Free Guy - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2312
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Free Guy - trailer

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | FREE GUY

TRAILER B: https://www.youtube.com/watch?v=dHXfgGHnsk4
V českém znění: Ondřej Brousek - Ryan Reynolds (Chlápek), ? - Jodie Comer (Milly), Jan Dolanský - Lil Rel Howery (Buddy), Ondřej Sokol - Taika Waititi (Antonie), Robert Hájek - Joe Keery (Keyes), Nikola Votočková, Jan Vágner, Lukáš Hlavica (komentář)

Překlad: Vojtěch Kostiha
Zvuk: Guillermo Teillier
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2020

TRAILER C: https://www.youtube.com/watch?v=djIcLxUUjSo
V českém znění: Ondřej Brousek - Ryan Reynolds (Chlápek), Aneta Krejčíková - Jodie Comer (Milly), Jan Dolanský - Lil Rel Howery (Buddy), Ondřej Sokol - Taika Waititi (Antonie), Robert Hájek, Michal Gulyáš, Stanislav Lehký, Michal Holán, Lukáš Hlavica (komentář)

Překlad: Vojtěch Kostiha
Zvuk: Guillermo Teillier
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2020
Naposledy upravil(a) filip dne 06 říj 2020 12:14, celkem upraveno 1 x.
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Free Guy - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Myslim si, že většině zdejších uživatelů trvalo tak 15 vteřin, než jim bylo jasné, kdo to režíruje. Pokud se bude chtít někdo na základě traileru rozhodovat, jestli zvolí dabing / titulky, tak je jasné, že zvolí titulky. Zbývá jen doufat, že ve finální verzi to bude znít mnohem líp (i překlad).
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Free Guy - trailer

Příspěvek od filip »

Tohle už by mělo být finální obsazení. Teda, to co jsem poznal. Nevíte kdo je za otazníky? Já to prostě nepoznám.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Maximas
Příspěvky: 53
Registrován: 19 pro 2016 21:58

Re: Free Guy - trailer

Příspěvek od Maximas »

Na první shlédnutí jsem si myslel že Reynoldse datuje Ondřej Kavan.Ale čím víckrát ten trailer vidím,tím víc se mi to jaksi nezdá.Žádný další tip zatím nemám.
tomas.prochazka
Příspěvky: 227
Registrován: 10 srp 2014 11:13

Re: Free Guy - trailer

Příspěvek od tomas.prochazka »

Příšerný obsazení a překlad. Nechtěl jsem to nikdy říct, ale svatej Deadpool.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Free Guy - trailer

Příspěvek od bloom »

Hlas Reynoldse je Ondřej Brousek (který IMHO v některých polohách zní jako mladší verze Zdeňka Hrušky).
Eminem007
Příspěvky: 388
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Free Guy - trailer

Příspěvek od Eminem007 »

je sice pěkné že tam dabuje Saša Rašilov, bohužel dabuje toho nesprávného, spíše sem ale čekal že bude dělat Ryana, hmm, škoda, no.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Free Guy - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

bloom píše:Hlas Reynoldse je Ondřej Brousek (který IMHO v některých polohách zní jako mladší verze Zdeňka Hrušky).
To není jen tvůj dojem. Mě za celou dobu ani jedinkrát nenapadlo že to není Zdeněk Hruška. :D
fabec122 píše:Myslim si, že většině zdejších uživatelů trvalo tak 15 vteřin, než jim bylo jasné, kdo to režíruje. Pokud se bude chtít někdo na základě traileru rozhodovat, jestli zvolí dabing / titulky, tak je jasné, že zvolí titulky. Zbývá jen doufat, že ve finální verzi to bude znít mnohem líp (i překlad).
Snad změní slovo chlápek, ale třeba v obsazení nevidím sebemenší problém.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2615
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Free Guy - trailer

Příspěvek od Pan X »

Obsazení pana Brouska, je podle mě velice zajímavé a těším se, až toto spojení uslyším.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6996
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Free Guy - trailer

Příspěvek od Michaela2 »

Zdeněk Hruška by byl mnohem lepší. Dotyčný v traileru nemá pro mě žádné hlasové charisma narozdíl od ZH.
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“