Free Guy - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Free Guy - trailer

Příspěvek od jackb »

No nevím, ale třeba Vojta Dyk byl v traileru na Sola taky nic moc a měl jsem docela obavy. V samotném filmu potom těžce válel a z každé věty bylo slyšet, že si to užívá. Tady bych asi taky počkal na samotný film. A ani bych nesrovnával Reynoldse s Meryl Streep, protože Jančík se začal častěji obsazovat nedávno a i přes to všechno ho často dabuje někdo jiný, takže o nějakém vyloženém spjatém spojení, které mají lidi podvědomě zaryté pod kůží se úplně mluvit nedá. Třeba pro mě je jeho nejlepší dabér právě Zdeněk Hruška, který ho fenomenálně nadaboval v Blade: Trinity a celkový film výrazně kvalitně zvedal (ostatně to celý dabing) a vždycky mě mrzelo, že ho nedaboval častěji. Samozřejmě to ve výsledku může být jeden z těch omylů, ale v posledních letech si myslím, že se pan režisér začal v tomhle snažit a z těch herců tahá maximum (stačí si poslechnout Gondíka v první Ant-Manovi a potom ve dvojce nebo Endgame, Mišík to samé atd.), jediná prohraná bitva která se bohužel opakuje je ten Kratina, který Jacksona dost mrvý.
Eminem007
Příspěvky: 386
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Free Guy - trailer

Příspěvek od Eminem007 »

Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1975
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Free Guy - trailer

Příspěvek od Nanamarak »

A je v něm slyšet Michal Gulyáš a Michal Holán
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Free Guy - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Slyšel jsem teď trailer několikrát v kině, a něco mi tam nesedělo... A už vim i co :D Určitě je to Saša Rašilov? Mě to teda víc zní jako Ondřej Sokol
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“