Pohádky bratří Grimmů

Odpovědět
Uživatelský avatar
danosan1
Příspěvky: 53
Registrován: 14 bře 2018 19:27

Pohádky bratří Grimmů

Příspěvek od danosan1 »

Zdravím,
sháním kompletní 47.epizodu seriálu Pohádky bratří Grimmů vysílaného kdysi na Primě. Samozřejmě s CZ dabingem. Díl se jmenuje Kmotra Smrt.
Předem děkuji za nabídky.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1256
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohádky bratří Grimmů

Příspěvek od Krikri »

Když sháníš pouze tu jedinou epizodu, znamená to, že všech 46 předchozích máš česky? V tom případě se divím, že ti není hanba se po té jedné poptávat a přitom nenabídnout nic výměnou. Na můj ČSFD profil jsi se zrovna předevčírem díval a tak jistě z mé poznámky u filmotéky víš, že mi pár dílů chybí. S nabídkou výměny jsi se mi dosud neozval, takže to mám brát tak, že bys ten poslední díl rád shrábl, aniž bys za to musel něco dát výměnou?
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
danosan1
Příspěvky: 53
Registrován: 14 bře 2018 19:27

Re: Pohádky bratří Grimmů

Příspěvek od danosan1 »

Na výměnu jsem se neozval, protože nemám co nabídnout. Zvlášť jsem si důkladně přečetl odstavec "Upozornění pro poptávající". Proto taky píšu sem, a ne tobě. Pokud někdo tuto epizodu vlastní, domluvím se s ním v SZ a nabídnu mu kupř. finanční částku.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1256
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohádky bratří Grimmů

Příspěvek od Krikri »

Tak jsi měl rovnou napsat uživateli RBazant, jenž se už před pěti lety ve zdejším tématu seriálu zmínil, že ho má v CZ na VHS (a nevěřím, že sis té diskuse, kde o tom píše nevšiml) a nemusel jsi zakládat nové poptávající téma.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
ovaDDavid
Příspěvky: 186
Registrován: 01 dub 2013 21:12

Re: Pohádky bratří Grimmů

Příspěvek od ovaDDavid »

Ahojte, dlhé roky zhánam tento seriál bud v SK (TV Markíza) alebo v CZ (TV Premiéra/Prima), takže kto má seriál kompletný, rád sa s ním dohodnem (hlavne) na finančnej čiastke než na výmene. Viem, že sa tu nachádzajú takí, ktorý seriál majú, no nemám čas stále prechádzat ich profily na CSFD, aby som zistil, či má význam im napísat alebo nemá. (Tento oznam neplatí pre teba Krikri -- nakolko tvojho Nilsa Holgersona v SK stále nemám :) --beznádejný prípad :| )

Ináč, na ulozto sa objavili 4 časti tohto seriálu nahratého z Primy = https://ulozto.cz/file/YmUcVGG0mppu/sov ... grimmu-mp4

Viac ich uz nebude.

Mna by len zaujímalo, ci sa dá so 100%tnou istotou tvrdit, ze dabing k seriálu už oficálne neexistuje. Seriál vysielala aj TV Prima a ak by sa nejakým zázrakom v budúcnosti stalo, ze by to nejaká cz TV zakúpila (alebo by vyšiel na DVD) je možné, že s týmto dabingom? Nemyslím si, že je oficiálne potvrdené, že dabing k tomuto už neexistuje a ani to potvrdené od nikoho nebude.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1256
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohádky bratří Grimmů

Příspěvek od Krikri »

Tihle zájemci o Pohádky bratří Grimmů mě fakt baví.:lol: Přestože jsem zde jasně uvedl, ať se s touto žádostí obrátí na uživatele RBazant, jenž ve zdejším tématu toho seriálu tvrdí, že ho má též nahraný na VHS a zřejmě kompletnější než já, tak namísto toho budou furt psát žádosti do diskusí.

A že to běželo v TV s logem Primy neznamená, že dabing stále v archivu existuje. Seriál byl zakoupený ještě tehdejší Premiérou, ale než ho stačila odvysílat, televize změnila majitele i logo, takže odvysílání už pak proběhlo na Primě. Nic to ovšem nemění na tom, že jde o seriál z Premiéry, čímž byl jeho osud zpečetěn. Všechny dabingy seriálů zakoupených Premiérou byly zničeny, platí to i o dabinzích anime seriálů Tico a přátelé a Sally, malá čarodějnice či francouzském sitcomu Muž v domácnosti, třebaže též byly odvysílány s logem Primy.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Odpovědět

Zpět na „Nabídka a poptávka dabingů“