Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvekod KOMZA » 29 čer 2020 19:56

bondicek98 píše:Hodně by mě zajímalo jestli se bude předabovávat 6 série :-?

Nebude, ta zůstává, i když je to za mě možná trochu škoda kvůli tomu Yodovi...

Jsem ráda, že jsou "problémové" epizody konečně online, ale schválně jsem mrkla, jak je to s původním dabingem u té první série. Pořád tam je, což není úplně ideální, dost lidí si na to stěžovalo. Stejně si říkám, jak se to tam dostalo, když už se dělal dabing nový, moc mi to nedává smysl.
KOMZA

Příspěvekod xXx Star » 09 črc 2020 17:34

Nedabovala tady Antonie Talacková Adi Galliu, když je napsaná v obsazení? Dabovala ji totiž ve Star Wars: Vzestup Skywalkera. Znělo mi to jako ona, ale její hlas nemám moc naposlouchaný, takže to nemohu potvrdit.
xXx Star

Příspěvekod D.Paulus » 04 srp 2020 23:38

Je to tak. Pro scénu ve Vzestupu Skywalkera jsme se snažili sehnat všechny spjaté dabéry ze současně natáčených Klonových válek, což, jak si asi umíte představit, nebylo nejlehčí a ani nejlevnější (kvůli dvěma větám na každého)... :-)
D.Paulus

Příspěvekod andy » 27 srp 2020 18:05

To je strašný, že Ventress dabuje Nina Horáková, která je už spjatá se Sabine Wren ze Star Wars Rebels. A ani se její hlas k Ventress nehodí, ale mnohem horší je, že Horáková už je spjatá s jinou důležitou postavou ve světě Star Wars, to je výsměch kontinuitě, nechápu. :evil:
A další přehmaty jsou taky hrůza, třeba Holý jako Maul, nechápu kdo je vybíral. :( :nesouhlas:
První dabing 1. a 6. řady má daleko lepší obsazení.
Obrázek
andy

Příspěvekod xXx Star » 28 srp 2020 15:30

Podle mě je Nina Horáková dobrá náhrada za Martinu Menšíkovou, navíc dabuje Asajj Ventress trochu jiným hlasem než Sabine Wren. I když by mě zajímalo, proč byla Martina Menšíková přebsazena?
xXx Star

Předchozí

Zpět na Seriály