SuperMax a vše o něm

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Jack_6428 »

Tak to nevím, pokud to má být z Maxu. Capitol Critters z ČT to nebylo?
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Mnata
Příspěvky: 61
Registrován: 18 bře 2016 11:26

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Mnata »

Ne. Vím že to jelo na supermaxu, plus vím že tam byla detektivní kancelář XD

Bohužel se to strašně blbě hledá díky tomu kreslenýmu filmu od Disneyho.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Jack_6428 »

Tak jsem ještě pátral a narazil na...

Courageous Cat and Minute Mouse
Black Cat Detective
Tube Mice
Redwall
The Country Mouse and the City Mouse Adventures
Geronimo Stilton

...musí to být už něco z toho :-?
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Mnata
Příspěvky: 61
Registrován: 18 bře 2016 11:26

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Mnata »

Hmm, bohužel ne. Myslím že hlavní postavu daboval Alois Švehlík. Snažím se to najít na ČSFD, ale nemám ponětí, kde to vlastně vzniklo. :-?
ConflictBoy
Příspěvky: 11
Registrován: 01 čer 2020 02:23

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od ConflictBoy »

Podle popisu to byl určitě Inspektor Myšák/Inspector Mouse z roku 1998. Přes Google vyhledávání je k nalezení i celá jedna epizoda seriálu, bohužel kvůli právům není v pár zemích povolena. Možná ji ale pomocí nějakého anonymizéru zvládnete přehrát :)
Obrázek

Také bych pro pamětníky SuperMaxu měl prosbu o zapátrání v paměti - vybavuji si seriál, kde hlavní roli měla partička, snad mravenců (hlavní hrdina, který byl nějak vyvolený k tomu porazit hlavního záporáka, byla tam i jedna mravenčice, jeden nafoukaný mravenec a pak jeden starší, který dělal jejich mentora). Vybavuji si, že hlavní záporák měl nějaký červený plášť přes celé tělo, zakrýval mu i pusu. Vím, že v tom hrála roli nějaká koule, kterou měl záporák, hlavní hrdina měl k dispozici nějaký kouzelný meč snad :D
Pardon za chabý popis, je to pár let. Nenapadá někoho, co to bylo? :D
Mnata
Příspěvky: 61
Registrován: 18 bře 2016 11:26

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Mnata »

Tak děkuji, věděl jsem, že jsem si to nevymyslel XD A jé, to jsem si zase vybral něco, o čem na netu není skoro nic. Já mám na tohle talent :-? Ale fakt děkuju, hledat na google animovaný seriál o myším detektivovi bylo hrozné, Google nechtěl pochopit že *nehledám* Myšího Detektiva od Disneyho, a to přesto že to je *film*. A pak ještě tak Danger Mouse a bylo to XD

Teď když vím, jak se to jmenuje, tak už se přece jen něco vyštráchat dá. Tady na téhle německé stránce jsou jména všech epizod.

https://www.fernsehserien.de/inspektor- ... sodenguide

Jinak podle tohoto seriál v Němčině naposledy vysílali před 18-ti lety, takže se nedivím že to nikdo nezná.

Jinak potvrzení že to na Supermaxu bylo:

https://www.sme.sk/c/187962/tv-program.html

Je to trochu nepřehledné, ale pod Supermaxem "Inspektor Myšák" je v 16.30, mezi Maskou a Strážci Vesmíru.


To s těma mravencema si pamatuju, ale úplně nevím co to bylo. Myslím že tam vousatého mentora mluvil člověk co v "Legendách o Mazáctví" dabuje Pana Pinga, bohužel nemůžu najít, kdo to je. :-?


Taky mě napadá se zeptat, jestli by někdo něvěděl jméno seriálu o žijících autech, kde jim dělá záporáka zlá automyčka. Bohužel hledat animovaný seriál o živoucích autech je dost těžké, protože jich udělalis trašně moc. Pamatuju si jeden mnohem dětštější, který mluvil Libor Terš a který byl takový výchovný a taky jel na Supermaxu například.
Naposledy upravil(a) Mnata dne 02 črc 2020 21:18, celkem upraveno 1 x.
throwaway-account
Příspěvky: 781
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od throwaway-account »

Mnata píše:To s těma mravencema si pamatuju, ale úplně nevím co to bylo. Myslím že tam vousatého mentora mluvil člověk co v "Legendách o Mazáctví" dabuje Pana Pinga, bohužel nemůžu najít, kdo to je. :-?
Máš-li na mysli dabéra, tak v Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví Pana Pinga dabuje Bohuslav Kalva.
Mnata
Příspěvky: 61
Registrován: 18 bře 2016 11:26

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od Mnata »

Děkuju. Nemusí mi to být k ničemu, protože takovéhle role ani nikde moc neuvádějí a taky se můžu mýli, ale je to aspoň něco. :-?
ConflictBoy
Příspěvky: 11
Registrován: 01 čer 2020 02:23

Re: SuperMax a vše o něm

Příspěvek od ConflictBoy »

Mnata píše:
ConflictBoy píše:
Taky mě napadá se zeptat, jestli by někdo něvěděl jméno seriálu o žijících autech, kde jim dělá záporáka zlá automyčka. Bohužel hledat animovaný seriál o živoucích autech je dost těžké, protože jich udělalis trašně moc. Pamatuju si jeden mnohem dětštější, který mluvil Libor Terš a který byl takový výchovný a taky jel na Supermaxu například.
Nejsem si jistý, jestli to je to, co hledáte - těch seriálů s autama tam bylo myslím víc, ale možná to byl Brmm (možná taky Malý Brmm). Libor Terš tam daboval určitě (jako vše na Supermaxu :D ). Jen teda si o automyčce nic nevybavuji, myslím, že v každé epizodě tak nějak vždycky šlo o to, že Brmm dělal nějakou práci, kde se objevilo nějaké hovado, které mu práci ztěžovalo, ale pak se to hovado dostalo do nějakých nesnásí a Brmm ho z toho vytáhl.
Na YouTube se najde i pár epizod :)
https://www.youtube.com/watch?v=vjQhj0jiC90
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“