Novinky ze světa filmů a seriálů

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od DavePave »

Sem můžete házet zajímavé aktuality, novinky a spekulace o filmech či seriálech nebo také dávat odkazy na nějaké zajímavé články o filmech a seriálech.

Já rovnou začnu novinkou, že Jensen Ackles (Smallville, Supernatural) je údajně blízko obszaení do hlavní role filmu Captain America. Celkem bych mu takovou velkou roli přál.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Markus »

Páni! No to je zajímavá novinka. :) Ani jsem netušil, že se na tu roli zvažuje zrovna on. No myslím, že by se na to hodil, úplně vidím, jak mu za zády vlaje americká vlajka... :lol:
Obrázek
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od DavePave »

Jo, celkem by na Stevea šel, i když to není blonďák :) Bomba by byla, kdyby si třeba Buckyho zahrál jeho parťák ze Supernatural Jared Padalecki :D
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od DavePave »

Tady k této novince skoro povinný fanart :D
http://media.photobucket.com/image/jens ... 8b.jpg?o=2

A také IMHO hodně povedený fanposter na Green Lanterna
http://screenrant.com/wp-content/upload ... poster.jpg
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od jackb »

Já si myslím, že se do té role hodí velice a samostatný film by určitě utáhl, ale potom v Avengers nevím jestli ustojí charizma Jacksona a hlavně Downeyho Jr.
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Geser »

Safra. A já už si představoval Kapitána Ameriku s tváří Johna Barrowmana :D Poslední dobou mi nevychází vůbec nic. Čekal jsem, že Thora přiklepnou Kevinovi McKiddovi apod...

No jinak pár novinek:
SGU bude mít webizody
V bude mít pauzu přes Vánoce
Brian Singer bude dělat film na motivy původní Battlestar Galacticy
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1284
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Brocc »

mno, já ač mám Jansena hodně rád ,tak v týhle roli si ho představit nedovedu, tím neříkám, že bych byl nespokojen, kdyby ho obsadili ,ale popravdě se mi nejvíce zamlouval Matthew McConaughey, který byl snad úplně jako první zmiňován v souvislosti s Captain America... ale uvidíme

pro zajímavost bych přidal jednu s velkou pravděpodobností kachnu od The Sun, který napsal, že Megan Fox údajně podepsala smlouvu na roli Catwoman v dalším Batmanovi, který by měl dorazit do kin v roce 2011 :D
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od jackb »

Brocc píše:pro zajímavost bych přidal jednu s velkou pravděpodobností kachnu od The Sun, který napsal, že Megan Fox údajně podepsala smlouvu na roli Catwoman v dalším Batmanovi, který by měl dorazit do kin v roce 2011 :D
To bude opravdu kachna a myslím, že rok 2011 je hodně nereálný (alespoň pokud by film měl mít nějaké kvality a ne jenom vydělat peníze). Jinak doufám, že se vrátí všichni důležití herci (Bale, Caine, Oldman, Freeman) a že se potvrdí Depp jako Hádankář.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1284
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od Brocc »

jj, oni tam psali, že natáčení má začít už letos a že už podepsali i všichni staří známí a bla bla... :D

upřímně mě na Hádankáře mě nikdo jinej nenapadá.... hodně jsem o tom přemýšlel, protože mě v posledních dnech zachvátila "netopýří" horečka, když jsem začal hrát Batman: Arkham Asylum, což je bomba hra (doporučuji, už jen kvůli tomu suprovýmu naluvení postav, třeba Jokera daboval Mark Hamill) a imho geniální nápad na zfilmování, i kdyby jen v CGI ,ale ten nápad Batman jako John McClane, sám proti ostrovu plným magorů se mi hodně líbí... v případě klasickýho zfilmování by to asi potkalo pár změn, jako hlavní záporák by asi musel Jokera vystřídat Hádankář (těžko by asi Heatha nahrazovali) a možná by vyměnili Killer Croca, kterej je asi na Nolana moc komixovej...
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Novinky ze světa filmů a seriálů

Příspěvek od DavePave »

To už je někde k sehnání plná verze Arkhamu? Pro PC by to mělo vyjít pokud vím v půlce října, ale mě se hodně líbilo to demo
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“