Mafia: Definitivní edice / Mafia: Definitive Edition

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Mirec0910
Příspěvky: 66
Registrován: 22 říj 2016 12:14

Re: Mafia: Definitivní edice / Mafia: Definitive Edition

Příspěvek od Mirec0910 »

Výborné zhodnotenie, úplne súhlasim. Ináč neviem či ste si všimli, ale po misii fair-play, keď Tomy hľadá Paulieho, tak Sam sa tam objíma s Michelle. To je to čo aj vývojari hovorili, že niektoré tie vedľajšie postavy dostanú väčší priestor aj charakter
Obľúbení dabéri: Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Ladislav Cigánek, Michal Dlouhý, Aleš Procházka, Jaromír Meduna, Zdeněk Hruška, Pavel Vondra, Zdeněk Mahdal
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia: Definitivní edice / Mafia: Definitive Edition

Příspěvek od Angus MacGyver »

@KOMZA [všechny odstavce]:
Já vím, že pan Klapka je legenda českého dabingu a věk neošálí, ale to občasné šišlání prostě trochu zamrzí.

Teď se trošku vyjádřím k tomu, co zatím jsme mohli vidět a slyšet o Sáře / od Sáry. Nezpochybňuju výkon Lucie Pernetové, ten padne k nové Sáře jako p*del na nočník, jen se mi nějak nelíbí, že nová Sára leccos ví, nebo tuší, že jí to nevadí ... Takový ten punc naivního děvčete, které moc zkušeností s životem nemá, je pryč. U nové Sáry si říkám - copak asi holka dělá po nocích ... Roztomilost a romantika vztahu s Tommym je pro mě pryč, bohužel...

Musím uznat, že Marcel Vašinka se se Salierim dobře sžil, Salieri vypadá o něco mladší, takže OK.
Morello starší je oplácaný a nevím no, jestli by Milan Bouška na něj sedl, změna charakteru a změna hlasu je asi na místě. Ale stejnak zamrzí, že Milan Bouška bude ve hře, ale ne na Morellovi.

Vizuálně je mi nový Paulie vyloženě nesympatický a bohužel Petr Rychlý, ač skvělý dabér, to pro mě nezachrání. Nový Paulie vypadá jak kuřátko Calimero... V původní hře, zdá se mi, měl Paulie trochu vyšší hlas a možná mluvil rychleji? Prostě mi tam to srovnávání s originálem vůbec nejde, vůbec nevychází...

Luděk Čtvrtlík hlasově nezestárl vůbec, Sam je ten Sam, co bejval...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia: Definitivní edice / Mafia: Definitive Edition

Příspěvek od KOMZA »

Ad Sára: Tak na druhou stranu jsme se v preview dozvěděli něco, co bychom normálně zjistili až později, pokud je tedy řeč o Luigim a jejím vypomáhání v baru (do té doby jsem ji jen zaslechla říkat, že musí na trh pro legální zboží a že na ochozy bere pomalu celý bar), taková informace by na nás čekala téměř až v půlce hry a za její samostatnou misí, takže tam možná nějaké tajemství zůstane, že ji třeba Tommy bude vidět ze začátku trochu jinak, jak to na mě ostatně působí ve Fair Play. Mezi tím a Výletem je to přece jen přibližně rok a máme tam dost akce. Což mě přivádí k tomu, že si spíš říkám, jak to bude s Michelle... Je vůbec Sářina kamarádka? Protože ve Fair Play to vypadalo, že to táhne se Samem a i její jediná replika, než ji Tommy znovu potká, připadla Sáře samotné.

Ad Sam: Sam je mi najednou až nějak moc sympatický (což není samozřejmě chyba dabingu, v rámci dabingu je to super), že ho budu snad v závěru hry ještě víc chápat, pokud se tím nějak nezamává...

