Sloučení videa a zvuku

Odpovědět
Tqatro
Příspěvky: 3
Registrován: 26 pro 2010 12:02

Sloučení videa a zvuku

Příspěvek od Tqatro »

Zdravím,
mám otázku, poradily by jste mi nějaký program ve kterém by šla přidat zvuková stopa k filmu? Mám doma film v MKV, ale s jiným dabingem a potom AVI s původním ale nevím jak to dát dohromady. Děkuji
Michel
Příspěvky: 718
Registrován: 30 črc 2010 21:00
Bydliště: Havířov, přechodné Olomouc

Re: Sloučení videa a zvuku

Příspěvek od Michel »

Přidat zvukovou stopu do MKV souboru, respektive vytvořit z různých zdrojů (MKV, AVI, samostatné zvukové stopy) nový MKV soubor, ve kterém budou požadované video, zvukové stopy a titulky, umožňuje program mkvtoolnix. Je zcela zdarma a stáhnout ho lze například zde: http://www.slunecnice.cz/sw/mkvtoolnix/
Kdyby sis s ním nevěděl rady, klidně se ptej. Přidávaná zvuková stopa musí být samozřejmě synchronní s obrazem, ke kterému ji chceš přidat.
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
Tqatro
Příspěvky: 3
Registrován: 26 pro 2010 12:02

Re: Sloučení videa a zvuku

Příspěvek od Tqatro »

Tento program už mám, jen jsem k tomu ještě nedostal abych to vyzkoušel...
MariaRuzikova
Příspěvky: 1
Registrován: 20 led 2020 17:15

Re: Sloučení videa a zvuku

Příspěvek od MariaRuzikova »

Michel píše:Přidat zvukovou stopu do MKV souboru, respektive vytvořit z různých zdrojů (MKV, AVI, samostatné zvukové stopy) nový MKV soubor, ve kterém budou požadované video, zvukové stopy a titulky, umožňuje program mkvtoolnix. Je zcela zdarma a stáhnout ho lze například zde: http://automatyzdarma.net/
Kdyby sis s ním nevěděl rady, klidně se ptej. Přidávaná zvuková stopa musí být samozřejmě synchronní s obrazem, ke kterému ji chceš přidat.
Pak Wondershare Filmora (původně Wondershare Video Editor) by mohly přijít vhod. Tato aplikace podporuje pro střih videa různých video formátů jako je MP4, FLV, AVI a MKV a má schopnost přidat/nahradit zvuk v souboru videa bez nutnosti jakékoliv další kodek.
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“