The Gray Man - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 415
Registrován: 27 říj 2021 18:23

The Gray Man - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | THE GRAY MAN

TRAILER A: https://www.netflix.com/watch/81586871? ... 2C81160697
V českém znění: David Švehlík - Ryan Gosling (Court Gentry), Matouš Ruml - Chris Evans (Lloyd Hansen), Lucie Štěpánková - Ana de Armas (Dani Miranda), Oldřich Hajlich - Regé-Jean Page (Carmichael)

Překlad: Zuzana Josková
Produkce: Marek Hrazdil
Zvuk: Marek Poledna
Dialogy a režie: Magda Landsmannová
Pro Netflix vyrobilo Studio Virtual® - 2022

TRAILER B: https://www.netflix.com/watch/81591392? ... 2C81160697
V českém znění: David Švehlík - Ryan Gosling (Court Gentry), Matouš Ruml - Chris Evans (Lloyd Hansen), Vladislav Beneš - Billy Bob Thornton (Donald Fitzroy), Jitka Moučková - Ana de Armas (Dani Miranda), Oldřich Hajlich - Regé-Jean Page (Carmichael), Eliška Beňová

Překlad: Zuzana Josková
Produkce: Marek Hrazdil
Zvuk: Marek Poledna
Dialogy a režie: Magda Landsmannová
Pro Netflix vyrobilo Studio Virtual® - 2022


TRAILER C: https://m.youtube.com/watch?v=wOyy3QHNCQg
V českém znění: David Švehlík - Ryan Gosling (Court Gentry), Matouš Ruml - Chris Evans (Lloyd Hansen), Jitka Moučková - Ana de Armas (Dani Miranda), Oldřich Hajlich - Regé-Jean Page (Carmichael), Vladislav Beneš - Billy Bob Thornton (Donald Fitzroy)

Překlad: Zuzana Josková
Produkce: Marek Hrazdil
Zvuk: Marek Poledna
Dialogy a režie: Magda Landsmannová
Pro Netflix vyrobilo Studio Virtual® - 2022
Naposledy upravil(a) Darth Vader dne 26 srp 2022 13:18, celkem upraveno 3 x.
Ne každý nový dabing je špatný.
dabing fans
Příspěvky: 433
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od dabing fans »

Doufám, že ta ústřední trojice bude ještě v samotném filmu změněna, protože takto bych si to rozhodně nepředstavoval. :nesouhlas:
Já počítal s tím, že tam bude Filip Jančík, Libor Bouček a Zuzana Ščerbová tak snad se to povede ještě změnit.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 415
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

No, Netflix má většinou ve finálních filmech obsazení stejné jako v trailerech, takže si myslím, že dabéři zůstanou stejní..
Ne každý nový dabing je špatný.
origamirek
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od origamirek »

:-: :-: :-: :-: Může Virtual klesnout ještě na větší dno? Na tuto otázku jsme dostali jednoznačnou odpověď. :D
Toho Švehlíka bych někde ve skrytu duše ještě dokázal pochopit, ale na Jančíka rozhodně nemá. Ale ten Ruml? Jako dabéra ho zbožňuju, ale dát ho na Evanse, to může napadnou jen duševně zaostalého, který utekl z Bohnic. Tohle už nejde vzít ani jako pokus o špatný vtip.
No a poslední hřebíček do rakve přidává Moučková, která působí jako by byla vybrána spíš jen z lenosti režiséra, Zuzana Ščerbová nebo Anna Suchánková na Anu de Armas sednou určitě více.

A ano, jak už zde bylo zmíněno, v 99% mají filmy od Netflixu stejné obsazení, jako v traileru, bohužel...

Kdo tohle má tohle neštěstí na svědomí?
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od eroXman »

origamirek píše::-: :-: :-: :-: Může Virtual klesnout ještě na větší dno? Na tuto otázku jsme dostali jednoznačnou odpověď. :D
Jak víš, že to dělali ve Virtualu?

Jinak je to obsazení hrozný (kromě pana Beneše) a Matouš Ruml na Evanse je neskutečný přestřel :shock:
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
origamirek
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od origamirek »

Všechny hlavní taháky od Netflixu se dělají tam a navíc právě ve Virtualu jsou experti na podobné obsazování. Režii bych tipoval na Magdu Landsmannovou, protože se to nese v podobném duchu jako Poslední souboj, a tohle nese podobný podpis. Doufám, že ta ženská nafasuje zákaz přiblížení ke každému dabingovému studiu aspoň na 1 km, ať už tento snímek má na svědomí nebo ne. :lol:
Aslan
Příspěvky: 124
Registrován: 09 říj 2009 11:23

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od Aslan »

Koukám že je tady zase plno expertů. Dabing zní naprosto v pohodě. Na tyhle velké filmy se dělá casting a Ruml tónem hlasu opravdu zní velmi podobně jako Evans, takže se nedivím že si ho klient vybral. Švehlík zní velmi dobře. Stěžovat si že Anu de Armis dabuje Jitka Moučková, když má herečka na kontě akorát tři větší filmy, z nichž mainstreamové publikum pravděpodobně vidělo jen Bonda a možná na Na nože mi taky přijde naprosto pitomé. Tenhleten nářek pokaždé, když se na herce obsadí někdo neustálený mi začíná tu vadit. Vůbec se nebere v potaz fakt že třeba na role probíhají již zmíněné castingy, nebo že herci nemají čas, nebo jsou nemocní atd. Ty důvody jsou a dabingový tvůrci se dabingforu opravdu zpovídat nemusejí. Už tak jsme jim tu pro smích dostatečně.
origamirek
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od origamirek »

Ruml zní podobně jako Evans??? To byla jenom ironie, že ano? Jestli ne, tak předpokládám, že jsi sluchově postižený, jinak si podobné tvrzení nedokážu vysvětlit.
Když dojdou relevantní argumenty, místo toho, aby zde někteří uživatelé přiznali, že režisér tohoto výsměchu by byl spíš užitečnější jako pobírač dávek, tak se klasicky vytáhne vymyšlený "casting", který se zde už několikrát vyvrátil. I kdyby se nějaký konal, stačila by poznámka, že Libor Bouček mluví Evanse v Marvelovkách a každý s mozkem by ho hned vzal, protože chce oslovit i tuto obrovskou fanouškovskou základnu Marvelu.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: The Gray Man - trailer

Příspěvek od eroXman »

Já jsem možná asi nahluchlej, ale viděl jsem trailer v originále a že by měl Ruml podobný hlas jako Evans mi teda fakt nepřipadá :roll: to spíše k němu má blíže Libor Bouček, kterého ho má zmáklýho a v marvelovkách ho dabuje výborně.
A co se týče Any de Armas, tak ji zbytečně přibude další dabérka, když už má například v jejím profilu tady Z. Sčerbovou nebo A. Suchánkovou. A David Švehlík mě přišel v pohodě, přesto by byl pan Jančík lepší.

Je možné, že se to castovalo a já se přiznám, že nevím přesně, jak ty castingy probíhají. Přesto si budu stát za tím, že Ruml = Evans je pro mě špatné spojení. A to Matouše Rumla rád v dabingu slyším, ale na Evanse se fakt nehodí.
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“