Úžasňákovi 2 - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
elbrambo2812

Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

The Incredibles 2
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | OBSAZENÍ

Trailer A: https://youtu.be/GIrNVGzQWio
V českém znění: Jaromír Meduna - Craig T. Nelson (Bob Parr / Pan Úžasňák), Tomáš Gibiš

Překlad: Vojtěch Kostiha
Režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2017

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

Trailer C: https://youtu.be/Wt5RWhISqGA
V českém znění: Jaromír Meduna - Craig T. Nelson (Bob Parr / Pan Úžasňák), Tatiana Vilhelmová - Holly Hunter (Helen Parrová / Elastička), Šimon Fikar - Huck Milner (Dashiell 'Dash' Parr), Klára Jandová - Sarah Vowell (Violet Parrová), Jiří Strach - Brad Bird (Edna Módní), Otmar Brancuzský - John Ratzenberger (Podkopávač), ? - Samuel L. Jackson (Lucius Best / Mražoun), ? - Bob Odenkirk (Winston Deavor), Miloš Vávra a další

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2018

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

Trailer E: https://youtu.be/4BBZl40fi40
V českém znění: Jaromír Meduna - Craig T. Nelson (Bob Parr / Pan Úžasňák), Tatiana Vilhelmová - Holly Hunter (Helen Parrová / Elastička), Adam Ipser - Huck Milner (Dashiell 'Dash' Parr), Klára Jandová - Sarah Vowell (Violet Parrová), Pavel Kříž - Samuel L. Jackson (Lucius Best / Mražoun), Petr Gelnar - Bob Odenkirk (Winston Deavor), Jiří Strach - Brad Bird (Edna Módní), Eva Spoustová - Toya Turner (Honey) a další

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy a režie: Jan Pecha
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2018
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 03 čer 2018 13:07, celkem upraveno 4 x.
David1995Gilik
Příspěvky: 23
Registrován: 25 zář 2016 18:11

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od David1995Gilik »

Vrátí se i Mražounův dabér ????????
elbrambo2812

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

Měl by...
Eminem007
Příspěvky: 386
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od Eminem007 »

https://youtu.be/-JbGXVhhOE4
tak, a máme tu další nový trailer na "Úžasňákovi 2".
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Dash by měl být Adam Ipser, alespoň podle jeho komentářů na YouTube.
Myslela jsem, že to opět po Marku Páleníčkovi "přebere" Šimon Fikar jako v Hledá se Dory (a když ho daboval i v předchozím traileru), ale líbí se mi, nebyla bych proti, pokud by náhodou daboval on! ;)
zorbatko na YouTube píše:už od malička jsem chtěl moderovat v rádiu a tak mi mám našla kurz na moderování a všimli jsme si že je tam i kurz dabování tak jsem to zkusil a nějak jsem se k tomu dostal a dabování je celkem jednoduché (pro mě) Důležité tam jsou ty intonace, emoce a rychlost toho jak to říká ta postava. Ale normálně máš před sebou papír tam máš čas kdy to říct, co říct a postavu co to říká. Zvukaři ti říkají jak to máš říct, a když se spleteš tak co jsi udělal špatně. A děkuji že mi věříš :)
EDIT: Tak jsme si docela zajímavě pokecali, dokonce teď daboval Shermana v Show pana Peabodyho a Shermana, co teď běží na Minimaxu :)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

U toho traileru E (pokud je to ten nejnovější) dopište Pavla Kříže, protože ten je jasnej.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od 1403ka »

Dúfam na návrat Marka Páleníčka na Dasha.
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od fabec122 »

No krom toho že už deset let nedabuje, tak si nemyslím, že by bylo vhodné aby dnes 23letý daboval dítě, to by neznělo dobře.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od ocypuc »

Presně tak, i kdyby Marek Páleníček daboval, tak by mu toho kluka nikdo nevěřil. Šimon Fikar (který letos musí jasně dostat cenu FF za dabing ve filmu Coco) je adekvátní náhrada, navíc už ve filmu Hledá se Dory nebylo ani poznat, že Nema mluví někdo jiný
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Úžasňákovi 2 - trailer

Příspěvek od 1403ka »

Prepáč, ani som do toho profilu nepozeral dlho. :) Ale Fikar by podľa mňa bola dobrá náhrada za Páleníčka.

EDIT 19.7.2018 11:50: Najlepšie by bolo, keby sa vrátil Páleníček k dabingu.
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“