K zemi hleď! - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Naty441
Příspěvky: 5
Registrován: 17 lis 2021 11:17
Bydliště: Olomouc

Re: K zemi hleď! - trailer

Příspěvek od Naty441 »

Předchozí příspěvek se necituje.


Takže režisér má právo kazit film nezkušeným hlasem, protože to tak cítí? Kdybych byla režisér a cítila bych, že na Bruce Willise se mi najednou nelíbí A. Pyško a chtěla bych někoho jiného, i když ho už od začátku dabuje on, bylo by to správně, jen protože jsem se tak rozhodla a je mi jedno, co si ostatní o tom pomyslí? U zahraničních méně známých herců a hereček by se přeci taky měli udržovat dabéři, kteří jsou s nimi spjatí. Zahraniční herci mají taky pořád stejný hlas, tak proč ho pořád měnit v češtině. :roll: :P
A to víte z jakého zdroje, že casting proběhnul? Protože jsem Terezii vyhledala na soc.sítích a zeptala jsem se ji. Vůbec netušila nic o této roli. Příště si prosím vyhledejte informace. Ano, spousta dabérů neodpovídá hned, ovšem najdou se i tací, kteří jsou velice ochotní, s většinou mám dobrou zkušenost.
Takže prosím, neříkejte mi tady, že si vybrali z těchto dvou slečen, když to není pravda. :nesouhlas: :vztek:
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: K zemi hleď! - trailer

Příspěvek od Pan X »

Ve svém příspěvku jsem psal (Nebo proto, že se třeba dělal casting). Psal jsem třeba a ne že se dělal. Rozhodně režisér má právo obsadit si na to herce podle svého uvážení. Od toho je to režisér a to právo má. A pak už je jen na režisérovi, jak toho herce režírně vede. Rozhodně tím dabing nezkazí. A to, že se někomu netrefí svým obsazením do chuti, už tak prostě je. Sto lidí - sto chutí.
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1975
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: K zemi hleď! - trailer

Příspěvek od Nanamarak »

Mně se líbí, že tu někdo hodnotí dabing, aniž by jej viděl. Studio Virtual dělá víceméně nejlepší dabingy v ČR, proto silně pochybuju, že tento bude mizerný. Dvojnásobně pod taktovkou pana Žďánského, jehož práci zde chválí i milovníci dabingů z komunistické éry.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: K zemi hleď! - trailer

Příspěvek od bloom »

Naty441 píše:Příště si prosím vyhledejte informace.
Mě by právě zajímalo, odkud se vzalo 100% potvrzení jména režiséra. V hlavním příspěvku jsem ho nikde nenašel. A vzhledem k tomu, že Anetu Krejčíkovou a hlavně Michala Novotného obsazoval v poslední době Jan Pecha, myslím, že do zveřejnění titulků dabingu jsou to jen dohady a odhady.
Naty441 píše:Vůbec nepochopím přemýšlení pana Žďánského. Jak může obsadit ,,dabérku”, která nadabovala tak málo rolí, jednu z hlavních postav filmu. Jennifer má svoji dvorní dabérku a tou je Terezie Taberyová, která patří mezi naše nejlepší dabérky. Proč se režiséři nedokáží podívat na dvorní hlasy herců a cpou na slavné zahraniční herce neznámé hlasy, které se na ně ale vůbec nehodí? Tohle je opravdu už moc. Rozhodně by studiu neměly chodit takhle velké filmy. Jejich dabing jde opravdu dolu.
Je zajímavé, že když na JL obsadil Zdeněk Štěpán Lucii Štěpánkovou, tak se tu psalo, že "výborně sedí". Když na ni Jiří Balcárek obsadil Elišku Nezvalovou, tak se jen psalo, že to "trošku zamrzí". Ale jen na základě traileru a odhadů se tady lítá jeden útok za druhým...Zajímavý dvojí metr.
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2304
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Re: K zemi hleď! - trailer

Příspěvek od klmdfkj »

Konečně dostal dabing i poslední trailer
Eminem007
Příspěvky: 386
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: K zemi hleď! - trailer

Příspěvek od Eminem007 »

No, velmi se těším jak na film tak i na dabing, těším se, až si to poslechnu. Za mě si to Aneta Krejčíková strašně dává v tomu druhém traileru, stějně tak mě překvapil i Michal Novotný, i zbytek vypadá taky velmi dobře.
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: K zemi hleď! - trailer

Příspěvek od fabec122 »

klmdfkj píše:Konečně dostal dabing i poslední trailer
Rylance je ten, co říká "Kometa obsahuje kovy v hodnotě 32 miliard dolarů" a tam je to podle mě Jan Szymik
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: K zemi hleď! - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Škoda té Terezie Taberyové, u mě je to holt síla zvyku... Ale jinak to zatím vypadá a i z trailerů zní parádně. Ale hlavně mám obrovskou radost z toho, že si Daniel Krejčík znovu nadaboval Timothée Chalameta!
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“