Avengers: Infinity War - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od jackb »

Tak premiéra je skoro za měsíc, takže očekávám že se film už dabuje a tak si myslím, že Etzler ho bude dabovat i ve filmu.
Maximas
Příspěvky: 53
Registrován: 19 pro 2016 21:58

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od Maximas »

Mě osobně se teda o něco víc líbil Miloslav Mejzlík, ale Miroslav Etzler taky nezní špatně.
byvojik
Příspěvky: 229
Registrován: 12 pro 2012 17:53

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od byvojik »

Taktéž se mi víc zamlouvá pan Mejzlík ;) podle mě zněl fakt skvěle, i přesto, že to byl "jen" trailer :)
elbrambo2812

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

Vše doplněno. Trailer jsem viděl samozřejmě hned jak vyšel a hned jsem byl proti, a i přes to, že mám pana Etzlera jako herce i dabéra moc rád, bych tam raději slyšel pana Mejzlíka. Každopádně jsem to přehnal, vůbec to není špatná volba a kdyby byl i ve finálním obsazení, tak bych se určitě nezlobil.

P.S. Už je sakra duben? ;)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Když jsem se tu dočetla o absenci Miloslava Mejzlíka, začínala jsem být docela naštvaná, protože se mi v traileru neskutečně líbil... No, nečekala jsem, že to řeknu, ale po zhlédnutí nového traileru shledávám Miroslava Etzlera lepším a já se rozhodně nebudu zlobit, kdyby v tom finálním obsazení (což už teď asi na 99 % bude) nakonec opravdu byl! :)
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od therak »

Tak také můžu jen vyjádřit souhlas s příspěvky výše. Mejzlík hned v prvním traileru byla skvělá volba, a je jen s podivem, že právě pouze na dabování upoutávky obsadí takového herce, který na můj vkus až příliš málo dabuje, a do výsledného filmu, jak se zdá, se nedostane. Je to škoda, protože hlasově těch pár okamžiků bylo skvělých i bez nějakých speciálních zvukových efektů. U Etzlera to teď bude napínavé očekávání, jak dopadne výsledek, protože jeho hlas zde působí určitým způsobem povrchně. Asi nejvíc je ten rozdíl od originálu slyšitelný, když řekne: "Snad na tebe vzpomenou." Záběr na postavu a její hlas takto moc dohromady zatím nepasují. Ale jak už dříve i u jiných filmů padlo, je to jen upoutávka, takže jsem pln nadějí a očekávání, že to bude zvládnuté dobře.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6965
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od Michaela2 »

M.Etzler = hlas chlapa :P :-:
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

On bude Miroslav Etzler dobrá volba. Nota bene na záporáka. Pan Mejzlík by byl taky skvělý, ale přeci jen se trochu víc hodí na klaďase.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Eminem007
Příspěvky: 386
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od Eminem007 »

rád bych věděl jestli náhodou někdo neví kdy asi tak plus mínus, kdy to bude zveřejněný jestli v polovině a nebo nějak koncem tohodle měsíce, ptám se z toho důvodu abych věděl kdy to bude venku.
elbrambo2812

Re: Avengers: Infinity War - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

Nejdříve tak týden před premiérou, ale nic není jistý. Třeba se to bude tajit až do premiéry. Jako u SW8. :)
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“