Pokec

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Pokec

Příspěvek od Lukiz »

Obávám se, že u některých jsou kritéria výběru vskutku zvláštní. Jeden měsíc to nadává moderátorům dosti nevybíravě že by to bylo spíš na ban a druhý měsíc se to samo stane moderátorem... nu fantazie si se zákulisními protislužbami snadno poradí ;)
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Pokec

Příspěvek od Sagres »

Tak třeba nové profily s filmy bude nyní vytvářet uživatel fofo16 s tím "správným" názorem a oceněný :-:. Divil jsem se marktovi, jak je zde stále aktivní i po tom, co se ho pořádně nikdo z týmu zelených + červených nezastal v aféře vyvolané videofilem (ani neuznali jasný fakt, že jeho profily jsou nakonec vždycky kompletní na rozdíl od těch videofilových a že je vytvářel rovnou při sledování v TV... No a co?! :shock:), po neustálem rýpání v profilech s herci stran Marka LS (který moc dobře ví, u koho má prudit s anketou a u koho si to vůbec nedovolí, já čekám na anketu u moderátora už od března = klídek, pohoda) a ještě pak se nechat popíchnout jamesem, proč sem vlastně chodí... Tak jestli mu konečně došla trpělivost, nedivím se. Mně se každopádně jeho práce líbila a mrzí mě, jak to zase celé dopadlo.
Já už zde doplňovat nijak vehementně také nebudu, když vidím, jak aktivně doplňují moderátoři ostatní příspěvky pod své profily. Pokud jste se zde na "starém" DF nějak hromadně rozhodli nové příspěvky nedoplňovat už ani k hercům, natož k filmům, tak by bylo dobré to oznámit i ostatním. Jen mě zajímá, kdo tady zbyde z modrých na práci a ještě se nechá jako bonus komandovat.
Naposledy upravil(a) Sagres dne 08 říj 2015 09:33, celkem upraveno 7 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od videofil »

Pokud jsem to pochopil správně, tak markt dostal BAN?
Jestli je to pravda, tak je zajímavé, že se ho zrovna Sagres zastává. Zvlášť, když neustále někoho upozorňuje na dodržování pravidel. A žádnou aféru jsem nevyvolal, jak Sagres říká. Vytvářet se mají profily v celku, ne po kouskách. To tu jasně řekli i moderátoři. :!: :!: Na jednu stranu Sagres pořád upozorňuje na pravidla, ale můj osobní pocit je takový, že tam, kde se mu něco nelíbí, tak na to bude upozorňovat, i když je to dle pravidel třeba v pořádku a to, co mu nevadí, toho se bude zastávat, i když to podle pravidel není. Nechci být za někoho, kdo tady rýpe ( i když si to někdo bude myslet ), ale že by potom Sagresovi nějak šlo o dodržování pravidel, tomu moc nevěřím. Taky nechápu ( a to říkám opakovaně ), proč se Sagres nevyjádřil v Návrzích nových pravidel, když měl možnost a když mu něco vadí.

Jinak, já jsem už delší dobu tvrdil, že tady mizí příspěvky. Hlavně u některých filmů jsem měl pocit, že jejich profily zde již kdysi byly.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Pomajz »

Já si nemusím sundavat růžový brýle. Když se někdo chová jak uražená velmoc tak i kdyby vytvořil 99% příspěvků tak nemá právo to mazat. Nezapomeňte že Dabingforum je koníček nás všech. A kdyby se tady takhle každej choval po tom co ho někdo na něco upozorní, tak nemá cenu aby Dabingforum existovalo.

Jednou jsem tady upozornil Sagrese (slušně) a sespul mě jak nějakýho pětiletýho pa.....A šel jsem mazat svoje příspěvky??? :nesouhlas:
RETROFILM
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1316
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Pokec

Příspěvek od Stanley Roe »

Ubohá reakce pomajzi, hodně ubohá, asi neumíš chápat, co si přečteš, nebo tě to nezajímá a proto nerozumíš, proč to udělal... tímto příspěvkem si se konečně zařadil k místnímu je nám váš zájem u zádě týmu ... to ti poradili oni, aby si to zlehčoval?
Kolikrát tady musí člověk uvést, že marktovi, a to použiju i jeho vlastní slova, jeden z týmu dělal peklo na zemi .. všichni moc dobře víme, který moderátor to byl, ten teď jako i ostatní dělá mrtvýho brouka ... ale tipnu si, že mu nikdo z nich neřekl, dobrá práce, člověče, díky za zájem a za pomoc s hojným přispíváním do fóra. Místo toho se mu James "vysmál" . Myslíš, že tím člověka pochválíš? Řekl bych, že to byla jedna z posledních kapek, která to rozhodla ... BRAVO JAMESI, měl by si dostat diplom v jednání s lidmi. Jinak nechápu tvůj nezájem tady udržet lidi, co tu chtějí pomáhat. A to zadara a ve vlastním zájmu. Zřejmě spoléháš na svůj moderátorský tým, co si není schopen doplňovat ani vlastní témata. Ale tady narážím, ani ty si nedoplňuješ.
A uplakánek videofil... příspěvek za příspěvkem .. to sem chtěl založit já, to téma, já to chtěl do sbírky ... nejdřív si to psal druhý den po uvedení filmu ... protože se ti téma nechtělo dělat hned po odvysílání, nebo brzo ráno ... a pak si začal dělat dusno u dabingu z roku 97, to asi kromě tebe nikdo jiný nechápe ... protože to markt dělal průběžně s vysíláním používaje slova .. takhle si ten film nemůžeš přeci vychutnat... opravdu to myslíš vážně? :D Vzmuž se, člověče. Každopádně nyní už budeš mít volnou ruku a markt už tě předbíhat ve frontě nebude. To si rád, že? Ty zřejmě nejsi ten, co se rád dozví informace o všech možných dabinzích. Hlavně že si budeš moci založit další z těch, který si chtěl do sbírky. Ale jen ty vybrané. No, docela blbý pro uživatele fóra. :(
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Pomajz »

