Pokec

Povídejte si i o věcech, které nesouvisí přímo s dabingem
Odpovědět
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Pokec

Příspěvek od Geser »

Gratuluju novým adminům a moderům :D
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Pokec

Příspěvek od James55 »

Díky, budeme se snažit, aby se fórum nadále rozrůstalo :)
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Markus »

Taky děkuju. :) Snad nám teď ta správa fóra půjde lépe a rychleji, když nás na to teď bude víc.
Obrázek
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Geser »

Dneska sem na dvou fórech narazil na dotaz,jak se odtud ty český filmy a seriály stahujou. Dost mě to pobavilo :mrgreen:
Ta hláška "filmy a seriály - hezky česky" asi mate lidi :)
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Pokec

Příspěvek od James55 »

A někteří asi taky nechápu výraz "Dabingfórum" :)
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Markus »

Zkusím tu rozproudit trochu off-topic diskuzi, i když jí asi opět povedu sám se sebou. :D Co říkáte na předěly a trailery na Primě Cool? Nelezou vám také tak příšerně na nervy, jako mně? Já už Dolanského nemůžu ani slyšet. :) Jo, ještě když namlouvá upoutávku na nějaký sitcom, budiž. Ale když jsem viděl trailer na seriál Terminátor: Příběh Sáry Connorové, který se jako jeden z mála Primě opravdu povedl, s krásnou hudbou, tak do toho to "individum" furt dokola opakuje nějakou tu hlášku a to bych už zabíjel. Tohle je jedna z věcí, které mi na Cool TV vtipné ani kůl opravdu nepřipadají a s radostí bych je změnil. Na vážné věci by trailery měly IMHO být vážné... Ale to je jen můj názor. :)

P.S. Jsem si vědom, že Jan Dolanský dělá jen co mu řeknou... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Pokec

Příspěvek od chovanecm »

V zásadě s tebou souhlasím, naštěstí od té doby, co proběhla celá Futurama a odvysílala se první řada Heuréky, na COOL moc nekoukám. Je pravda, že ta televize je zaměřená na lidi ve věku 20-40 let, pokud se nepletu. Mě je 18, takže cílová skupina nejsem. V dnešní době je už tolik přecoolováno (tarify O2 :kůl: a podobné ptákoviny. To dokonce na webu psali schválně nespisovně pro nějaké "husté týpky". Takový tarif bych se snad styděl i používat :-D). Podle mě by COOl byla víc cool, kdyby si tyhle srandičky odpustila. Nebo jen omezila do rozumné míry. Ale nikomu nic neberu, považuji to za čistě jejich marketingovou věc. Pro mě je podstatnější, co vysílají.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Markus »

Krásně jsi to řekl. :-: Pro mě je samozřejmě také podstatnější co vysílají, ale o tom jsem nemluvil. ;) Mně je 25, jsem cílová skupina Cool TV a tyhle ty srandičky mi cool nepřipadají ani omylem. Ale oni asi mají své průzkumy, kde jim vychází něco jiného... :)
Obrázek
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Geser »

Holt se znepokojivě rozrůstá skupina šampónů, a ti prostě musej 'bejt kúl'. Čim trapnější hláška, tím víc se jí řehněj.
Mnohem víc cool by v pravým slova smyslu imho bylo opravdu pouštět čistě trailery vlastní výroby. Třeba nevýrazný film Normal mě díky nim po hodně dlouhé době vytáhl do kina na něco českého. http://www.csfd.cz/film/237481-normal/v ... r_select=2
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Markus »

Tak tohle bych ti hned zarámoval. 8-) Určitě je lepší na vážný seriál či film udělat vlastní kvalitní trailer, s krásnou epickou hudbou a třeba do toho ani nekecat, jen tam nechat titulky a dialogy z filmu. To mě osobně naláká určitě víc, než třeba pět minut se pitvořící Jan Dolanský s tunou "hlášek". O "trailerech" (btw. furt dokola ty samé a to už jsme ve čtvrté sérii) na temného Angela ani nemluvím...
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Mimo mísu“