Mimoni 2: Padouch přichází / Minions: The Rise of Gru

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2311
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Mimoni 2: Padouch přichází / Minions: The Rise of Gru

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

Související: Já, padouch, Já, padouch 2, Mimoni, Já, padouch 3

DABING: Kino

V českém znění: Jiří Lábus - Steve Carell (Gru), Pavel Zedníček - Alan Arkin (Wilda Kopanec), Sandra Pogodová - Taraji P. Henson (Donna Disco), Radka Stupková - Michelle Yeoh (Mistryně Čou), Miroslav Hanuš - Russell Brand (Dr. Nefario), Jiří Hromada - Will Arnett (pan Perkins), Zbyšek Pantůček - Steve Coogan (Silas Velezadek), Eliška Nezvalová - Julia Andrews (Gruova matka), Jana Holcová - Lucy Lawless (sestra Nunčaková), Pavel Nečas - Dolph Lundgren (Skandinátor), Jan Šťastný - Jean-Claude Van Damme (Jean Gusta), Pavel Šrom - Danny Trejo (Kovochňap), Jiří Panzner - Jimmy O. Yang (Nohsled 1), Stanislav Lehký - Kevin Michael Richardson (Nohsled 2), Zbyšek Horák - John DiMaggio (Nohsled 3), Zdeněk Štěpán - Pierre Coffin (Mimoni), Kateřina Bohatová - Mindy Sterling (Brettova matka), Otmar Brancuzský - Fred Tatasciore (Letec), Anna Brousková - Colette Whitaker (Gruova učitelka), Andrea Daňková - Nora Wyman (Sally), Adéla Habadová - Amari McCoy (Samantha), Kateřina Jindrová Zítková - Debra Wilson (doktorka), Tomáš Karger - Michael Beattie (Guru Rick), Leontýna Kochánková - Meilee Condron (Kelly), Jakub Smolka - Evan Kishiyama (Brett), Michal Gulyáš, Monika Hladová, Hynek Hoppe, Adam Ipser, Lukáš Král, Ivo Novák, Jiří Ployhar, Zuzana Ščerbová, Martina Šťastná, David Voráček

Překlad: Vojtěch Kostiha
Asistent režie a produkce: Marek Hrazdil, Jan Jabůrek
Zvuk a střih zvuku: Martin Večeřa
Výsledný mix: Deluxe Media
Hudební režie: Lukáš Jindra
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Pro Universal Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2021
Odpovědět

Zpět na „Filmy“