Thor: Láska jako hrom - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2311
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Thor: Láska jako hrom - trailer

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | THOR: LÁSKA JAKO HROM

TRAILER A: https://www.youtube.com/watch?v=sxQPjGnS3io
V českém znění: Jan Maxián - Chris Hemsworth (Thor), Roman Říčař - Chris Pratt (Peter Quill / Star-Lord), Jiří Schwarz (komentář)

Překlad: Vojtěch Kostiha
Produkce: Marek Hrazdil
Zvuk: Guillermo Teillier
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2022

TRAILER B: https://www.youtube.com/watch?v=MaBc41z8Xz4
V českém znění: Jan Maxián - Chris Hemsworth (Thor), Andrea Elsnerová - Natalie Portman (Jane Fosterová), Vendula Příhodová - Tessa Thompson (Valkýra), Jiří Schwarz - Russell Crowe (Zeus), Jaroslav Plesl - Taika Waititi (Korg), Martin Trnavský - Christian Bale (Gorr), Petr Lněnička (komentář)

Překlad: Vojtěch Kostiha
Produkce: Marek Hrazdil, Jan Jabůrek
Zvuk: Guillermo Teillier
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2022
Kubajs86cz
Příspěvky: 88
Registrován: 01 kvě 2021 14:49

Re: Thor: Láska jako hrom - trailer

Příspěvek od Kubajs86cz »

Kdo dabuje Christian Bale ?
Trochu mi to znělo jak Martin Trnavský
Naposledy upravil(a) Kubajs86cz dne 24 kvě 2022 13:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2462
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Thor: Láska jako hrom - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

Já měl dojem, že je to právě výše zmíněný Petr Lněnička.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Thor: Láska jako hrom - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Souhlasím s kubajsem, též slyším Martina Trnavského. Takže předpokládám, že to bude jen pro trailer, a zároveň jsem zvědavá, kdo to nakonec bude.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 418
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Thor: Láska jako hrom - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

Já teda doufám, že bude i ve finálním dabingu, neboť se na něj skvěle hodí.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Thor: Láska jako hrom - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Jenže Eternals nejsou ani rok starý film, navíc tam šel po hlase taky poznat. Tak se mi nezdá moc pravděpodobné, že by vzápětí daboval dalšího záporáka. Sice tu máme Jiřího Schwarze v dalším Thorovi, ale Crowe se dá "obhájit".
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Thor: Láska jako hrom - trailer

Příspěvek od oberon »

No já se přikláním spíš k názoru Ištvána, že se v traileru jedná o Petra Lněničku, který se doufám do výsledku nepropíše. Je pravda, že už se to s těmi hlasy dostává do fáze, kdy se opakování (s nějakou mírou rozvahy) nedá vyhnout, takže osobně z Baleových dosavadních dabérů doufám v někoho typu Stránský nebo Dlouhý.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Thor: Láska jako hrom - trailer

Příspěvek od jackb »

Souhlasím s tím, že je to Petr Lněničku a asi bych taky moc nechtěl, aby ho daboval i ve výsledném dabingu. A třeba s Dlouhým a Stránským bych byl asi taky opatrný, protože se jejich postavy mají do MCU vrátit. Ale třeba ten Trnavský by ve výsledku nemusel být na poslech špatná volba - jenže je otázka, jestli by Baleovi stačil, protože ten do toho už podle traileru zase půjde na 120%. A je podle mě jedno, že daboval v Eternals, tam měl tak 10 vět a trochu upravený hlas a i minulost ukázala, že je jedno kdy kdo co daboval (Stránský - Ant-Man a Wasp a hned na to Captain Marvel, Štěpnička - Cap 2 pak Cap 3 a Thor: Ragnarok, Vondráček Ant-Man a o rok později Doctor Strange).
origamirek
Příspěvky: 231
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Thor: Láska jako hrom - trailer

Příspěvek od origamirek »

Já se taky přikláním k tomu, že se jedná o Petra Lněničku. A jak už zde bylo zmíněno, byla to jen otázka času, kdy se začnou hlasy opakovat, ale s přibývajícími filmy od Marvelu bude pravděpodobnost toho, že se některé postavy objeví ve stejném filmu, bude celkem klesat, a tak bych se v případě předpokládaných jednorázovek, jako tady nejspíš Christian Bale, nebál zrecyklovat naše dabéry. Ale když už, tak bych místo Lněničky preferoval Martina Stránského, ten by se mi tady hodně líbil a věřím, že ty dvě postavy, které v marveláckém vesmíru už namluvil, nepředstavují velký problém.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Thor: Láska jako hrom - trailer

Příspěvek od Pan X »

Za mě tedy se přikláním k názoru KOMZY a kubajse. Já v tom také trochu slyším pana Trnavského. Pana Lněničku mám naposlouchaného a jeho hlas to není. :) Jsem velice zvědavý, kdo to ve výsledném dabingu bude. 8-)
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“