Jean-Paul Belmondo

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6981
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Jean-Paul Belmondo

Příspěvek od Michaela2 »

No to je fakt, navíc ať in memoriam v tuhle chvíli bude pan Moravec nebo Tříska, jednou se budou odsouvat z 1. místa in memoriam mezi ostatní kvůli prvenství J.Krampola, je to divné ...
Michel
Příspěvky: 718
Registrován: 30 črc 2010 21:00
Bydliště: Havířov, přechodné Olomouc

Re: Jean-Paul Belmondo

Příspěvek od Michel »

K tomu problému, který uvedly kolegyně: Pokud vím, tak v chystané nové verzi dabingfora měl být žebříček nejlepších dabérů řešený poněkud "šťastněji". Návštěvník by si mohl vybrat, zda chce dabéry seřadit podle abecedy nebo podle hlasů uživatelů a zda do žebříčku chce zahrnout nežijící dabéry či nikoli. Bohužel realizace nové verze dabingfora se nakonec nezdařila, netuším, zda je ještě nějaká možnost ji znovu podnítit.
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Jean-Paul Belmondo

Příspěvek od salgado »

Tak nakonec Krampol opravdu předaboval Jana Třísku. Nedaboval ho ale ve filmu s Belmondem, nýbrž v televizním filmu Podivná přátelství herce Jesénia, kde namluvil několik postsynchronů za emigruvšího Třísku.
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Jean-Paul Belmondo

Příspěvek od salgado »

Když vezmu v potaz, že většina dosud nenadabovaných Belmondových filmů pochází z počátku jeho kariéry, přijde mi volba Petra Rychlého trochu mimo. A představit si ho třeba v o něco mladším Stavisky těžko dovedu. Hlavním problém je pochopitelně věk, ale také skutečnost, že díky jeho profláknutému hlasu z různých stupidních seriálů a estrád nedokáže absolutně splynout s postavou, což právě dřívější Belmondovi dabéři dikázali.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6981
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Jean-Paul Belmondo

Příspěvek od Michaela2 »

Souhlasím se salgadem.

Nicméně 3. místo získal Petry Rychlý.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jean-Paul Belmondo

Příspěvek od eroXman »

Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6981
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Jean-Paul Belmondo

Příspěvek od Michaela2 »

Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Jean-Paul Belmondo

Příspěvek od Pan X »

V úterý nás opustila největší herecká LEGENDA♥ Co tento svět měl♥ Do nebes odešel už i Legendární :-: :-: a skvělý♥ Jean Paul Belmondo :cry: :cry: :cry: . Já osobně jsem ho měl za vzor♥ On byl skutečný chlap jak má být♥ Je mi to pořád moc líto, byl jedinečný byl to prostě Belmondo♥ muž který se nebál ničeho♥ Děkujeme za vše MISTŘE♥ byl jste a navždy budete úžasný a nepřekonatelný♥ :cry: Děkujeme za vše.♥♥
Odpovědět

Zpět na „B“