Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od kubik-dulik »

Omlouvám se za zmatky, už mi to funguje.
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2985
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od takezo »

Každý večer mám "General Error" už mi to začíná hodně vadit! Všechno si musim kopírovat aby se mi to náhodou nevymazalo, když něco doplňuju. :-?
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Michaela2 »

jenom večer ? mně x krát za den :D a nestěžuj si :mrgreen: ale měla bych jednu radu :) pokud doplnuješ, nedoplnuj, když se blíží celá, to se vždycky sekne :) a když se to sekne, tak stačí dát v prohlížeči tu šipku zpět, nechat to tak minutu a můžes vesele doplnovat dááááááááááááááál :D

edit: a někdy nemusíš ani čekat, mně se to ted taky seklo, dala jsem zpět, znovu odeslat a nic se neztratilo :mrgreen:
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od kubik-dulik »

A nejde s tím něco udělat? Je to fakt otravný třeba desetkrát mačkat F5, aby se mi vůbec stránka po chvíli zobrazila...
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od videofil »

Mě se to taky stává. Již delší dobu a docela často. Také si myslím, že by se s tím mělo něco dělat.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od James55 »

Na nápravě už se pracuje.

Kubik: Tím, že budeš stále mačkat F5 tomu nepomůžeš, když vyskočí error, počkej půl minuty a DF načti znovu.
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od kubik-dulik »

OK, díky za radu.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od videofil »

Včera jsem vytvářel profil k filmu POMSTA A SPRAVEDLNOST, který právem skončil v koši, protože tento profil tady už je. Než jsem profil vytvořil (což dělám vždy), jsem si název filmu zadal do vyhledávače, abych se přesvědčil, jestli ten titul zde již není. Nic mi ovšem nevyjelo, proto jsem se domníval, že zde profil filmu neexistuje a vytvořil jsem ho. Stalo se vám to taky někdy? Bylo by dobré ten problém nějak vyřešit.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od James55 »

videofil: Tak se příště podívej raději do seznamu filmů, ten narozdíl od vyhledávače je přesný.
Lukiz
Příspěvky: 3479
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Lukiz »

já teda zase názvy a jména hledám na Googlu (se site:dabingforum.cz) ten ukáže i drobně odlišné zápisy.
Naposledy upravil(a) Lukiz dne 03 kvě 2014 14:13, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“