Sicario: Nájemný vrah / Sicario

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Sicario: Nájemný vrah / Sicario

Příspěvek od Fifa.21 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Jolana Smyčková - Emily Blunt (Kate Macerová), Pavel Vondra - Benicio Del Toro (Alejandro), Jan Šťastný - Josh Brolin (Matt Graver), Marek Holý - Daniel Kaluuya (Reggie Wayne), Vladislav Beneš - Victor Garber (Dave Jennings), Filip Švarc - Jon Bernthal (Ted), Jakub Saic - Jeffrey Donovan (Steve Forsing), Ivo Novák - Julio Cedillo (Fausto Alarcon), Ladislav Cigánek, Petr Svoboda, Rudolf Kubík, Tomáš Juřička, Petr Gelnar, Martin Hruška, Milan Slepička a další

Překlad: Petr Zenkl
Zvuk: Miloš Vrána
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy: Nataša Čermínová
Režie: Lucie Petra Svobodová
České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska v roce 2016
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Sicario: Nájemný vrah / Sicario

Příspěvek od Jirka007 »

Super obsazeni aspon nemam zkaženy den z dabingu Joy ale k věci největši plus je Jolana Smyčková, Pavel Vondra a take Jan Šťastný tohle bude super dabing
Naposledy upravil(a) Jirka007 dne 14 říj 2016 16:50, celkem upraveno 1 x.
origamirek
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Sicario: Nájemný vrah / Sicario

Příspěvek od origamirek »

Tak tohle je parádá! Už se těším až to uslyším.
Eminem007
Příspěvky: 386
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Sicario: Nájemný vrah / Sicario

Příspěvek od Eminem007 »

i já se na tohle těším, J. Smyčková, P. Vondra i J. Šťastný budou skvělí :-: :-: :-:
ravenin
Příspěvky: 47
Registrován: 22 pro 2013 17:56

Re: Sicario: Nájemný vrah / Sicario

Příspěvek od ravenin »

Luxusní!!! :-: :-: :-: :-: ...... Přesně takhle jsem si obsazení především hlavní trojice herců představoval. Těším se... :)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Sicario: Nájemný vrah / Sicario

Příspěvek od KOMZA »

Dost jsem přemýšlela, jak tento dabing označit, nakonec jsem se přece jen rozhodla pro "povedený". Je tu ovšem velké ALE. Hlavním rolím a vlastně všem zde vypsaným nemám co vytknout, skvěle obsazeno, skvěle zahráno (nemůžu si ovšem odpustit speciálně zmínit Pavla Vondru, který je prostě výborný). Jenže na druhou stranu je tu obrovský nedostatek hlasů, který je tady šíleně znát a to po celou dobu filmu, bohužel. Pak mi ještě nějak nesedl zvuk. Nejsem odborník, nejsem schopna to dobře popsat, ale zdálo se mi, že to celé zkrátka zní jinak, než jak jsem si pamatovala z originálu. Dabing jakožto celek bych ovšem s čistým svědomím klidně ještě někdy zhlédla znovu, protože výkony dabérů v hlavních rolích to zachraňují, zvlášť když u Blunt a Del Tora jde o má velice oblíbená spojení.

Byla bych ráda, kdyby Soldado v těch ohledech, která jsem vytkla, dopadlo lépe. A hlavně aby obsazení zůstalo tak, jak má, to je nejdůležitější.
lichometnik
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2016 13:14

Re: Sicario: Nájemný vrah / Sicario

Příspěvek od lichometnik »

Film jsem viděl s titulky a i když si myslím, že zdejší obsazení není špatné tak se mi díky posledním kinodabingům honilo hlavou jak skvělé by bylo slyšet hlavní trojici ve složení René Slováčková - Emily Blunt, Vladislav Beneš - Benicio Del Toro a Miroslav Etzler - Josh Brolin. Moc rád bych tato spojení v budoucnu někde slyšel...
Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Sicario: Nájemný vrah / Sicario

Příspěvek od Jakub25 »

V českém znění: Jolana Haan Smyčková - Emily Blunt (Kate Macerová), Pavel Vondra - Benicio Del Toro (Alejandro), Jan Šťastný - Josh Brolin (Matt Graver), Vladislav Beneš - Victor Garber (Dave Jennings), Filip Švarc - Jon Bernthal (Ted), Marek Holý - Daniel Kaluuya (Reggie Wayne), Jakub Saic - Jeffrey Donovan (Steve Forsing), Ivo Novák - Julio Cesar Cedillo (Fausto Alarcon) + Hank Rogerson (Phil Coopers) + Matthew Tompkins (Jessie Garza), Ladislav Cigánek - Kevin Wiggins (Burnett), Petr Svoboda - Boots Southerland (americký maršál Keith + titulky), Tomáš Juřička - Eb Lottimer (bankovní manažer), Petr Gelnar - Michael Sheets (pokladní agent), Rudolf Kubík, Martin Hruška, Milan Slepička a další

Veľmi excelentný dabing ;) ;) ;) ;) . Najmä Jolana Haan Smyčková na Emily Blunt a tiež aj Jan Šťastný na Josha Brolina :o :o :o :o .
Odpovědět

Zpět na „Filmy“