Kdo přežije / Survivor

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od James55 »

2.-4.série Prima:
Překlad a dialogy: Agentura K
Zvuk: Tomáš Čisárik

Bryant Gumbel - Zbyšek Pantůček, Gabriel Cade - Robert Hájek, Vecepia Towery - Lucie Svobodová, u René Slováčkové a Veroniky Veselé se můžou otazníky odstranit... ;)

Všechny fandy Survivoru prosí pan režisér Jančík o radu. V 8. sérii se střetnou Colby Donaldson a Lex van der Berghe, které oba v dřívějších sériích daboval. Proto zde prosím napište své názory, koho ze zmíněných dvou by měl nadabovat a hlavně kdo by měl dabovat toho druhého. Kromě M. Holána, Z. Hrušky, P. Buriana, L. Olšovského a (Z. Mahdala u Lexe) si můžete vybrat dle libosti...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od jackb »

Chvilku jsem musel přemýšlet a vzpomínat, kdo je Colby (už se mi to začíná po tolika sériích trochu plést :D )

Ale kdybych měl volit, tak bych Lexe nechal panu režisérovi a Colbyho by mohl dabovat Michal Dlouhý
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Slipio »

Doplněno.

Ať si pán režisér nadabuje Lexe, Colbyho ať se ujme někdo jiný, zas tak podstatné to není, když Filip už nemůže. Serii jsem neviděl, ale pokud tam nejsou oba dlouho, tak může namluvit oba.
Gusta
Příspěvky: 148
Registrován: 13 lis 2008 09:38

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Gusta »

Haha, no jo, pan režisér si pro sebe většinou vybírá jednu z nejvýraznějších postav a najednou narazil :-D Už někdy od 13. řady si vždycky tipuju "koho si zase vybere Filip Jančík" a ve většině případů jsem tipoval správně.
mrx.friend
Příspěvky: 196
Registrován: 03 čer 2010 16:49

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od mrx.friend »

Já bych teda byl pro, aby Filip namluvil znovu Colbyho - ten hlas mi k tomu člověku prostě seděl víc, pasuje spíš na namachrovanýho kovboje než na potetovanýho tatíka :)
Gusta
Příspěvky: 148
Registrován: 13 lis 2008 09:38

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Gusta »

Jinak, mně osobně abych byl upřímnej Filip moc nesedne ani na jednom z nich, respektive na Lexovi vůbec, takže by pro mě bylo snesitelnější, kdyby si nechal Colbyho.
Ať si o panu Mahdalovi říká kdo chce co chce, k Lexovi se jeho hlas i projev hodil skvěle. Jen nechápu jestli za jeho snahou ho znovu neobsadit stojí jen apatie vůči jeho osobě anebo jakási podmnínka za žádnou cenu nedodržet ani jedno z obsazení předchozího dabingu.
mrx.friend
Příspěvky: 196
Registrován: 03 čer 2010 16:49

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od mrx.friend »

Přesně moje řeč a úvaha ;)
tomas.kucera11
Příspěvky: 700
Registrován: 05 úno 2010 16:29
Bydliště: Dolní Branná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od tomas.kucera11 »

Ve 12. epizodě 4.řady daboval i Bohdan Tůma s Martinou Hudečkovou příbuzný soutěžících ;)
Gusta
Příspěvky: 148
Registrován: 13 lis 2008 09:38

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Gusta »

DAN K. píše:ono to bude spis o tom, ze filip ten puvodni dabing na 99% vubec nevidel... ale tak novy dabing je primarne pro ty, co to jeste nevideli, takze nejake dodrzovani hlasu ze stareho nema moc smysl.
Moje úvaha pramenila z prosby uvedené v příspěvku od James55:

Všechny fandy Survivoru prosí pan režisér Jančík o radu. V 8. sérii se střetnou Colby Donaldson a Lex van der Berghe, které oba v dřívějších sériích daboval. Proto zde prosím napište své názory, koho ze zmíněných dvou by měl nadabovat a hlavně kdo by měl dabovat toho druhého. Kromě M. Holána, Z. Hrušky, P. Buriana, L. Olšovského a (Z. Mahdala u Lexe) si můžete vybrat dle libosti...

kde je zmíněno, že Z. Mahdala u Lexe navrhovat nemáme, z čehož pro mě plyne, že o jeho předchozím obsazení Filip ví, ale z nějakýho důvodu ho tam obsadit znova nechce / nesmí (nařízení shora? :-))
tomas.kucera11
Příspěvky: 700
Registrován: 05 úno 2010 16:29
Bydliště: Dolní Branná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od tomas.kucera11 »

5. THAJSKO
CHUAY GAHN
Helen - Helena Dytrtová
John - Tomáš Borůvka
Tanya - Klára Jandová
Jan - Radana Herrmannová
Ghandia - Hana Ševčíková
Brian - Filip Jančík
Ted - Bohdan Tůma
Clay - Jiří Valšuba

SOOK JAI
Robb - Bohumil Švarc ml.
Jake - Vladimír Čech
Shii Ann - Kateřina Lojdová
Erin - Anna Remková
Ken - Marek Holý
Stephanie - Ladislava Něrgešová
Penny - Kateřina Petrová
Jed - ?... možná Martin Kubačák :D

Jo a ty dáváš k těm jménům i přijmení? :D nebo necháváš jen ty jména?
Odpovědět

Zpět na „Reality Show“