Raya a drak / Raya and the Last Dragon (2021)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2305
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Raya a drak / Raya and the Last Dragon (2021)

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

DABING: Kino, VOD, DVD

V českém znění: Eva Josefíková - Kelly Marie Tran (Raya), Michaela Dinhová - Awkwafina (Sisu), Samuel Budiman - Izaac Wang (Boun), Erika Stárková - Gemma Chan (Namaari), David Švehlík - Daniel Dae Kim (Benja), Miroslav Etzler - Benedict Wong (Tong), Sabina Rojková - Yona Xiao (Malá Namaari), Radka Přibyslavská - Sandra Oh (Virana), Jaroslava Pokorná - Lucille Soong (Dang Hu), Bruno Magne - Alan Tudyk (Tuk Tuk), Martina Šťastná - Dichen Lachman (Generálka Atitaya), Kateřina Winterová - Patti Harrison (Náčelnice Chvostu), Robert Urban - Jon Park (Chai), Jan Teplý - Sun Kang (Dang Hai), Igor Orozovič - Ross Butler (Načelník Hřbetu), Miroslav Hrabě - François Chau (Wahn), Martin Hruška - Paul Yen (Trhovec 1), Marek Adamczyk - Gordon Ip (Trhovec 2), Zdeněk Hruška - Vincent Rodriguez III (Trhovec 3), Eliška Hanušová - Sierra Katow (Trhovkyně), Tomáš Dastlík, Vít Eduard Gajdoš, Marek Hrazdil, Adéline Chetail, Jan Jabůrek, Adéla Naumovičová, Natálie Růčková, Nikola Votočková

Překlad: Vojtěch Kostiha
Asistent režie a produkce: Marek Hrazdil
Asistent produkce: Jan Jabůrek
Zvuk a střih zvuku: Guillermo Teillier, Martin Večeřa
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervize: Magdalena Dziemidowicz
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2021
Naposledy upravil(a) Kretes96 dne 02 dub 2021 14:17, celkem upraveno 1 x.
origamirek
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Raya a drak / Raya and the Last Dragon (2021)

Příspěvek od origamirek »

Pěkná plejáda různých hlasů, však taky animák je asi nejlepší místo, kde se takhle vyřádit. Jen mi nejde do hlavy, kdo je ten Bruno Magne, podle Googlu je to francouzský dabér, pak ale nechápu co dělá tady? :D
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Raya a drak / Raya and the Last Dragon (2021)

Příspěvek od KOMZA »

Nedivila bych se, kdyby jim tam prostě ujelo info z francouzského výpisu, takže bych Magneho raději dala pryč. Animák mě moc nezajímal, ale tohle si ráda poslechnu, zajímavý výpis jmen a hlasy, které jsem v dabingu už dlouho chtěla slyšet, na ty jsem zvědavá.

Jen oprava, *Tomáš Dastlík
Kretes96
Příspěvky: 9
Registrován: 04 dub 2015 15:47

Re: Raya a drak / Raya and the Last Dragon (2021)

Příspěvek od Kretes96 »

Bruno Magne byl uveden také v polskych titulkach (jsou také v Rakutene): http://dubbingpedia.pl/wiki/Raya_i_ostatni_smok
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9259
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Raya a drak / Raya and the Last Dragon (2021)

Příspěvek od filip »

A není to jen postava, která dělá citoslovce? Něco jako Mimoni, nebo Jack-Jack v Úžasňákových? To většinou udělají v zahraničí a použijí to i pro ostatní jazykové verze v rámci M/E.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Raya a drak / Raya and the Last Dragon (2021)

Příspěvek od KOMZA »

To je možné, ta postava je takové podivné stvoření, jenže když ji má dabovat Alan Tudyk, tak mi přijde zvláštní, že by ostatní jazykové verze přejímaly něco z té francouzské... :-?
https://www.denofgeek.com/movies/raya-a ... yk-disney/
Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 486
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Re: Raya a drak / Raya and the Last Dragon (2021)

Příspěvek od John B »

Moc povedený :-: Eva Josefíková se na Rayu skvěle hodila a Michaela Dinhová byla jako Sisu boží a rozhodně rovnatelná Awkwafině. Jen mě mrzelo, že ve filmu není žádná písnička, protože to je taková Disneyho klasika u princezen a i tady byly party, kdy jsem si říkal, že by se tady hodila.
Naposledy upravil(a) John B dne 30 led 2023 21:00, celkem upraveno 2 x.
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Raya a drak / Raya and the Last Dragon (2021)

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Docela by mě zajímalo, jak je to možné že už se dá stáhnout i ten film i s dabingem, i když nikde není na platformě uveden a nevyšel ani na CD, a jde to stáhnout ve full HD?
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1975
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Raya a drak / Raya and the Last Dragon (2021)

Příspěvek od Nanamarak »

Už jsem to viděl před víc jak půl rokem, ale v tomhle filmu bylo tolik trhovců? Já vím, že jeden se tam se Sisu hádal, když mu ukradla ty věci, ale na žádného jiného si nepamatuju.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“