A mimochodem: Možná pro některé chyba, ale fakt jsem ráda za [paulý] a ne [pólý], zvyk je zvyk a nostalgie může být ještě silnější.
Mirec0910
Příspěvky: 66
Registrován: 22 říj 2016 12:14

Re: Mafia: Definitivní edice / Mafia: Definitive Edition

Příspěvek od Mirec0910 »

Radovan Vaculík napokon Vincenzo a Radek Hope ako Ralph. Ladislav Cigánek sa mi páčil viac, ale ani Vaculík nie je zlý.
Obľúbení dabéri: Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Ladislav Cigánek, Michal Dlouhý, Aleš Procházka, Jaromír Meduna, Zdeněk Hruška, Pavel Vondra, Zdeněk Mahdal
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia: Definitivní edice / Mafia: Definitive Edition

Příspěvek od KOMZA »

Kompletní výpis české části závěrečných titulků: (postavy zapracuju, až bude trochu času)
Alexej Pyško, Ludvík Král, Marcel Vašinka, Dalimil Klapka, Milan Slepička, Petr Rychlý, Radek Hoppe, Luděk Čtvrtlík, Marek Vašut, Radovan Vaculík, Lucie Pernetová, Jakub Saic, Martin Zahálka, Klára Sedláčková Oltová, Natálie Topinková, Otmar Brancuzský, Libor Hruška, Bohdan Tůma, František Kreuzmann ml., Marek Libert, Petr Neskusil, Jana Mařasová, Barbora Munzarová, Jan Vondráček, Michal Holán, Jaroslav Horák, (Riccardo Rovatti), Eva Spoustová, Radka Stupková, Jaroslava Pokorná, Zuzana Ščerbová, Jiří Bábek, Zdeněk Hruška, Oldřich Hajlich, Petr Burian, Klára Jandová, Jiří Valšuba, Filip Jančík, Kateřina Lojdová, Valérie Zawadská, Pavel Tesař, Zbyšek Pantůček, Bohuslav Kalva, Libor Terš, Anna Theimerová, (Roberto Caporali, Valeria Falcinelli), Jana Holcová, Lukáš Král, Miroslav Hanuš, Martin Trnavský, Václav Rašilov, Jiří Ployhar, Ernesto Čekan, Tomáš Karger, Tomáš Borůvka, Ivo Novák, Ivo Hrbáč, Zdeněk Vencl, Antonín Navrátil, Richard Wágner, Petr Gelnar, Milan Bouška, Vladimír Kudla, Eduar Jenický, Lubor Šplíchal, Jiří Štrébl, Mikoláš Tuček
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia: Definitivní edice / Mafia: Definitive Edition

Příspěvek od eroXman »

Páni, ještě jednou musím napsat, jak velmi vydařené toto obsazení i dabing je :-: a jsem rád za Martina Trnavského :-:
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia: Definitivní edice / Mafia: Definitive Edition

Příspěvek od Pan X »

Tomu říkám TOP seznam jmén :-: :-:. Skvělá práce :-:. Strašně rád, bych viděl, videa z natáčení dabingu :-: .
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Mafia: Definitivní edice / Mafia: Definitive Edition

Příspěvek od TmavyCyklista »

Vím, že Kristýna na to myslí a nezapomene, ale než to konečně dodělá, tak jen dodávám, že tam ještě dabují Jan Škvor a Terezie Taberyová.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia: Definitivní edice / Mafia: Definitive Edition

Příspěvek od KOMZA »

Přesně tak. Postavy začnu doplňovat zítra během druhého průchodu.

Jinak jsem si M1DE dovolila v recenzi označit za vrchol českého herního dabingu a stojím si za tím, tak doufám, že mě tím nikdo moc neumlátí.
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia: Definitivní edice / Mafia: Definitive Edition

Příspěvek od Angus MacGyver »

@KOMZA:

Nepochybuju o Tvém subjektivním úsudku, Kristýno, ale protože to vidím malinko jinak, tak proč zrovna M1DE je "ta nejlepší"? Máme tu přeci:
1) původní Mafii
2) Vietcong
3) [a co považuju za vrchol já] Posel Smrti I. :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Hry“