Králík / Rabbit

Databáze animovaných postav (CH-O) a jejich dabérů
Odpovědět
jajda0
Příspěvky: 234
Registrován: 04 led 2012 20:17

Králík / Rabbit

Příspěvek od jajda0 »

Obrázek

1. Stanislav Fišer ("Nová dobrodružství medvídka Pú" [ČT][NOVA][Virtual - některé díly], Medvídek Pú: Krásný Nový rok medvídka Pú, Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství, Tygrův příběh, Prasátko a jeho velký příběh)
2. Jiří Korn (Medvídek Pú (2011), Medvídek Pú a jeho velkolepé dobrodružství)

Dalimil Klapka ("Nová dobrodružství medvídka Pú" [Virtual - některé díly][SDI Media], Slonisko a Medvídek Pú, Moji kamarádi Tygr a Pú)



JINÉ:
Libor Terš (Prasátko a jeho velký piknik [PC hra])
Naposledy upravil(a) jajda0 dne 20 kvě 2020 18:08, celkem upraveno 4 x.
throwaway-account
Příspěvky: 781
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Re: Králík/Rabbit

Příspěvek od throwaway-account »

Nejlepší dabér na Králíka byl jednoznačně Stanislav Fišer.
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Králík / Rabbit

Příspěvek od Angus MacGyver »

Jiří Korn (Medvídek Pú a jeho velkolepé dobrodružství)

Jinak - podle mého nejlépe sedne Králíkovi Jiří Korn. Králík, podle mého cítění, není starý vzteklý páprda, pro kterého by byl hlas pana Fišera a nebo pana Klapky vhodný, králík je králík ve středních letech, ženskou nemá, a je takový trochu morous a na to je hlas Jiřího Korna perfektní.
throwaway-account
Příspěvky: 781
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Re: Králík / Rabbit

Příspěvek od throwaway-account »

Šlo by udělat anketu o první místo?
jajda0
Příspěvky: 234
Registrován: 04 led 2012 20:17

Re: Králík / Rabbit

Příspěvek od jajda0 »

throwaway-account: Pro mě jsou i Stanislav Fišer i Dalimil Klapka mezi oblíbenými na Králíkovi i obecně velmi oblíbenými. U Fišera se mi nejvíc líbí ty různé emoce Králíka třeba při zlobě, plakání či leknutí se, zvláště u ČT a Novácké verze. Dokonce i ve Virtualu u jeho posledních dabingů byly emoce lepší než u ostatních. Na hlas Jiřího Korna jsem si nezvykl, což se mi u málokterého dabingu vůbec tohle stává, i když má zbarvení blízské ke Klapkovi, ale není to ono. Díky bohu, že u třetího dabingu stále byl Dalimil Klapka, protože na té verzi dabingu mi vadí už to, že předabovaly těch pár dílů z Virtualu, na které jsem měl největší vzpomínky z celého Medvíka Pú. Kdyby v SDI Media verzi nebyl ani Dalimil Klapka na Králíkovi či třeba Ota Jirák na Tygrovi, tak to už bych se na ten dabing nedíval.

A šlo by udělat anketu.

Anketa nahlášena ode dneška na 60 dní
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Králík / Rabbit

Příspěvek od Angus MacGyver »

Pro jajda0:

Já to mám přesně opačně, než ty. Mně nikdy králík jako "vzteklý senior" nebavil. Vidím ho jako muže ve střednich letech, kterému "ujíždí poslední vlak".

Nevím, jak se jmenoval ten díl, když Králík našel to ptáče, Kassandru / Kassie, ale ani pan Fišer, ani pan Klapka nemohli vzhledem k věku dát tomu příběhu to, co to potřebovalo. Králík byl najednou pěstoun, náhradní otec... Bohužel, v podání obou výše zmíněných pánů byl Králík spíš náhradní dědeček ...

Mírný OT - Většinou, když bylo potřeba zpívat, tak Jiří Korn zpíval party Králíka i Tygra.
throwaway-account
Příspěvky: 781
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Re: Králík / Rabbit

Příspěvek od throwaway-account »

Podle mě se všichni tři na Králíka hodí, ale Jiří Korn se mi líbí nejmíň protože mi přijde na Králíkovi trochu "uměle". Naopak pan Fišer dokázal výborně vystihnout Králíkův charakter. Dalimil Klapka dokázal důstojně nahradit Stanislava Fišera například ve filmu Slonisko a Medvídek Pú, ale na Králíkovi mi přijde o něco slabší, co se týče vykreslování toho jaký by měl Králík být. Ale jak říkám, všichni tři pánové se na Králíka dobře hodí.
jajda0
Příspěvky: 234
Registrován: 04 led 2012 20:17

Re: Králík / Rabbit

Příspěvek od jajda0 »

Anketa ukončena
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5676
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Králík / Rabbit

Příspěvek od ReDabér »

1. Stanislav Fišer, 2. Jiří Korn.
Odpovědět

Zpět na „CH-O“