta Sageová / Angela), Michal Holán - Channing Tatum (Alan / Dash), Vojtěch Kotek - Daniel Radcliffe (Abigail Fairfax), Lucie Benešová - Da'Vine Joy Randolph (Beth Hattenová), Michal Dlouhý - Brad Pitt (Jack Trainer), Jan Szymik - Oscar Nuñez (Oscar), Jana Stryková - Patti Harrison (Allison), Jan Škvor - Bowen Yang (Ray), Eva Miláčková - Joan Pringle (Nana), Pavel Dytrt - Héctor Aníbal (Rafi), Jiří Krejčí - Thomas Forbes-Johnson (Julian), David Voráček - Sli Lewis (Shades), Zdeněk Maryška - Stephen Lang (Padouch), Dana Pešková - Marcy Jarreau (Barb), Libor Terš - Omar Patin (řidič), Filip Hořejš - Edwin Polanco (kuchař), Radovan Klučka - Roger Wasserman (zvukař), Veronika Bajerová - Katherine Montes (Dashova fanynka), Zbyšek Horák - Toussaint Merionne (muž v uniformě), Anežka Saicová - Cynthia Guzmán (fanynka), Silvie Matičková - Carolina Rohana (fanynka)

Překlad: Zbyněk Ryba
Produkce: Petr Skarke
Zvuk: Jiří Peřina
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Pro Paramount Pictures vyrobila Společnost Iyuno-SDI Group - 2022
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 417
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Ztracené město / The Lost City

Příspěvek od Darth Vader »

A hlavně je taky super, že Michal Holán vyšel na Tatuma.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Ztracené město / The Lost City

Příspěvek od jackb »

Náhodou jsem na to narazil a díky dabingu jsem to zkouknul celé. Potěšilo mě, že Tatuma dělá Michal Holán, protože mi příjde, že to spojení jsem už nikde dlouho neslyšel. Hrozně jsem si užíval jak Radcliffe hraje takovýho záporáckýho pablba a jak parádně ho dabuje Vojta Kotek. A je to nošení dříví do lesa, ale Dagmar Čarová je jako Sandra Bullock bezchybná. A samozřejmě nejde nezmínit a hlavně pochválit, že na tu maličkou roličku Brada Pitta přišel Michal Dlouhý. Zbytek ale vůbec nezaostává a bylo fajn slyšet zase Lucii Benešovou, kterou není moc slyšet.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“