Samofinancování seriálů

Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Samofinancování seriálů

Příspěvek od Krikri »

Našel by se dobrovolník, který by tento nádherný seriál přeložil do češtiny a ještě líp, dokázal by pak k němu obstarat amatérský dabing? Pochopitelně za velmi slušnou finanční odměnu.
https://www.watchcartoononline.io/anime ... ish-subbed
Podrobný popis, o čem tento seriál je mám v deníčku svého ČSFD profilu.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
throwaway-account
Příspěvky: 781
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Re: Samofinancování seriálů

Příspěvek od throwaway-account »

Krikri píše:Už 13 let původní seriál Opičí král s českým dabingem sloučený s obrazem čínského DVD-ripu koluje po internetu, z toho víc jak dva roky dokonce na Youtube a když to nesmazali ani nezablokovali dokonce ani tam, kde poslední dobou blokují kdeco, tak i šíření případného pokračování s amatérským dabingem by jim nemělo vadit.
Sedmý díl Opičího krále už na youtube není, byl totiž smazán s odůvodněním: "Toto video už není k dispozici. CCTV.com si nárokuje autorská práva." A obávám se že to je jen začátek...

A jinak, co se týče té Krikriho poptávky po amatérském dabingu na ten jeden japonský seriál, tak mě napadlo že by možná šlo napsat nějaké amatérské skupině (např. FPD). Jen taková rada.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Samofinancování seriálů

Příspěvek od Krikri »

throwaway-account píše:Sedmý díl Opičího krále už na youtube není, byl totiž smazán s odůvodněním: "Toto video už není k dispozici. CCTV.com si nárokuje autorská práva." A obávám se že to je jen začátek...
Trošku jsi zaspal dobu, nejen sedmý, ale i jedenáctý, dvanáctý a devatenáctý díl zablokovali.
Stejně je ta cenzura na Youtube zvláštní, asi před dvěma měsíci mi zablokovali ukázku z 1. dílu Heleny, kterou jsem tam měl už 12 let. Naopak před pár hodinami mi zničehonic odblokovali (zřejmě na oplátku) ukázku ze 115. dílu Heleny, kterou jsem zas měl asi dva roky zablokovanou. Myšlenkové pochody těch cenzorů zkrátka nepochopím.:-? Lidi by měli začít víc umisťovat videa na Dailymotion, ten ještě není tolik cenzurován.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
throwaway-account
Příspěvky: 781
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Re: Samofinancování seriálů

Příspěvek od throwaway-account »

Na youtube se o cenzuru starají hlavně boti, lidé skoro vůbec. Ale vzhledem k tomu, že pro youtube jsou dneska stoprocentně čisté už jenom ty kanály hlasající politickou korektnost a podobné ohavnosti bych předpokládal, že by asi nebyl takový rozdíl mezi tím, jestli to cenzurují boti nebo lidé.

Promiňte mi prosím, že tohle už je asi dost off-topic, ale na tohle se prostě nedalo neodpovědět.
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“