Identifikace dabérů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Identifikace dabérů

Příspěvek od Michaela2 »

Bez ukázek ti těžko bude někdo něco zjišťovat.
Uživatelský avatar
Alesfiala
Příspěvky: 105
Registrován: 23 bře 2019 17:27
Bydliště: Veltěže

Re: Identifikace dabérů

Příspěvek od Alesfiala »

Dělal jsem kompletaci do vyššího rozlišení i když první 2 série jsou jistě ořezané s upscalingem. Pracoval jsem s tím že to bylo už na webu
https://www.youtube.com/watch?v=u1Gcu0I ... SUE0otoMco
Asi napíšu to co už mám a jistím si třetí řadu, mně to už tady přijde trochu otravný zjišťovat identifikaci dalších dabérů...
Všechny 3 řady jsou online i na Ulož.to, 4. série mohla být v češtině v roce 2017 na Minimaxu a 5. série nevím zda už udělali česky. Navzájem se CZ dabing a SK dabing doplňují, 1.-3. CZ, 3.-5. SK
Jinak díky za další zjištění, nerad bych tu spamoval :)
Maximálně 3 příspěvky za týden a minimálně 1 příspěvek za měsíc abych nespamoval
Pokouším se posbírat hlasy dabérů typu různé hlasy stejný dabér
Aleš Fiala
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Identifikace dabérů

Příspěvek od ocypuc »

V prvním díle dabuje Zdeněk Podhůrský Yakariho otce + čte titulky, Radovan Vaculík dabuje toho druhého indiána, co loví s otcem Malého Bleska a v čase 4:12 pronese větu: Ten kůň musí mít křídla,toho nikdo nikdy nezkrotí. Zdeněk Mahdal dabuje Velkého Orla a Bohdan Tůma Malého Bleska.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Alesfiala
Příspěvky: 105
Registrován: 23 bře 2019 17:27
Bydliště: Veltěže

Re: Identifikace dabérů

Příspěvek od Alesfiala »

Toho Vaculíka poznám, bylo to Nelsonovým hlasem (Nelson Muntz - Simpsonovi) :)
Poprosil bych ještě o další zjištění dabérů, hlavně u těch nejčastějších postav. Přiznám se, že se ve znalostech dabérů moc nepohybuji a s tou ukázkou v příloze jsem si dal až moc práce, která mě zdržela od školy
https://www.youtube.com/watch?v=UuH3kg0UX1g
Maximálně 3 příspěvky za týden a minimálně 1 příspěvek za měsíc abych nespamoval
Pokouším se posbírat hlasy dabérů typu různé hlasy stejný dabér
Aleš Fiala
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Identifikace dabérů

Příspěvek od ocypuc »

V těch ukázkách se točí pořád ti samí dabéři akorát mění hlasy. Radovan Vaculík, Zdeněk Podhůrský, Jiří Balcárek, Zdeněk Mahdal či Bohdan Tůma a ti kluci.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Alesfiala
Příspěvky: 105
Registrován: 23 bře 2019 17:27
Bydliště: Veltěže

Re: Identifikace dabérů

Příspěvek od Alesfiala »

Mám ještě něco z jednoho dílu, to jsem našel další hlasy a jeden častý z nich mě moc zajímá https://www.youtube.com/watch?v=CqcwDvGPaCM Děkuji.
Maximálně 3 příspěvky za týden a minimálně 1 příspěvek za měsíc abych nespamoval
Pokouším se posbírat hlasy dabérů typu různé hlasy stejný dabér
Aleš Fiala
mikchal.bach
Příspěvky: 5
Registrován: 07 pro 2019 22:36

Re: Identifikace dabérů

Příspěvek od mikchal.bach »

Prosim Ta Alesi, alebo nekdo jiny, viete poradit, na koho sa treba obratit, co treba sprasvit, aby tu na dabingforum niekto "zalozil" samostatnu stranku so serialom clarence a tam popisal jednotlive dabovane postavy, tak ako je to u ostatnych filmov/serialov ? dik.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5676
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Identifikace dabérů

Příspěvek od ReDabér »

Jestli máš dostatečné info, profil seriálu můžeš založit sám :arrow: Seriály, kde je i návod, jak na to ;)
L55
Příspěvky: 545
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Re: Identifikace dabérů

Příspěvek od L55 »

Nevíte, prosím někdo identifikovat ten druhý mužský hlas v nahrávce? Ten druhý je Libor Terš, potřebuju toho prvního.

http://leteckaposta.cz/818202137

(omlouvám se za kvalitu, je to nahráno přímo z televize)
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“