Sebevražedný oddíl / The Suicide Squad (2021)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9250
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Sebevražedný oddíl / The Suicide Squad (2021)

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související: Sebevražedný oddíl

DABING: DVD/VOD

V českém znění: Pavel Nečas - Idris Elba (Robert DuBois / Bloodsport), Irena Hrubá - Viola Davis (Amanda Wallerová), Filip Švarc - Joel Kinnaman (Rick Flag), Vladislav Beneš - Peter Capaldi (Gaius Grieves / Myslitel), Martin Stránský - John Cena (Christopher Smith / Peacemaker), Malvína Pachlová - Daniela Melchior (Cleo Cazo / Ratcatcher II), Sandra Černodrinská - Mayling Ng (Mongal), Václav Rašilov - Juan Diego Botto (Silvio Luna), Martina Šťastná - Margot Robbie (Harley Quinn), Pavel Rímský - Sylvester Stallone (Nanaue / King Shark), Martin Písařík - David Dastmalchian (Abner Krill / Polka-Dot Man), Marek Libert - Jai Courtney (George Harkness / Captain Boomerang), Jan Šťastný - Nathan Fillion (Floyd Belkin / TDK), Anna Brousková - Jennifer Holland (Emilia Harcourtová), Vendula Příhodová - Tinashe Kajese (Flo), Zbyšek Horák - Michael Rooker (Brian Durlin / Savant + titulky), Václav Šanda - Pete Davidson (Richard Hertz / Blackguard), Marianna Jurková - Storm Reid (Tyla DuBois), Dana Černá - Alice Braga (Sol Soria), Jakub Saic - Sean Gunn (Calendar Man), Filip Tomsa - Flula Borg (Gunter Braun / Javelin), Jiří Weingärtner - Steve Agee (John Economos), Ivo Novák - Taika Waititi (Ratcatcher), Miroslava Součková - Teresita Man (dáma s hvězdicí), Bohuslav Kalva - Joaquín Cosío (Mateo Suarez), Veronika Veselá - Michelle Civile (žena s hvězdicí)

Překlad: Milan Stejskal
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Pro MagicBox vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time - 2021
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Kubajs86cz
Příspěvky: 88
Registrován: 01 kvě 2021 14:49

Re: Sebevražedný oddíl / The Suicide Squad (2021)

Příspěvek od Kubajs86cz »

Ja doufám že ten Idris Elba je jen vtip toto nemuzou myslet vazne s timhle obsazenim vsak to tam vubec nesedi :vztek: :->
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9250
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Sebevražedný oddíl / The Suicide Squad (2021)

Příspěvek od filip »

Jak můžeš říct, že to nesedí. Ty už jsi to viděl? To, že tu nesedí, se psalo třeba u Tesaře a Jokera, a pak všichni zírali. Se soudy bych počkal na to, až film bude k vidění.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Sebevražedný oddíl / The Suicide Squad (2021)

Příspěvek od jackb »

Náhodou Pavel Nečas byl v těch dvou Marvelovských rolích velmi dobrý, navíc má narozdíl třeba od Zbyška Pantůčka drsnější hlas. Zbytek se mi taky líbí - všechny postavy z předchozího filmu dodrženy, nové postavy se mi líbí (Stránský, Rímský, Písařík atd.) a tam kde si nejsem úplně jistý, tak jde o vždycky o pár vět.
Eminem007
Příspěvky: 386
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Sebevražedný oddíl / The Suicide Squad (2021)

Příspěvek od Eminem007 »

No, tak tohle si hrozně rád poslechnu, dabing vypadá lákavě, což je jedině dobře o to více se budu na něj těšit. Docela jsem zvědavý jak to bude s těma sprostýma slovama, snad se s tím nebude v českém dabingu šetřit.
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Sebevražedný oddíl / The Suicide Squad (2021)

Příspěvek od therak »

Tak upřímně, když jsem začal číst popořadě obsazení, tak jsem byl hned u Pavla Nečase v šoku a ve velkých obavách, jak dopadne zbytek. Ale nakonec to papírově vypadané velmi zajímavě. Dodržení postav z minula, obsazení spjatých dabérů (Rooker má jen malou roli, ale hlasově si myslím, že i Zbyšek Horák bude fajn) a i na ty malé role na začátku filmu obsazena zajímavá jména. Pavla Nečase nebudu hodnotit, dokud ho neuslyším, ale rozhodně si ho rád na Elbovi poslechnu, protože nemám svého vyhraněného favorita ze zdejší top trojky (možná tak combo Zahálky, kvůli hlubokému hlasu, a Pantůčka pro ten zbytek, protože on má Elba docela specifický hlas :D). Nejvíc se ale těším, až si poslechnu, jak bude v reálu sedět obsazení Malvíny Pachlové na Ratcatcher, protože hlasově je tam obrovská podobnost s originálem. :-:

Takže dabing si velice rád poslechnu a už se těším. Teď jen aby se ještě kreativně povedl překlad. A je to eRkový film, takže doufám, že se nebude zbytečně cenzurovat a zjemňovat.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Sebevražedný oddíl / The Suicide Squad (2021)

Příspěvek od KOMZA »

Velké překvapení, samozřejmě však příjemné. Minimálně co se týče obsazení tedy. Když se odpískal kinodabing, s něčím takovým jsem nepočítala, popravdě jsem čekala, že ty postavy, co to mají za pár, budou prostě nějak obsazeny, ale tohle je fakt super. Až si říkám, že je to nakonec škoda, že si některých moc neužijeme. A na Pavla Nečase se já třeba vyloženě těším, podle mě super volba. Teď už se tedy jen obávám toho překladu, ten prostě musí mít koule, protože si ani nedovedu představit, jak by se tady daly některé věci zjemnit...
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9250
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Sebevražedný oddíl / The Suicide Squad (2021)

Příspěvek od filip »

Pavel Nečas na roli seděl parádně. Hezky zahraný dabing. Jen mě vyděsilo, že Zbyšek Horák čte název SEBEVRAŽEDNÉ KOMANDO. Přitom film se v ČR jmenuje oficiálně Sebevražedný oddíl. Nevím zda je to chyba překladu, či úpravy, ale chyba to je, komando se vyskytuje i v dabingu filmu.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Sebevražedný oddíl / The Suicide Squad (2021)

Příspěvek od Jakub25 »

Tento dabing nemal chybu :o :o :o :o . Ja som sa neskutočne nasmial :D :D :D :D najmä ako nadaboval Pavel Rímský toho žraloka. Inak Pavel Nečas na Idrisovi Elbovi bol neskutočne fantastický a ma aj zároveň moc pobavil :-: :-: :-: :-: . Prekvapil ma aj Martin Stránský na Johnovi Cenovi ako tam skvelo hláškoval :) :) :) :) . Bol som rád aj za to, že tam daboval Jan Šťastný.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“