Můj kámoš špión / My Spy

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9155
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Můj kámoš špión / My Spy

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

1.DABING: Kino (nebylo uvedeno)

V českém znění: Martin Zahálka - Dave Bautista (JJ), Eliška Beňová - Chloe Coleman (Sophie), Kristýna Frejová - Kristen Schaal (Bobbi), Andrea Elsnerová - Parisa Fitz-Henley (Kate), Michal Holán - Devere Rogers (Carlos), Jakub Saic - Ken Jeong (David Kim), Vilém Udatný - Greg Bryk (Marquez), Klára Hobzová - Keller Viaene (Emmy), Karolína Křišťálová - Olivia Dépatie (Selma), Marek Libert - Basel Daoud (Hassan), Tomáš Borůvka - Vieslav Krystyan (generál Gregovich), Kristina Jelínková - Nicola Correia-Damude (Christina), Kateřina Lojdová - Laura Cilevitz (slečna Besserová), Václav Rašilov - Darrin Baker (Dr. Weller), Linda Křišťálová - Emily Anne Dupere (Emily), Hynek Hoppe - Benjamin Luborsky (Trent), Adam Ipser - Charlie Luborsky (Brad), Nela Boudová - Julia Roberts (ukázka z filmu Notting Hill - Anna), Klára Sochorová, Martina Kechnerová, Terezie Taberyová, Vojtěch Hájek, Ludvík Král, Petra Hobzová

Překlad: Jan Vieweg
Dialogy: Klára Sochorová
Produkce: Markéta Watzková
Zvuk: Pavel Balcar
Režie: Vojtěch Hájek
Pro Vertical Entertainment vyrobilo S Pro Alfa - 2020


2.DABING: JOJ Cinema

V českém znění: Jan Kolařík - Dave Bautista (JJ), Petra Šimberová - Chloe Coleman (Sophie), Jana Musilová - Kristen Schaal (Bobbi), Tereza Groszmannová - Parisa Fitz-Henley (Kate), Vilém Čapek - Devere Rogers (Carlos), Milan Horský - Ken Jeong (David Kim), Tomáš Sagher - Greg Bryk (Marquez), Vladimír Hauser - Jean-Michel Nadeau (Koll), Aleš Slanina - Basel Daoud (Hassan), Kateřina Mendlová Horáčková - Nicola Correia-Damude (Christina), David Kaloč - Ali Hassan (Azar), Ladislav Běhůnek - Vieslav Krystyan (generál Gregovich), Martin Sláma - Darrin Baker (Dr. Weller), Štěpánka Romová, Dagmar Křížová, Ondřej Sagher, Vincent Drozd, Katarína Mikulová, Sylva Talpová, Evelína Kaločová, Aleš Zbořil (titulky)

Překlad: Eliška Smutná
Dialogy: Petr Dočkal
Vedoucí dramaturg: Lucie Mitková
Zvuk: Michal Zatloukal
Produkce: Peter Čížek, Karolína Zbořilová
Šéfproducent: Branislav Mitka
Režie: Aleš Zbořil
Pro JOJ Group vyrobila Brněnská soukromá televize - 2021
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9155
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Můj kámoš špión / My Spy

Příspěvek od filip »

Doplněn druhý dabing.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1312
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Můj kámoš špión / My Spy

Příspěvek od Stanley Roe »

Tak Horský na Jeonga je obsazení roku. :D Už to tomu Zbořilovi seberte, ten překlad potažmo dialogy byl taky výsměch.. ;) Otázka je, jak je to momentálně s právy na ten "jakože" kinodabning. Ale asi by to nekoupili, ani kdyby to bylo dostupné...
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1975
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Můj kámoš špión / My Spy

Příspěvek od Nanamarak »

Zajímalo by mě, proč v těch nových brněnských dabinzích dabují furt dokola ti samí lidé. Vždyť tam mají herců snad dost, ne?
throwaway-account
Příspěvky: 781
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Re: Můj kámoš špión / My Spy

Příspěvek od throwaway-account »

Nevím, jak to je u každého neaktivního člověka jednotlivě, ale může to být z různých důvodů. Některým se třeba už nechce dabovat, jiní ze zdravotních či jiných důvodů nemůžou a další už prostě z nějakého důvodu režiséři neoslovují.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4091
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Můj kámoš špión / My Spy

Příspěvek od Budy »

Tak obsazování stejných dabérů není problém pouze Brna, ale podívám-li se na ty pražské, je to úplně to samé. Nebýt ČT, kde je obsazení mnohdy rozmanitější, tak tady slyšíme jen těch pár vyvolených dokola.
18.05.2008 – 07.05.2015
naftalen
Příspěvky: 1
Registrován: 31 srp 2011 21:37

Re: Můj kámoš špión / My Spy

Příspěvek od naftalen »

Dobrý den. Prosím vás mohl by jste mi někdo říci kde mohu sehnat tento film dabingem od martina zahalky? Ten co pravě vyšel z televize joj mi vubec k tomutu filmu nesedi. Děkuji
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9155
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Můj kámoš špión / My Spy

Příspěvek od filip »

Sehnat zatím nejde. Měl být v kinech, ale premiéra byla kvůli covidu zrušena, a film mezitím koupil Amazon, takže do kin se dabing již nepodívá. Ale je velmi pravděpodobné, že se časem objeví na Amazonu.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Alexa
Příspěvky: 3
Registrován: 09 pro 2019 14:56

Re: Můj kámoš špión / My Spy

Příspěvek od Alexa »

Já se u toho filmu náhodou docela zasmála :D .. super oddychovka a Kolaříkovi to fakt sedlo :)
Eminem007
Příspěvky: 383
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Můj kámoš špión / My Spy

Příspěvek od Eminem007 »

14.3. na Prima Max ve 20:00
Odpovědět

Zpět na „Filmy“