Black Widow / Black Widow (2020)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2269
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Black Widow / Black Widow (2020)

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

Související: Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Iron Man 2, Thor, Captain America: První Avenger, Avengers, Iron Man 3, "Agenti S.H.I.E.L.D.", Thor: Temný svět, Captain America: Návrat prvního Avengera, Strážci Galaxie, "Daredevil", Avengers: Age of Ultron, Ant-Man, "Jessica Jones", Captain America: Občanská válka, Doctor Strange, Strážci Galaxie Vol. 2, Spider-Man: Homecoming, Thor: Ragnarok, Black Panther, Avengers: Infinity War, Ant-Man a Wasp, Captain Marvel, Avengers: Endgame, Spider-Man: Daleko od domova, 'WandaVision', 'Falcon a Winter Soldier', "Loki", "Co kdyby...?", Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, Eternals, 'Hawkeye', Spider-Man: Bez domova, 'Moon Knight', Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství, 'Ms. Marvel', Thor: Láska jako hrom, "Já jsem Groot", "She-Hulk: Neuvěřitelná právnička", Vlkodlak: Noční lovec, Black Panther: Wakanda nechť žije, Strážci Galaxie: Sváteční speciál, Ant-Man a Wasp: Quantumania, Strážci Galaxie: Volume 3, 'Tajná invaze'

DABING: Kino

V českém znění: Jitka Moučková - Scarlett Johansson (Nataša Romanovová / Black Widow), Nikola Votočková - Florence Pugh (Jelena Bělovová), Barbora Munzarová - Rachel Weisz (Melina Vostokoffová), Petr Stach - David Harbour (Alexej Shostakov / Red Guardian), Norbert Lichý - Ray Winstone (Drejkov), Eliška Jirotková - Ever Anderson (malá Nataša Romanovová), Rebeka Maxiánová - Violet McGraw (malá Jelena Bělovová), Viktor Dvořák - O-T Fagbenle (Mason), Jiří Štěpnička - William Hurt (Thaddeus Ross), Dagmar Čárová - Julia Louis-Dreyfus (Valentina), Lucie Štěpánková - Olga Kurylenko (Antonia / Taskmaster), Kateřina Peřinová - Nanna Blondell (Ingrid), Tomáš Borůvka, Hynek Hoppe, Miroslav Hrabě, Martin Hruška, Jan Jabůrek, Martin Janouš, Jan Meduna, Jaromír Meduna, Vincent Navrátil, Jiří Plachý, Mikuláš Převrátil, Mira Štěpánová, Pavel Tesař

Překlad: Vojtěch Kostiha
Odborný jazykový poradce: Pavel Domničev
Produkce a asistent režie: Marek Hrazdil
Asistent produkce: Jan Jabůrek
Zvuk a střih zvuku: Guillermo Teillier, Martin Večeřa
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervize: Maciej Eyman
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2020
Naposledy upravil(a) klmdfkj dne 03 led 2022 22:46, celkem upraveno 7 x.
Aslan
Příspěvky: 124
Registrován: 09 říj 2009 11:23

Re: Black Widow / Black Widow (2020)

Příspěvek od Aslan »

Tenhle dabing se mi opravdu nelíbil. Jitka Moučková a Norbert Lichý byly super, ale všichni ostatní... :-? Nikola zněla staře. U Barbory a Petra zase bylo slyšet že tolik nedabují. Ruské dialogy namluvené silným českým přízvukem. I don't know. Úplně to se mnou nezamávalo. :cry:
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Black Widow / Black Widow (2020)

Příspěvek od jackb »

Je to takové půl na půl. Jitka Moučková výborná jako vždycky, Nikola Votočková to taky hraje výborně, ale opravdu ji zbytečně postaršuje a navíc se má do MCU v nějaké míře vrátit Darcy a mohl by nastat problém. Norbert Lichý v některých chvílích hrozně huhlá, takže třeba v první scéně, ve které se objeví je mu rozumět jenom Red Guardian. Petr Stach mě v traileru děsil, protože dost vyčníval, ve filmu je to ale lepší a ikdyž některé hlášky a hlody pořád nevyzní tak dobře, tak ty emocionálnější scény jsou ale slušné - rozhodně je to lepší výkon než někteří v začátcích Virtualu u MCU. To Barbora Munzarová se mi líbila, podle mě skvěle vystihla postavu (fakt bych rád aby byla více obsazovaná).
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2581
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Widow / Black Widow (2020)

Příspěvek od Pan X »

Úplně jsem zapomněl, když jsem došel z kina se vyjádřit k dabingu. Dabing dopadl podle mě skvěle. Rozhodně nesouhlasím, že by pan Lichý mumlal a nebylo mu rozumět, všechno bez problému a Drejkova úžasně vystihl, skvělý výkon. U Nikoly Votočkové také všechno skvělé, věkový rozdíl není poznat, hlas slečny Votočkové nezestárnul tak hodně a pořád zní mladě a k postavě super sedí. Jitka Moučková úžasná :-: :-: ona je pro mě na Scarlett number one :-: :-:, skvěle jí umí vystihnout. Pan Stach předvedl super výkon. Vyzařuje z něj, že si každou roli užívá a dává do ní hodně. Má skvělý a zajímavý hlas a hodně jsem se bavil u hlášek Alexeje. :-: :-: Takže mě se dabing líbil :-: zmáknuto na sto procent a všichni předvedli skvělé výkony, za mě 8/10.
P.S. U pana Tesaře jde o roli Clinta Bartona, ale netuším jestli v originálu jde o hlas Rennera.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 250
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Widow / Black Widow (2020)

Příspěvek od eroXman »

Já tedy nerozumím, proč byla na pětadvacetiletou herečku obsazena o 17 let starší dabérka :roll: Proč si ji nemohla dábnout T. Taberyová, věkem přibližně sedí a v MCU žádnou roli snad ještě nedabovala. Nic proti paní Votočkové, je to skvělá dabérka, ale už v MCU roli má a podle mého názoru nemá už hlas na tak mladé herečky.

Dabing jako samotný zatím hodnotit nemůžu, film jsem s dabingem ještě neviděl, jen mě to prostě praštilo do oči, když jsem si otevřel tento profil... (a taky se bojím, jak dopadne dabing nového Spider-mana)..
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 250
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Widow / Black Widow (2020)

Příspěvek od eroXman »

Film jsem již viděl a musím napsat, že dabing je fajn. Jitka Moučková je standardně výborná (jako ve všech předchozích marvelovkách). Petra Stacha nemám nějak naposlouchaného, ale u něho taky nemám žádnou výtku, přišel mi hodně dobrý. A kdo se mi nejvíc líbil, byl Norbert Lichý, podle mě dost seděl na Drejkova (ačkoliv jsem zatím neslyšel originální znění). Taky se mi moc nezdálo, že by nějak mumlal a já mu dobře rozuměl, ačkoliv se musím přiznat, že jak poprvé promluvil, tak se mi vybavil Comeback a díl s berňákem, kde pan Lichý hrál a přišlo mi to usměvné :D

A jsem rád, že jsem po dlouhé době slyšel B. Munzarovou, ta byla fakt úžasná :-:

Problém mám ale s paní Votočkovou. Její výkon byl skvělý, ale podle mého názoru tu neměla být obsazena a postavu postaršuje. Proto je škoda, že na tu roli (a herečku) nebyla obsazena skvělá Terezie Taberyová...

Jinak bych dabing ohodnotil 7/10
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Odpovědět

Zpět na „Filmy“