Kdo přežije / Survivor

Odpovědět
mrx.friend
Příspěvky: 196
Registrován: 03 čer 2010 16:49

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od mrx.friend »

Jaj, tak tady jsem přemýšlel, jak to vůbec dopadne, když jsem si všimnul, že Cool chystá Survivora od začátku - koupí to s již hotovým nováckým dabingem nebo se vrhne na svoji verzi? Škoda, na první 4 série jsem zvyklej už se starým dabingem, i když Táborský mluví Jeffa trochu prkeně a moc tam nepracuje s hlasem.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od DAN K. »

Ja bych nerek, ze prkene - spis bych rek, ze jeho projev je takovej prirozene procitene civilni, protoze je to herec, zatimco zbysek horak je speaker, zbyskuv projev je zivejsi, protoze se snazi automaticky kazudou vetu "prodat" a vypichovat kadzy dulezity slovo, coz se asi k reality show hodi vic...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od jackb »

tomas.kucera11 píše:Joel - Petr Lněnička - tím si ale nejsem jistý,tak snad to někdo potvrdí
Petr Lněnička dabuje Gervase ;), Joela dabuje Petr Vágner, dále Ondřej Brzobohatý - Greg, Marika Šoposká - Colleen
tomas.kucera11
Příspěvky: 700
Registrován: 05 úno 2010 16:29
Bydliště: Dolní Branná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od tomas.kucera11 »

Ondřej Brzobohatý nemá tak špatný hlas. ;) Jo a něco k té 3. sérii AFRIKA... Švehlová tam vůbec nebyla byla to totiž Radka Malá ;) a Hromadu tam máš 2x,tak to můžeš spojit do jednoho,mě to trochu zmátlo :D a ještě malinkej detail... jmenovala se LINDSEY ;)
Gusta
Příspěvky: 148
Registrován: 13 lis 2008 09:38

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Gusta »

No nechtěl bych to zbytečně komplikovat, ale paní Švehlovou jsme měli teď nedávno ve studiu, když si pustím Theresu, je to prakticky otisk ... nechápu odkud bereš až takovou jistotu :-)
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Slipio »

Doplněno. Nějak jsem se nedíval, tak nevím či to je správně. Tuto řadu už jsem viděl kdysi na nově, tak mě to nějak neláká.

Já si myslím, že Filip Jančík pobral dabéry, co právě dabují v seriálech (Grimm, Glee...) a využil je rovnou na Kdo přežije. Proto je Ondra Brzobohatý slyšet i zde.

A jak je to s paní Švehlovou/Malou nevím, jelikož jsem to neviděl
Naposledy upravil(a) Slipio dne 07 říj 2012 12:09, celkem upraveno 1 x.
tomas.kucera11
Příspěvky: 700
Registrován: 05 úno 2010 16:29
Bydliště: Dolní Branná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od tomas.kucera11 »

Borneo - Prima
Andrea Elsnerová - Jenna
-------------------------------------------------
A ano,jsem si jist,že to opravdu byla Radka Malá a né Švehlová ;) a jestli mi nevěříte,klidně sem dám ukázku ;) :D
Jo a z té samé série(Afrika)... Ethan Zohn - Tomáš Racek
SPOILER: Vůbec nechápu,že ho tu nemáš,když to navíc celé vyhrál :D
-------------------------------------------------
+ Markézy
Neleh Dennis - Eliška Pohorská, John Carroll - Martin Stránský, Robert DeCanio a Peter Harkey - Martin Zahálka, Kathy Vavrick O'Brien a Patricia Jackson - Jaroslava Brousková, Gina Crews a Zoe Zanidakis - Veronika Gajerová
Gusta
Příspěvky: 148
Registrován: 13 lis 2008 09:38

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Gusta »

Pokud budeš tak hodnej, tak sem nějakou ukázku prosím hoď. Paní Malou moc neznám a žádnou dobrou ukázku se mi najít nepvedlo.
K tvýmu Spoileru: nevim jak ostatní, ale třeba já Ethanova dabéra přes veškerou snahu nepoznal, holt je to starý asi 10 let (+ ta tragická kvalitu zvuku :-)

Jinak, neni možný, že by "Slušňáka" dělal taky Honza Kolařík? teď jsem se na to koukal, připomíná mi ho, ale jen občas, v některejch replikách :-)
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Fifa.21 »

Austrálie - Prima

Zbyšek Horák - Jeff Probst,

Jan Cina - Nick
Zuzana Hykyšová - Debb
Anna Suchánková - Elisabeth
Pavel Tesař - Michael
Lucie Vondráčková - Kimmi
Martin Zahálka - Rodger
Ivo Hrbáč - Jeff
Nikola Votočková - Alicia

Daniel Margolius - Kel
Tereza Grygarová - Jerri
Filip Jančík - Colby
Valérie Zawadská - Maralyn
Martin Sláma - Keith
Ivana Milbachová - Tina
Braňo Holiček - Mitchell
?Zuzana Ščerbová? - Amber

Musim ocenit dcl velký počet brňáků na Prahu :-: , jo a u nich můžu mít chybu, tam si nejsem na 100% jistej.
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od takezo »

Jeff byl podle mě na 98 procent Ivo Hrbáč
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Odpovědět

Zpět na „Reality Show“