BH90210 - ruský dabing

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6977
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

BH90210 - ruský dabing

Příspěvek od Michaela2 »

https://www.youtube.com/watch?v=VhwthCPBZYA

Překvapilo mě, že ruská dabérka Christine Elise zní úplně stejně jak její česká dabérka Kateřina Seidlová. :o A herečka dabující černošku zní jako naše Petra Jindrová. I hlas Donny celkem odpovídá Mirce Součkové. Ruský hlas Gabrielle je zcela totožný s jejím vlastním. Akorát u Shannen a Briana jsem se musela smát, ti jsou v ruštině dost mimo. :lol:
richardda
Příspěvky: 1108
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: BH90210 - ruský dabing

Příspěvek od richardda »

Podle mne je to neposlouchatelna prekryvacka na urovni polskeho lektora nebo te hruzy ze CBS Drama, nebo jak se to jmenuje. :lol: Nasemu dabingu tohle nesaha ani po kotniky. :nesouhlas: ;)
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6977
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: BH90210 - ruský dabing

Příspěvek od Michaela2 »

Tak to rozhodně, překrávačky jsem nikdy neposlouchala, snad jen Stopu Xapatánu na OK3 kdysi, ale Rusové zřejmě klasický dabing neznají, tak jim to přijde normální :)
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: BH90210 - ruský dabing

Příspěvek od Lukiz »

Rusové samozřejmě plný dabing znají, jen se používá pro lepší filmovou produkci - filmy v kinech. "Nekonečné" tv seriály takový luxus nedostanou.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: BH90210 - ruský dabing

Příspěvek od Krikri »

Potvrzuji, i já už slyšel plnohodnotný ruský dabing, konkrétně u francouzského animáku Tajemství Selenitů.
A myslím, že ještě u něčeho, ale momentálně si nevzpomenu. Chce to jen trochu brouzdat po Youtube.;)
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: BH90210 - ruský dabing

Příspěvek od KOMZA »

Rusové znají a běžně mají i plnohodnotné dabingy, kromě kinoprodukce se dost dabují videohry, tam je ruský jazyk a dabing jednou z nejvýznamnějších lokalizací.
A když už dojde na ono plnohodnotné provedení, dost si za ním Rusové stojí a obhajují si jej, podobně jako Poláci – pochyceno z řady diskuzí o dabingu napříč různými jazyky.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: BH90210 - ruský dabing

Příspěvek od Jack_6428 »

Jj, poslední roky už běžně dělají normální dabingy i pro DVDčka, kina i hry a ta kvalita není vůbec špatná.

Btw CBS Drama už nějakou dobu nevysílá.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“