Halloween zabíjí / Halloween Kills

Čerstvé dabingové novinky před vydáním na DVD, Blu-ray nebo krátce po vydání

Halloween zabíjí / Halloween Kills

Příspěvekod filip » 08 lis 2021 11:46

TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
filip
Globální moderátor

Re: Halloween zabíjí / Halloween Kills

Příspěvekod jackb » 08 lis 2021 18:59

Chápu že je to jenom horor, ale opravdu bylo tak těžké si alespoň zjistit základy co se postav týče? Hlavní trojice je super a jsem rád, že to teďka bude věkově sedět (ikdyž teda Judy Greer mohla dabovat Dana Černá když už je v obsazení), ale ten zbytek? Laurie Tommyho hlídala jako malého kluka, takže obsazení Zdeňka Maryšky působí jako hodně špatný vtip, dále je postava Lindsey stejně stará jako Tommy a nějak mi uniklo, že Kateřina Petrová zní stejně staře jako Zdeněk Maryška. Nakonec Marion byla v původním Halloweenu starší než Laurie, takže to taky chtělo starší hlas, přidáme do mixu Tomáše Juřičku dabujícího důchodce, což je pro moje uši vždycky za trest a samozřejmě ve filmu jsou tři výrazné černošké postavy a absolutně očekávaně dvě si rozebrali Bohdan Tůma a Filip Švarc (s tím, že sice ta postava toho poldy co ho dabuje Švarc je sice spíš k smíchu, ale on se na ní fakt nehodí). Co bych kromě hlavní trojice hodnotil ještě pozitivně je dodržení postavy Camerona a Zuzana Hykyšová a Pavlína Dytrtová.

Jinak bych do do souvisejících všechny Halloweeny, ikdyž tohle už je třetí dějová kontinuita. Když už nic jiného, tak ten vyloženě první by tam být měl, protože na něj se navazuje ;) .
jackb
Globální moderátor

Zpět na Dabované novinky - DVD, Blu-ray