Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od KOMZA »

1. SÉRIE
Zbyšek Horák - Tim Brocks (TB-2), Matthew Wood (komando droidi), James Arnold Taylor (Barb Mentir), David Acord (Pune Zignat), Dee Bradley Baker (Thi-Sen), Phil LaMarr (taktický droid na Naboo), ? (Taquito), Corey Burton (Mar Tuuk), Corey Burton (Gobi Glie), Matthew Wood (HELIOS-3E)
Lucie Svobodová - Gwendoline Yeo (Nala Se)
Zdeněk Mahdal - Tom Kenny (Silood), Corey Burton (strážný u Nuta Gunraye), Greg Ellis (Turk Falso), Brian George (předseda Chi Cho), Phil LaMarr (senátor Bail Organa)
Jiří Schwarz - David Acord (EV-A4-D), Corey Burton (Shahan Alama)
Zdeněk Maryška - Jim Cummings (Hondo Ohnaka), Michael York (Dr. Nuvo Vindi), Phil LaMarr (Orn Free Taa)
Bohdan Tůma - Corey Burton (pirátský strážný #1), Dee Bradley Baker (pirátský strážný #2), Alec Medlock (Wag Too), Robin Atkin Downes (Cham Syndulla), Corey Burton (Ziro Hutt), ? (hlášení v senátu)
Filip Švarc - Corey Burton (senátor Kharrus), James Arnold Taylor (taktický droid TJ-55)
Jiří Plachý - George Coe (Tee Watt Kaa)
Jiří Hromada - George Takei (Lok Durd), Phil LaMarr (Amit Noloff), Matthew Wood (Wat Tambor), Tom Kane (kapitán Jayfon)
Bohuslav Kalva - James Arnold Taylor (zástupce shromáždění Pantory)
Martina Menšíková - Jennifer Hale (senátorka Riyo Chuchi), Jameelah McMillan (královna Neeyutnee)
Libor Hruška - Robin Atkin Downes (pantoranský strážce), Matthew Wood (strážný před senátem #2), Phil LaMarr (Philo), Dee Bradley Baker (Onaconda Farr - S01E22)
Sabina Laurinová - :?: Gwendoline Yeo (Peppi Bow) :?: , Catherine Taber (anděl)
Oldřich Hajlich - David Kaufman (Jaybo Hood)
Jakub Saic - Corey Burton (TX-20), Gary Scheppke (TA-175), Corey Burton (Cad Bane)
Tomáš Juřička - James Arnold Taylor (Tae Boon), Matthew Wood (strážný před senátem #1), ? (strážný v senátu)

:?: - Dee Bradley Baker (Robonino)
:?: - Jaime King (Aurra Sing)

-----------------

Tak tohle by měla být kompletní první série, snad jsem se u upravovaných hlasů nesekla, ale byla jsem si víceméně jistá. Ještě jednou musím říct, že jde o skutečně povedený dabing, hlasy pro vedlejší postavy byly voleny dobře co se týče "vhodnosti", ale z hlediska opakování, protože mě během sledování nic nijak zvlášť nerušilo, ač postav bylo opravdu hodně, jak je zde k vidění. Když budu mít ještě chvilku času, zkusím i šestou sérii.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od KOMZA »

Trailer k posledním 12 epizodám Clone Wars: https://youtu.be/qM_VnToS68w

Jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne s námi a Disney+ celkově. Ráda bych kromě CW viděla v češtině i Mandalorian, ale pokud nás opravdu Disney vidí jako východní Evropu, jak někteří vyhrožují, možná se příští dva roky nedočkáme ničeho...
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od Markus »

Já bych řekl, že určitě budeme bráni jako východní Evropa. Spousta Čechů s tím možná nesouhlasí, ale to je v USA moc netrápí. :) Hele, upřímně, pokud tu Disney+ hodlají provozovat s plnou českou podporou, rád si ty necelý dva roky počkám, však to uteče jako voda. ;) Pořád by to bylo daleko lepší, než co tu doposud předvedl Netflix...

Trailer parádní, jsem rád, že budou závěr věnovat hlavně Ahsoce. Ač bych rád viděl zpracování především Učně temnoty, bylo mi jasné, že když už tenhle příběhový oblouk vyřešili knihou, do seriálu to zařazovat nebudou. Tak jako tak se těším a už v tom traileru je vidět, o kolik velkolepější jsou Klonové války oproti Povstalcům. Mám Povstalce rád, nakonec se to příjemně rozjelo, ale CW to nesahá ani po kotníky...
Obrázek
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od KOMZA »

Tak vzhledem k tomu, že se to řešilo už na Facebooku, tím pádem už to nemůže být takové tajemství a dost možná už to někteří tady ví, ale... Přece jen se dočkáme CW kompletně v češtině!

Kromě dabingu k sériím 2. až 5. měl vzniknout i nový pro první sérii, aby byly sjednoceny hlasy se sérií šestou z důvodu přeobsazování. Bohužel mi není známo, kdy a kde se dočkáme, faktem však je, že se máme na co těšit!

A když už jsem tu, trailer po sedmou sérii: https://youtu.be/ZLW2jkd6E7g :-:
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od 1403ka »

Podľa profilu štúdia SDI Media zatiaľ ide o 4. a 5. sériu a režíruje to Balcárek.
bondicek98
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2018 17:51

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od bondicek98 »

Je už to vypsané na profilu pana Balcárka ale zde furt nic není
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9250
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od filip »

Na polském HBO GO už je uvedeno všech pět sérii s dabingem (polským). Předpokládám, že již brzy se objeví i na HBO GO ČR.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od KOMZA »

Zatraceně, tohle je nádhera! Vzhledem k návaznosti jsem nečekala, že se bude konat Bohuslav Kalva na Yodovi! Tohle je neskutečná pecka! :-:

Že Miloslav Mejzlík na hraběte Dooku padne skvěle už vím, Václav Rašilov taky nebyl špatný Obi (i když Jan Vondráček ho daboval tak skvěle, že mi ani nechyběl Saša) teď jsem jen hodně zvědavá, jaký bude Rudolf Kubík na Grievousovi, Sára Nygrýnová na Ahsoce a Marcel Vašinka na Gunrayovi, ale rozhodně si to dovedu představit.
Uživatelský avatar
xXx Star
Příspěvky: 85
Registrován: 16 dub 2019 18:12

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od xXx Star »

Nevím, předabování první série mi přijde zbytečné. Když, už tak se aspoň mohli držet obsazení nových filmů a seriálu Star Wars Povstalci, kde dabuje C-3PO Jaroslav Plesl, Hondo Ohnaka Pavel Rímský a další. U Ahsoky Tano, už to tak bylo v deváté epizodě...
bondicek98
Příspěvky: 221
Registrován: 08 lis 2018 17:51

Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars

Příspěvek od bondicek98 »

Ale původně v Povstalcích dabuje C-3PO Tomáš Juřička a já jsem v celku rád, ale tu Ashoku to bych radši, aby dabovala Anežka Pohorská protože už jí měla v Star Wars Povstalci a Star Wars: Klonové války a to disney rozhodně nepředabuje. Jinak zbytek obsazení je v pořádku :-:
Odpovědět

Zpět na „Seriály“