kinodabing indyho 1 a jméno růže

michall
Příspěvky: 3
Registrován: 06 bře 2011 20:38

kinodabing indyho 1 a jméno růže

Příspěvek od michall »

dlouhodobě sháním tyto dva filmy v původním kinodabingu, má vděčnost za ně by neznala mezí, případně děkuji
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: kinodabing indyho 1 a jméno růže

Příspěvek od Lukiz »

Dobyvatelé ztracené archy se určitě někde na netu válí. WF jsi prohledal?
michall
Příspěvky: 3
Registrován: 06 bře 2011 20:38

Re: kinodabing indyho 1 a jméno růže

Příspěvek od michall »

přihlásil jsem se tam, ale chce to po mě nějaké 2 příspěvky, aby se mi otevřel přístup do sekce dab. filmů a ve stahování z netu nejsem zrovna zběhlý. není jiná možnost třeba poslat nějaké linky a pod.?
-kNiGHT-
Příspěvky: 447
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: kinodabing indyho 1 a jméno růže

Příspěvek od -kNiGHT- »

Dle nekterych diskuzi co jsem cetl zde i jinde tak za podobne originalni audio stopy se plati tisice nebo i desetitisice. "sberatelske ceny ;)"

Co si tak pamatuju indiana jones: dobyvatele ztracene archy (prvni dil) byl na 'webu' ke stazeni jen v kvalite, ktera byla technicky hodne nekvalitni (zrejme z puvodniho kinopasu VHS kopie 'buhvi kolikata' z pocatku 90 let) a myslim ze zadna jina nikdy na webu verejne nebyla. Jmeno ruze natom bude hodne podobne.

Na WF mas pristup k audio stopam po registraci. Neni tam nic zvlastniho v te sekci.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1694
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: kinodabing indyho 1 a jméno růže

Příspěvek od anderson »

-kNiGHT- píše:Dle nekterych diskuzi co jsem cetl zde i jinde tak za podobne originalni audio stopy se plati tisice nebo i desetitisice. "sberatelske ceny ;)"

Co si tak pamatuju indiana jones: dobyvatele ztracene archy (prvni dil) byl na 'webu' ke stazeni jen v kvalite, ktera byla technicky hodne nekvalitni (zrejme z puvodniho kinopasu VHS kopie 'buhvi kolikata' z pocatku 90 let) a myslim ze zadna jina nikdy na webu verejne nebyla. Jmeno ruze natom bude hodne podobne.

Na WF mas pristup k audio stopam po registraci. Neni tam nic zvlastniho v te sekci.
Na CSFD, ak spravne hladas u tych spravnych "zberatelov", najdes aj cennik. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2952
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: kinodabing indyho 1 a jméno růže

Příspěvek od Pomajz »

anderson píše:
Na CSFD, ak spravne hladas u tych spravnych "zberatelov", najdes aj cennik. :mrgreen:
Souhlasím, na ČSFD jsou ve většině lidi co se neštítí prodávat věci které je nic nestali a které jsou staženy z internetu. A pak vám ještě napíšou jakou si stím dali chudáčci strašnou práci :mrgreen: Ale to myslím není problém jen ČSFD.
RETROFILM
michall
Příspěvky: 3
Registrován: 06 bře 2011 20:38

Re: kinodabing indyho 1 a jméno růže

Příspěvek od michall »

díky za postřehy, na těch zvukových stopách na wf jsem byl a našel jen dabing z novy a co se týče prodeje těchto dabingů i čehokoliv jiného ohledně ne zrovna legálně získaných filmů, k tomu se raději nebudu vyjadřovat jako bývalý majitel sítě videopůjčoven, i když samozřejmě stahuji také, ale pouze věci raritní(jako právě úžasné dabingy z doby totality) anebo díla kinematografie, která se k nám do běžné distribuce nedostanou
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: kinodabing indyho 1 a jméno růže

Příspěvek od Lukiz »

michall píše:díky za postřehy, na těch zvukových stopách na wf jsem byl a našel jen dabing z novy
Ono je to spíše ve filmech už nasazené na dvdrip. Alternativně zkus na uložto hledat kinodab :D
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2952
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: kinodabing indyho 1 a jméno růže

Příspěvek od Pomajz »

michall píše: k tomu se raději nebudu vyjadřovat jako bývalý majitel sítě videopůjčoven,
jee kolega :P
RETROFILM
melkortheevil
Příspěvky: 72
Registrován: 08 úno 2009 12:24

Re: kinodabing indyho 1 a jméno růže

Příspěvek od melkortheevil »

Nic neplaťte, je to hnus.
Odpovědět

Zpět na „Nabídka a poptávka dabingů“