Black Books

Máte nějaký oblíbený seriál, který se u nás zatím nevysílá? Napište jak by vypadal váš vysněný dabing. Třeba se toho jednou někdo chytne.
Odpovědět
sud
Příspěvky: 803
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Black Books

Příspěvek od sud »

Obrázek
Info: IMDB I ČSFD I FDB

V českém znění - vysněné obsazení:
Kamil Halbich / Zdeněk Podhůrský - Dylan Moran (Bernard Black)
David Novotný / Zbyšek Pantůček - Bill Bailley (Manny)
Kamila Špráchalová / Tereza Bebarová - Tamsin Greig (Fran)
Naposledy upravil(a) sud dne 29 zář 2012 12:16, celkem upraveno 2 x.
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Books

Příspěvek od Markus »

Ehm, není tohle náhodou seriál? Sice jsem z Black Books viděl jen pár dílů, ale na film to nevypadalo... :) Zítra, až si to přečteš, to přesunu...
Obrázek
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Black Books

Příspěvek od bloom »

Na Bernarda by mi docela sedl i Jan Vondráček, jinak je to přesné.
sud
Příspěvky: 803
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Black Books

Příspěvek od sud »

Markus píše:Ehm, není tohle náhodou seriál? Sice jsem z Black Books viděl jen pár dílů, ale na film to nevypadalo... :) Zítra, až si to přečteš, to přesunu...


Jo, jasně, je to seriál. To je moje chyba, že jsem to omylem zařadil mezi filmy.
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Books

Příspěvek od DAN K. »

Halbich by byl asi skvělej, me pri sledovani (uz tak jako pred rokem) napadlo tohle: Martin Stransky (Bernard), Bohdan Tuma (Manny), Michaela Kuklová (Fran)
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Black Books

Příspěvek od bloom »

Já myslím, že na Bernarda by byl vynikající Zdeněk Podhůrský, jinak u Fran a Mannyho naprosto souhlasím se sudem, trefil to naprosto přesně.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2462
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Black Books

Příspěvek od Ištván87 »

Já souhlasím spíš DANEM K. Kamila Špráchalová má na postavu Fran moc sympatický hlas a David Novotný je ten poslední, kdo by mě v souvislosti s Mannym napad.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Books

Příspěvek od starpep »

Nadabováno profi dabingem od FenixProDabing.
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Black Books

Příspěvek od palg »

na Bernarda by se hodil taky Filip Jančík. a Billa Baileyho by si mohl střihnout Saša Rašilov. Fren by kromě Kamily Špráchalové mohla i Sabina Laurinová...;)
fabec122
Příspěvky: 1571
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Black Books

Příspěvek od fabec122 »

Tak jsem se také dostal k tomuto seriálu. Sice to vypadá, že šance na vysílání jsou skoro nulové, ale já bych si to představoval takto:

Tomáš Měcháček - Dylan Moran (Bernard Black)
Jan Holík - Bill Bailley (Manny)
Tereza Bebarová - Tamsin Greig (Fran)
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“