Identifikace dabérů

Re: Identifikace dabérů

Příspěvekod Nanamarak » 20 črc 2020 14:42

Nanamarak

Příspěvekod Teoretik » 20 črc 2020 17:34

Nebylo by lepší to nahrát třeba na leteckou poštu, aby si to mohlo přehrát více uživatelů?
Obrázek
Maestro není doma a jeho milostivá paní matinka vám vzkazuje,
aby jste už nevolala změněným hlasem, že vás stejně pozná
Teoretik

Příspěvekod KOMZA » 07 srp 2020 08:31

Zdravíčko, měli bychom tu pěknou nálož ukázek, avšak čistých a hezky připravených, k identifikaci. Po takové době, co se těmito soubory prodíráme, potřebujeme někoho, kdo by nás ujistil o našich domněnkách, ale bohužel i někoho, kdo by nám snad pomohl identifikovat stále neznámé hlasy. Jsem smířena s tím, že ne na vše nalezneme odpověď, ale co kdyby... Rok 2002, já osobně nevylučuji možnou brněnskou spoluúčast. (Čísla označují části, abychom se vyznali v postavách a jejich označení zde ve videu.)

M1 | k identifikaci: https://youtu.be/bERBLzrkOzk

Pokud nám je kdokoli schopen dát potvrzení, ba dokonce novou identifikaci – velké díky!
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod ReDabér » 07 srp 2020 10:22

2 typka v průjezdu, 14 hostka štr: Klára Oltová
2 týpek s autem: Libor Hruška
2 zákazník 2, 2 Morellův gangster, 8 gangster v kostele 4, 10 Joeův kumpán, 13 všivák, 13 Carlův kámoš, 15 Lucasův kámoš: Hynek Čermák
8 ochranka, 11 hlídač se světly, 14 kontrolor pozvánek: Radek Valenta
ReDabér
Globální moderátor

Příspěvekod KOMZA » 07 srp 2020 23:34

Díky za potvrzení! Alespoň tedy kromě té Kláry Oltové, to mi jako ona nepřijde. Škoda ale, že se asi holt nikdy nedopátráme těch stále neznámých hlasů, především Sergia...
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod DCernoch » 08 srp 2020 06:45

KOMZA píše:Zdravíčko, měli bychom tu pěknou nálož ukázek, avšak čistých a hezky připravených, k identifikaci. Po takové době, co se těmito soubory prodíráme, potřebujeme někoho, kdo by nás ujistil o našich domněnkách, ale bohužel i někoho, kdo by nám snad pomohl identifikovat stále neznámé hlasy. Jsem smířena s tím, že ne na vše nalezneme odpověď, ale co kdyby... Rok 2002, já osobně nevylučuji možnou brněnskou spoluúčast. (Čísla označují části, abychom se vyznali v postavách a jejich označení zde ve videu.)

M1 | k identifikaci: https://youtu.be/bERBLzrkOzk

Pokud nám je kdokoli schopen dát potvrzení, ba dokonce novou identifikaci – velké díky!

Mně se pořád zdá, že jeden z těch gangsterů v kostele je Karger. A u toho s mořskou nemocí mě napadl Marek Libert, ale ten to asi nebude.
DCernoch

Příspěvekod ocypuc » 08 srp 2020 15:16

15 Lucasův kámoš čas 4:15 a 19 Big dick čas 4:44 mi zní jako Bedřich Výtisk
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška
ocypuc

Příspěvekod Alesfiala » 03 zář 2020 20:34

Koukám jak se v tom ReDabér vyzná :o , to by mi trvalo dlouho je všechny naposlouchat.
Dobře, zkusím se zeptat taky zda by mi někdo nezjistil nějaké další dabéry v seriálu Yakari, mně to u oblíbeného animáku očividně ani nedá spát, od Rimbaly po Tůmu a Mahdala už mám, jen k nim najdu originální herce. Díky
Nikoho tu nezajímají animované seriály pro děti, ani ty 3D kreslené, které vypadají velmi pěkně, radši pošlu ukázky hlasů a pak už to někdo pozná :)
Aleš Fiala
Alesfiala

Příspěvekod Michaela2 » 03 zář 2020 20:44

Bez ukázek ti těžko bude někdo něco zjišťovat.
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, M.Hudečková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod Alesfiala » 03 zář 2020 21:27

Dělal jsem kompletaci do vyššího rozlišení i když první 2 série jsou jistě ořezané s upscalingem. Pracoval jsem s tím že to bylo už na webu
https://www.youtube.com/watch?v=u1Gcu0I ... SUE0otoMco
Asi napíšu to co už mám a jistím si třetí řadu, mně to už tady přijde trochu otravný zjišťovat identifikaci dalších dabérů...
Všechny 3 řady jsou online i na Ulož.to, 4. série mohla být v češtině v roce 2017 na Minimaxu a 5. série nevím zda už udělali česky. Navzájem se CZ dabing a SK dabing doplňují, 1.-3. CZ, 3.-5. SK
Jinak díky za další zjištění, nerad bych tu spamoval :)
Nikoho tu nezajímají animované seriály pro děti, ani ty 3D kreslené, které vypadají velmi pěkně, radši pošlu ukázky hlasů a pak už to někdo pozná :)
Aleš Fiala
Alesfiala

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi