League of Legends

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1601
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: League of Legends

Příspěvek od TmavyCyklista »

Máš to vskutku zajímavý seznam...
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 445
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: League of Legends

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Nevíte něco o tom o výrobě dabingu pro seriál: Arcane který je vytvořen podle populární hry League of Legends, a Příběhy z Runeterry? https://youtu.be/6cfWnEAekDA
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: League of Legends

Příspěvek od eroXman »

2022: Nikola Votočková (Bojový králíček Miss Fortune), Dana Černá (Nesmiřitelná Leona)

2021: Zuzana Hykyšová (Strážkyně Vayne), Tomáš Karger (Strážce Graves)
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: League of Legends

Příspěvek od KOMZA »

Karel Richter (Hermit), Zbyšek Horák (Gregor)

Kvůli tomuhle jsem si stáhla a poprvé zahrála LoLko... Jedná se o dva obchodníky v módu ARAM, takže něco, co jsem nikdy neměla možnost slyšet z výtahů replik šampionů. Za informaci každopádně děkuji uživateli kristmeister z Databáze her. Co jsem tak dohledala, ARAM byl do hry přidán v roce 2013, takže předpokládám, že české repliky budou "normálně" z roku 2014. A nutno říct, že oba obchodníci jsou značně ukecaní...

Každopádně, když jsem teď měla možnost slyšet dabing "přímo", musím říct, že zní fakt skvěle. První hru jsem hrála za Seraphine a Klára Nováková je výborná – krásný hlas, sympatický energický projev, skvěle k sobě padnou. Poté jsem hrála za Mordkeisera, kde je Zdeněk Maryška taky skvělou volbou, všechnu práci filtr rozhodně neodvádí. V ARAMu na mě vyšel Varus a mám takový pocit, že to je Vasil Fridrich (nebo mě stále pronásleduje Sergio Morello), každopádně rovněž dobře namluvený hrdina. Trochu slabší mi přišel Tomáš Karger na Jarvanovi IV., našla jsem si schválně originál a oproti tomu jeho pokřiky "Demacie!" podle mě neměly takovou sílu. Ale pobavila mě hláška "Za mého otce krále!", kterou používal už Arthas v českém dabingu Warcraftu III. Ostatní hrdinové, které jsem slyšela v průběhu hraní, znějí velmi dobře, i když nevím, co přesně byli zač – konkrétně jsem slyšela například Petra Buriana, Marka Liberta, Ludvíka Krále nebo Jolanu Smyčkovou. Škoda, že to musí být zrovna LoLko, protože ten dabing působí zatraceně dobře...
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: League of Legends

Příspěvek od eroXman »

Mě by tedy zajímalo, proč Star Guardian Akali dabuje Regina Řandová a ne Terezie Taberyová ? :shock: To mají v Riotu bordel, že si nedokáži ohlídat dabéry? Já teda doufám, že je to nějaká chyba jako tehdy s Taricem, kdy na YT bylo video, kde Tarica mluvil Zdeněk Hess a nakonec ho ve hře daboval Michal Holán. A jestli ne, tak prostě WTF :roll:
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 445
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: League of Legends

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Já si myslím že v tom nemají bordel Já bych řekl že asi Terezie Taberyová neměla čas, tak museli najít náhradu, tak zavolali Regina Řandováou, aby ji nahradila, anebo Nebyly peníze, protože Akali dabovala i příběhy runeterry: https://www.youtube.com/watch?v=VSqBNn2 ... chRepublic
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: League of Legends

Příspěvek od eroXman »

Tak jestli Terezie neměla čas, tak měli obsadit dabérku v jejím věku nebo mladší. Tohle je prostě bota a předpokládám, že v komentářích bude zase nablito, jak je dabing v lolku úděsný, otřesný, zvrácený a bůhví co ještě, což mě bude mrzet, protože já si myslím, že dabing v LoL je skvělý..
Regina Řandová je výborná dabérka a rád ji slyším, ale obsadit ji na takovou postavu je prostě bota a jak již jsem zmínil, vyvolá to opět lavinu shitstormu... :cry:
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
ShockAndAwww
Příspěvky: 1
Registrován: 14 črc 2022 15:58

Re: League of Legends

Příspěvek od ShockAndAwww »

Nemá to souvislost s tím, že i v angličtině jí zase dabuje někdo jiný? Dříve Krizia Bajos, nyní Ashly Burch. Je možné že se i český dabing rozhodl pro změnu. Docela škoda, zvykl jsem si na ten starý, ale co už.

https://www.youtube.com/watch?v=PZU5E4POEJE
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: League of Legends

Příspěvek od eroXman »

Netuším, ale ty herečky v angličtině mají věkový rozdíl 4 let (Burch = 32 let, Bajos = 36 let) a v českém dabingu je to rovnou 24 let :roll:
Pochopil bych, kdyby ji mluvila jiná věkově odpovídající dabérka, přesto si stejně myslím, že ji Terezie měla nadabovat a nahradit ji zrovna paní Řandovou je šílenost.
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 445
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: League of Legends

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

2022: Ladislav Cigánek - (Udyr / Strážce duší Udyr) Regina Řandová - (Bel’Veth)
Odpovědět

Zpět na „Hry“