Hubieho Halloween / Hubie Halloween

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Hubieho Halloween / Hubie Halloween

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: Netflix

V českém znění: Alexandr Rašilov - Adam Sandler (Hubie Dubois), Bohdan Tůma - Kevin James (Steve Downey), Petra Hobzová - Julie Bowen (Violet Valentineová), Matěj Havelka - Noah Schnapp (Tommy), Miroslav Táborský - Steve Buscemi (Walter Lambert), Jana Postlerová - June Squibb (paní Duboisová), Marcel Vašinka - Tim Meadows (Lester Hennessey), Petra Jindrová - Maya Rudolph (Hennessyová), Jiří Schwarz - Ray Liotta (Landolfa), Roman Hajlich - Karan Brar (Deli Mike Mundi), Lucie Kušnírová - Paris Berelc (Megan), Zuzana Slavíková - Vivian Nixon (radiový hlas DJ Aurory), Martin Zahálka - Shaquille O'Neal (DJ Aurora), Silvie Matičková - Sadie Sandler (Danielle), Zdeněk Maryška - George Wallace (starosta Benson), Jan Battěk - Kenan Thompson (Blake), Jindřich Žampa - Lance Lim (Kyle), Helena Němcová - China Anne McClain (slečna Taylorová), Libor Terš - Betsy Sodaro (Bunny), Svatopluk Schuller - Ben Stiller (Hal) + Rob Schneider (Richie Hartman), Miloš Vávra - Lavell Crawford (farmář Dan), Zuzana Hykyšová - Kym Whitley (farmářka Louise), Kristýna Skružná - Jackie Sandler (Tracy Phillipsová), Adam Ipser, Karolína Křišťálová, Mateo Klimek, Eliška Beňová, Linda Křišťálová

Překlad: Klára Šumová
Zvuk: Michael Drobný
Produkce: Klára Šampalíková
Dialogy a režie: Jozef Kušnír
Pro Netflix vyrobila DW Agentura - 2020
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1691
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Hubieho Halloween / Hubie Halloween

Příspěvek od anderson »

A opäť. V obsadení figuruje aj Martin Zahálka, ale nedabuje Kevina Jamesa. Nechápem to. :-?
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Hubieho Halloween / Hubie Halloween

Příspěvek od filip »

Je možné, že ho prostě nevybrali třeba v castingu. Jak tu bylo zmíněno v jiných tématech, Netflix si prý nechává na vše dělat casting. A Tůmu rozhodně nelze považovat za přešlap. ;)
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Hubieho Halloween / Hubie Halloween

Příspěvek od Pan X »

Naprosto souhlasím s filipem. Taktéž mám rád spojení James-Zahálka (hned si vzpomenu na úžasný výkon v seriálu Dva z Queensu) :-: . Ale pan Tůma přešlap není, třeba viz. Ošetřovatel nebo Profesor v ringu, kde podle mě podal pěkný výkon. Stejně tak se mi líbil pan Pantůček. Určitě si dabing rád poslechnu.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Hubieho Halloween / Hubie Halloween

Příspěvek od ocypuc »

filip píše:Je možné, že ho prostě nevybrali třeba v castingu. Jak tu bylo zmíněno v jiných tématech, Netflix si prý nechává na vše dělat casting. A Tůmu rozhodně nelze považovat za přešlap. ;)
Tak s tím castingem to nebude tak žhavé, jak se říká. Ale to je na jiné téma. Jinak souhlas, Bohdan Tůma není žádný přešlap. Jsem rád za Sašu Rašilova, Miroslav Táborského a ostatní mají taky své dabéry ze zebříčku, takže za mě to obsazení vypadá velice dobře a dabérů je tu dost.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Hubieho Halloween / Hubie Halloween

Příspěvek od jackb »

Tenhle film je strašná srajda a dabing by si zasloužil cenu už jenom za to, že z toho dělá koukatelnou záležitost :-: . Nemám rád když Sandler hraje ty už regulerně retardované postavy a tady jednu hraje, ale naštěstí Saša Rašilov svým výkonec dělá tu postavu snesitelnější a ostatní jsou taky super (Bohdan taky, ale bohužel tady nejspíš zase zafungovalo na jeho obsazení jenom to, že herec je při těle) a mám ohromnou radost, že se v dabingu zase vyskytnul Miroslav Táborský, protože už jsem si myslel, že je na nějaké ultimátní černé listině, protože vždycky když je možnost ho někam obsadit, tak se tam automaticky strká Tomáš Juřička (a to mi už upřímně leze krkem). Sem by se navíc třeba Radoval Vaculík vůbec nehodil, protože Buscemi hrozně vizuálně zestárnul (nevím jestli byl nakhle nalíčený kvůli tomuhle filmu nebo i v reálu už působí starší). Takže kolem a kolem velmi dobrý dabing.

Jen doufám, že když zavolají Sašovi a ten je ochotný přijít kvůli takovéhle hovadině, tak se mu bude volat i kvůli Deppovi.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“