Kačeří příběhy / DuckTales (2017)

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Kačeří příběhy / DuckTales (2017)

Příspěvek od Pan X »

Související seriál: My z kačerova
Jinak dabing skvělý :-: :-: prostě úžasné :-:. Já osobně nedám dopustit na Zdeňka Štěpána :-: MISTR! :-: .
Uživatelský avatar
pavel.no
Příspěvky: 333
Registrován: 29 čer 2014 00:19

Re: Kačeří příběhy / DuckTales (2017)

Příspěvek od pavel.no »

Neví někdo, jestli dabing dalších řad bude v dohledné době?
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Kačeří příběhy / DuckTales (2017)

Příspěvek od KOMZA »

2. série
+Zdeněk Maryška, Jaroslav Vlach, Ludmila Molínová, David Voráček, Tereza Martinková, Pavel Tesař, Ivo Novák, Pavel Šrom, Zuzana Ščerbová, Josef Carda, Eliška Nezvalová, Irena Hrubá, Milan Slepička, Natálie Topinková, Ondřej Lážnovský, Martin Janouš, Klára Oltová, Lucie Kušnírová, Michal Michálek, Radek Hoppe

Kdyby si to chtěl někdo pročíst i s rolemi: https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... 033628.jpg
bondicek98
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2018 17:51

Re: Kačeří příběhy / DuckTales (2017)

Příspěvek od bondicek98 »

Tak to je teda gól ČT:D odvysílá 2 řadu dřív jak disney :lol:
Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 486
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Re: Kačeří příběhy / DuckTales (2017)

Příspěvek od John B »

Plánuje se i dabovat 3. série?
Naposledy upravil(a) John B dne 30 led 2023 20:59, celkem upraveno 1 x.
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Kačeří příběhy / DuckTales (2017)

Příspěvek od HonzaXXII »

Tak ona se pokud vím hlavně pořád nedovysílala v zemi původu. A pochybuju, že by ji u nás vysíllali po částech, to šlo v devadesátých letech, ale dneska už asi ne.

Mě by hlavně zajímalo, jak si poradí s tím dílem, ve kterém se nachází jedna věc, která nemá v seriálech pro děti co dělat. Osobně doufám, že to namluví, ale nějak to předělají, aby to vyznělo normálně, protože tímhle se děckám u nás mozky vymývat nesmí.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Kačeří příběhy / DuckTales (2017)

Příspěvek od salgado »

Pro mě, který vyrostl na původním dabingu, je tohle stěží poslouchatelné. Chápu, že je jiná doba, mnozí z předchozích dabérů zemřeli nebo minimálně zestárli, ale proč musí Skrblíka mluvit zrovna pan Kalva, tomu opravdu nerozumím.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Kačeří příběhy / DuckTales (2017)

Příspěvek od Pomajz »

Salgado: ono nejde o dabing, ten sám o sobě špatný není. Ale tohle je uplně jiná verze než ta původní , která ještě měla co dočinění s klasikou od Disneye. Tihle hranatí kačeři to už i moje 9ti letá neteř raděj vypla.
RETROFILM
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Kačeří příběhy / DuckTales (2017)

Příspěvek od HonzaXXII »

Já osobně bych na to zas tolik nenadával, rozhodně to překonalo moje nejlepší očekávání - s výjimkou poslední série kde už regulérně vymývají mozky zvrácenostma. Ale pravda je, že zrovna ta animace je jedna z nejnepovedenějších věcí. Sám mám pocit, že po roce 2000 dělají u Disneyho na animaci jen slabozrací a nadrženci do Family Guye, South Parku a podobných blbostí (jejich styl animace těm seriálům nikdo nebere, ale mít ho za vzor může jen blázen).
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Kačeří příběhy / DuckTales (2017)

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Neví se nějaké nové informace, O tom že by vznikl dabing? Ke 3. sérii novým kačeřích příběhů, Že jsem se nedávno všimnul že už na Disney+ 3. série už obsahuje některé díly s českýma titulkama. :-?
Odpovědět

Zpět na „Seriály“