Co jsme komu udělali? / Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Co jsme komu udělali? / Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

Příspěvek od TmavyCyklista »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING (DVD)
V českém znění: Pavel Trávníček - Christian Clavier (Claude Verneuil), Dana Syslová - Chantal Lauby (Marie Verneuilová), Zdeněk Maryška - Pascal N'Zonzi (André Koffi), Thierry Angelvi (fotograf na svatbě Ségolène a Chaa), Radek Kuchař - Noom Diawara (Charles Koffi), Marek Libert - Medi Sadoun (Rachid Benassem), Petr Lněnička - Ary Abittan (David Benichou), Jakub Saic - Elie Semoun (psycholog), Hugues Martel (starosta), Nicolas Wanczycki (bankovní úředník), David Hall (policista), Ivo Novák - Nicolas Buchoux (Xavier Dupuy-Jambard), Isaac Sharry (rabín), Michel Emsalem (židovský řezník), René Slováčková - Julia Piaton (Odile Verneuilová), Martina Kechnerová - Elodie Fontan (Laure Verneuilová), Dalibor Gondík - Frédéric Chau (Chao Ling), Robert Hájek - Jassem Mougari (sígr v teplákovce), Xiaoxing Cheng (majitel čínské restaurace), Nicolas Move (lektor zumby), Jolana Smyčková - Frédérique Bel (Isabelle Verneuilová), Roman Hájek - Nicolas Beaucaire (obvodní lékař), Lassâad Salaani (muslimský řezník), Philippe Bertin (Jean-Jerome), Frédéric Saurel (pekař), popisy místa a času, titulky, Pavel Vondrák - Loïc Legendre (kněz), Axel Boute (albín ve vazbě), Petra Tišnovská - Emilie Caen (Ségolène Verneuilová), Renata Volfová - Salimata Kamate (Madelaine Koffiová), Catherine Giron (služebná Josiane), Tereza Martinková - Tatiana Rojo (Viviane Koffiová), Veronika Veselá - Jennifer Kerner (Charlesova kolegyně)

Překlad: Veronika Bandyová
Zvuk: Jiří Götz
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie: Veronika Veselá

České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska.

2015

2. DABING (HBO)
V českém znění: Igor Bareš - Christian Clavier (Claude Verneuil), Zlata Adamovská - Chantal Lauby (Marie Verneuilová), Pavel Rímský - Pascal N'Zonzi (André Koffi), Marika Šoposká - Elodie Fontan (Laure Verneuilová), Radek Hoppe - Noom Diawara (Charles Koffi), Jiří Krejčí - Ary Abittan (David Benichou), Petr Štěpán - Medi Sadoun (Rachid Benassem), Marek Holý - Frédéric Chau (Chao Ling), Jana Zenáhlíková - Julia Piaton (Odile Verneuilová), Anna Brousková - Frédérique Bel (Isabelle Verneuilová), Zuzana Slavíková - Salimata Kamate (Madelaine Koffiová), Jolana Smyčková - Emilie Caen (Ségolène Verneuilová), Jakub Hejdánek, Petr Gelnar, Ladislav Županič, Kristýna Bábková - Tatiana Rojo (Viviane Koffiová), Ludvík Král, Libor Terš a další

Překlad: Irena Novotná
Dialogy: Pavlína Vojtová
Zvuk: Jaroslav Novák
Produkce: Jan Junek
Režie: Alice Hurychová

Pro HBO vyrobila společnost SDI Media v roce 2016.
Naposledy upravil(a) TmavyCyklista dne 20 úno 2017 22:23, celkem upraveno 10 x.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Co jsme komu udělali? / Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

Příspěvek od Budy »

Jsem rád za Pavla Trávníčka. Ten se v poslední době v dabingu neobjevuje, a když už, tak pouze na "svých" hercích.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Co jsme komu udělali? / Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

Příspěvek od bloom »

Pavel Trávníček nebyl špatná volba, ale IMHO tomu nedal až tolik energie jako Clavier v originále. On se na něj hodil jako na Asterixe, ale na ty cholerické role podle mě už méně. Každopádně CC obecně velké štěstí na nějakého univerzálního dabéra moc neměl.
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Co jsme komu udělali? / Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

Příspěvek od cenda »

Mě osobně by se tady zamlouval Ladislav Potměšil, naskočil mi v hlavě už když jsem viděl jenom fotky z filmu.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Co jsme komu udělali? / Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

Příspěvek od Joe Black »

Tak jsem konečně viděl a zvolil jsem nakonec první dabing a za sebe musím říct, že to je moc povedený, opravdu, hlavně oba rodičovské páry Trávníček/Syslová a Maryška/Volfová :-: Ale pro porovnání jsem našel i druhý dabing a až na pár drobností je i ten dost dobrý, akorát mi na tom vadí Igor Bareš, zbytek by byl docela v pohodě... Jak tak koukám na obsazení tak to co si zažila Jolana Smyčková, když dabovala ve dvou verzích jedničky ale pokaždé jinou postavu se stalo mezi druhým dabingem prvního filmu a druhým filmem Marku Holému. :-) Ale dvojka mě teprve čeká.
Geth
Příspěvky: 16
Registrován: 02 srp 2016 23:56

Re: Co jsme komu udělali? / Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

Příspěvek od Geth »

Na film jsem se díval neplánovaně na Primě, kde běžela verze s DVD dabingem, ale náhodou jsem se dostal i k verzi HBO a musím říci, že ač nebyla vyloženě špatná, tak první verze je o level, dva výše. Vlastně si myslím, že by mě film s HBO verzí zdaleka tolik nezaujal. DVD verze má parádní náboj díky oběma rodičovským párům a myslím, že i ostatní role jsou o chlup lepší, snad jen kromě faráře, kde jde skoro o průser.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“