Stanley Roe píše:Ubohá reakce pomajzi, hodně ubohá, asi neumíš chápat, co si přečteš, nebo tě to nezajímá a proto nerozumíš, proč to udělal... tímto příspěvkem si se konečně zařadil k místnímu je nám váš zájem u zádě týmu ... to ti poradili oni, aby si to zlehčoval?
Co mě tady napadáš? Mě nikdo nic neradil. Nejsem ani zelenej a ani červenej.

Vy tady děláte támata aby vás popleskávali po zádech a říkali "dobrá práce?" O tomhle přece Dabingforum není. Je to každýho svobodná vůle sem přispívat, je to "KONÍČEK"

A jestli jeden z moderátorů dělal problémy, to je takový problém napsat Jamesovi a nebo teda založit téma? A když jste to všichni věděli proč jste se neozvali dřív?
Naposledy upravil(a) Pomajz dne 08 říj 2015 12:39, celkem upraveno 1 x.
RETROFILM
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Pokec

Příspěvek od Sagres »

Ale pomajzi, taky mi přijde, že asi nejsi s marktem úplně v obraze. Dodatečně se Ti tedy omlouvám, že mě po 4000 příspěvcích "slušně upozorňuješ" rozkazovacím způsobem "KDYŽ UŽ TAK TO PIŠ" na to, že mám psát u doplňujících příspěvků k filmům i křestní jména dabérů, kterým jen dourčuji herce a jsou již obsažena v topicu. To mi opravdu přišlo dost mimo a možná proto ta lehce "ostřejší" reakce, tak promiň.
Zrovna tak tady asi nikdo nestojí o nějaké shazování typu
Mark LS píše:
Sagres píše::?: ("Sex ve městě")
Je to Svatopluk Schuller, to bylo vážně moc těžké zjistit... :roll: .
To ať si "milý" uživatel Mark_LS nechá pro své kamarády, na to tady zvědavý taky nejsem.
Všichni to děláme ve volném čase a zadarmo. Chválit po zádech nikdo nemusí, ale ten přístup zhora by měl být vřelejší. Alespoň tedy k těm, co tu něco pravidelně vytváří(-eli). Ale je to tady nějak obráceně. Dělat mrtvé brouky a nezastat se jich tam, kde vyvstane nějaký problém, je ale asi lepší postup.

Edit:
A oni to myslíš nevěděli? Když mu vyhodí profil do koše, zastávají se ho tam i ostatní a nikdo z nich tam nereaguje? ;) Navíc si ani já dnes nemyslím, že daný moderátor je nakonec ten nejhorší. Nesouhlasím s ním sice v mnoha věcech, ale má samozřejmě i svoje klady, jako každý. Navíc tady toho dost vytvořil (a ne jen přebral práci po jiných) i aktivně vytváří. A jako jeden z mála si zde ještě i doplňuje. :)
Naposledy upravil(a) Sagres dne 08 říj 2015 17:41, celkem upraveno 16 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Pomajz »

A jestli jeden z moderátorů dělal problémy, to je takový problém napsat Jamesovi a nebo teda založit téma? A když jste to všichni věděli proč jste se neozvali dřív?

Taky nechápu že někteří jsou zelený.
RETROFILM
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1316
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Pokec

Příspěvek od Stanley Roe »

Já tě pomajzi nenapadám, jen tě popichuju, aby si se zamyslel, proč člověk, co založil cca 2000 témat... pokud to není přesně, tak se omlouvám, no měl kolem 2500 příspěvků .. udělal to, co udělal.
Ale proč se tu dál vede diskuze, že? Když už jsme u toho poplácávání po zádech, proč si tady tým, absolutně s nezájmem o tuto diskuzi, neustále popřává veřejně k narozeninám. Zato k lidem, co tu makaj jak šroubci a to markt rozhodně ... tedy pro toto fórum další velká škoda že byl, nenajdou jediný pochvalný komentář. Jen ho spíš shazovali. Já s pochvalou šetřit nemusím, skvělá práce týme, jen tak dál. :-:

Už toho nech pomajzi, zesměšňuješ se .. prý napsat Jamesovi ... jeden, dnes už taky vyhozený, to tak udělal a jeho stížnost vyřizoval ten moderátor, kterého se tato stížnost týkala. Neuvěřitelný. :shock: A už se to tu psalo kdysi, čili pak se omlouvám, že ti to uniklo. Tolik ke spravedlnosti tohoto fóra. S největší pravděpodobností by to bylo k vyřízení opět předáno tomu moderátorovi, kterého se to týká. :D
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Pomajz »

Ale ruku na srdce, vždyť někteří z Vás tu permanentně prudí proti červeným a zeleným.
Hodně lidí tady odsud odešlo a někteří to mají v plánu, nikoli kvůli moderátorům , ale kvůli takovýmhle žabomyším válkám.
Stanley Roe píše: Už toho nech pomajzi, zesměšňuješ se
Trošku ubrat plynu by to chtělo.


Neměl by se k tomu teda vyjádřit ten zelenej??
RETROFILM
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“